Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Przeszukałem forum i nic nie znalazłem na ten temat. Chciałbym wiedziec czy ten hełm:

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=4057

to to samo co ten:

http://www.gunfire.pl/product-yid-1152190384-MICH-2002.html

Chciałbym wiedziec jeszcze jak z dokładnością odwzorowania oryginału. Wiem, że to nie kewlar, ale chodzi o wygląd.

Pozdr.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź. Żadko się zdarza, żeby w jednym miejscu były wszytkie odpowiedzi na moje pytania 8)

W sumie różnicy w wykonaniu dużej nie ma, a cenowa jest (przynajmniej jak dla mnie). Bo wersje 2000 i 2002 tych firm nie powinny sie jakoś szczególnie różnic w wykonaniu...

Pozdr.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam.

Chciałem na moim MICH-u nakleić taśmy rzep. Próbowałem silikonem ale nie trzyma. Może ktoś z was kleił takie taśmy do hełmu. Nie chcę próbować na razie z klejem bo boję się zniszczyć powłokę hełmu. Czy macie Panowie jakieś sprawdzone pomysły?

 

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja zapytam, jak wyglada sprawa z tym helmem, ale jesli chodzi o rozmiar, mam duza glowe tj 58-60 cm w obwodzie.

 

Mialem podobny helm, chyba Mich2000 i powiem, ze wygladalem w nim smiesznie, mialem go na czubku glowy, po wyjeciu tej srodkowej gabki bylo w miare dobrze, ale znowu niewygodnie.

 

Czy wogole istnieje jakis helm ktory nie "lata" na glowie, jest stabilny np podczas biegu?

Link to post
Share on other sites

A ja zapytam, jak wyglada sprawa z tym helmem, ale jesli chodzi o rozmiar, mam duza glowe tj 58-60 cm w obwodzie.

 

Mialem podobny helm, chyba Mich2000 i powiem, ze wygladalem w nim smiesznie, mialem go na czubku glowy, po wyjeciu tej srodkowej gabki bylo w miare dobrze, ale znowu niewygodnie.

 

Czy wogole istnieje jakis helm ktory nie "lata" na glowie, jest stabilny np podczas biegu?

Miałem kopie MICHa 2001, obwód taki jak u Ciebie. Z tego co pamiętam demontowałem gąbkę z przodu, albo z tyłu i było dobrze :) Co do wygody - dla mnie było ok ;)

 

29527716lx7.jpg

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zrobiłem próbę z starym dobrym butaprenem. Jest dobrze!

 

Co do rozmiaru i spasowania micha na głowie.

 

Ja poprzekładałem poduszki po swojemu. Tę dużą okrągłą przyczepiłem trochę bardziej z przodu. Wyjąłem przednią. Dwie małe przykleiłem pionowo. Trochę kombinacje... ale działa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...