Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silnik do m120


Recommended Posts

gearbox v.2 ,a silnik mam stokowy z mp5 JG 2 gen. i wlasnie cos niebardzo daje rade. Strzela tylko gdy batka jest naładowana na full, a po jakis 500 bb`s juz wogule nie naciaga sprezyny.(bateria tez stokowa w dobrym stanie na m110 daje rade)

 

Wogule to zważaj na ortografię/Antol

Link to post
Share on other sites
Strzela tylko gdy batka jest naładowana na full, a po jakis 500 bb`s juz wogule nie naciaga sprezyny.(bateria tez stokowa w dobrym stanie na m110 daje rade)

 

Może jednak czas wymienić baterię? Tez mam taką jedną co na M100-110 bangla bez problemów ale na M120 prawie wcale. A druga daje radę spoko ;)

Link to post
Share on other sites

Kolego - zachowaj swoje rady dla siebie.

Przy takiej sprężynie nie ma w ogóle sensu wsadzać MAGNUM. Jeśli już Systema TURBO, ale to drogie silniki. Polecam EG1000, a jak dostaniesz to EG1300 ;) Ja sam teraz testuję Guarder High Speed Revolution ( 170zł ) i polecam gorąco. Daje świetny ROF.

Link to post
Share on other sites

Guardery revolution rzeczywiście są potężne ;) na kałaszu CYMY z nowej serii chrono pokazał mi 22kulki na sekundę przy 380fps'ach. Niestety mają niski moment obrotowy i powyżej M120 już nie dają rady.

 

Jednak tak jak to już zostało wcześniej powiedziane - bez sprawnej baterii to i najlepszy silnik długo nie podziała :F

Link to post
Share on other sites

Stockowo w G&P są łożyska kulkowe, a w TM są ślizgi plasticzane.

Łożyska mają duże znaczenie przy rofie.

Pytanie też czy on ma cylinder typ 0 czy typ 1, i jaki ty masz cylinder.

 

Tu raczej chodzi o porównanie na takiej samej, lub bardzo zbliżonej konfiguracji.

 

Najlepiej kupić silnik systemy Torque Up i po sprawie :) .

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie który lepszy do M120 do G36 :

 

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=1993

 

czy:

 

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2155

 

czy:

 

http://www.asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=419

 

Zależy mi na tym żeby była dobra szybkostrzelność( kosiarka) i żeby ciągnął bez problemowo sprężynę.

 

Bateria jaka będzie zastosowana to liPo 11V 2000mah ( jak wejdzie, ewentualnie mniejszy amperaż)

 

Zębatki.... jeszcze nie wiem ale myśle nad super torqu up CA i łożyska kulowe.

 

Co o tym sądzicie ??

 

Czy zastosowanie spowalniacz popychacza będzie konieczne ??

Edited by NeOcRoN
Link to post
Share on other sites

Wziąłbym Silnik krótki High Speed Revolution (40000 rpm)

Guarder + zębatki high speed i masz takiego rofa, że szkoda gadać :mrgreen:

 

Tylko szkoda, że na pusto (bo kulek Ci nie nadąży opodawać) :roll: i silnik może nie dać rady bez wielkiej baterii (przełożenie i opory sprężyny 120).

 

Do 120 lepiej weź STU i baterię 9,6 o jak największej pojemności najlepiej RC i będzie śmigało jak należy. Ew. odpuść silnik i przy dobrej batce i STU nawet na stockowym silniku będziesz miał dobry ROF ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...