Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pranie pt. 2


Recommended Posts

W kwestii prania.... niezbyt duża temperatura (od wysokiej lepiej schodzi kolor i materiał się kurczy) i poobserwować jaki proszek używa mama w domu i jaki ma efekt na kolorach. Dyskusja nad wyższością Vizira nad Arielem dobra jest na temat do reklamy....

Btw. Gunner twierdził, że najlepiej wypłukać porządnie ubranie w wannie i prać ręcznie. Rzeczywiście kolory powiiny czuć się najbezpieczniej, choć trudno mi sobie wyobrazić niektórych maniaków podczas ręcznego prania.... :wink: Jakby co chętnie założę galerię.

Link to post
Share on other sites

Poczulem sie urazony. Od lat sam sobie umiejetnie wszystko piore, bynajmniej nie wrzucam wszystkiego do pralki, pozatym sprzatam, odkurzam, podlogi myje, gary myje, obiady robie, smieci wyrzucam i ogolnie dzieki powyzszym cechom plus standartowy pakiet dobrych meskich cech - jestem idealem.

 

Tak, znowu pilem. Nie zmienia to jednak faktu, ze nie sciemniam, tylko offtopicuje.

Link to post
Share on other sites

Kapralu, Grabarzu, Cyniku: Jak zauważyliście (hmm.... a może nie? :wink: ) użyłam wyrażenia "niektórzy maniacy"...

od tej pory nie omieszkam podawać was za wzór cnót obywatelskich :D

 

No i oczywiście rozszyfrowaliście mnie: wypowiedziałam się w temacie prania bo taki babski, a jak wiadomo baby to może tylko o praniu mają pojęcie - jeśli w ogóle o czymś, a i to jest wątpliwe....

Kapralu, poproszę o fotki :D przyznam, że otrzymanie pozwolenia prania Twoich skarpetek to wielki honor i zaszczyt. Nie wątpię że robisz to własnoręcznie :lol: :lol: :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 8 years later...
  • 1 year later...

Odkopię temat by nie produkować nowych. Otóż jestem niezwykle zadowolonym użytkowinikiem Combat Shirta od CRH i po już 5 "wyjściach" pojawiły się idealne odciski kamizelki z pozostałości potu. O ile estetycznie mam to dosyć głęboko o tyle ciekawi mnie czy to nie niszczy własności materiału termoaktywnego? Meritum postu natomiast to pytanie jak to usunąć? W domu zaraz rzucono propozycję prania, jednak to wariactwo. Moim faworytem jest proste wypłukanie bluzy w letniej wodzie. Co mogą mi bardziej doświadczeni koledzy poradzić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...