Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Flyye Industries


Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wie ktoś może jakie istnieją możliwości sprowadzenia paru rzeczy od Flyye'a, których nie ma w Polskich sklepach.

Zaznaczę, że napisałem do tego "Bezpośedniego importera" i narazie nie odpisuje, jak myślicie, jaka byłaby inna możliwość ściągnięcia tego szpeju?

Z góry dzięki i pozdro

Link to post
Share on other sites

Kilka postów wyżej lukaso napisał że BoB nie odpisuje więc poki co ta metoda nie robi ...

 

aczkolwiek kupowałem we wrześniu i jeszcze tak się dało a nie robiłem jakichś ogromnych zakupów tylko CIRAS'ik i panel więc nie muszą być ogromne zamówienia grupowe

 

ale mogło się coś zmienić od tego czasu

 

 

Kristo

Link to post
Share on other sites

aa To przepraszam ;p źle zrozumiałem słowa

"Bezpośedniego importera"

 

co do sposobu bezpośrednio od producenta to ten sposób jest IMHO najlepszym rozwiązaniem ;] nie ma co się przerażać tym że to aż z chin leci ;] tylko konieczność posiadania konta PP jest problematyczne ale ... to nie u każdego

 

 

Kristo

Edited by Krzysi3KOo
Link to post
Share on other sites

Przerwę Wam rozmowę, i wrzucę fotki Cirasa w CB

 

 

img0025dz.th.jpg

img0026uq.th.jpg

img0029ar.th.jpg

 

Kamizelka: Flyye

Ładownice: China

Najajnik: Kontrakt

Camel: G&P

 

 

Różnica jest kolosalna.

Wcześniej miałem chińczyka i G&P, to Flaj ich zostawia zaraz na starcie, materiał taki jak G&P ale kolory, szwy, i wykończenie jest kolosalnie lepsze we Flaju.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wersja Flyye jest niewygodna.

-Guma na barku jest w cholere sztywna, bardzo trudno wygodnie zlożyć się do strzału przez nią. W broni ostrej być może taka sztywność byłaby wygodna przy strzelaniu, ale w asg zdecydowanie nie (poza tym wiekszość modeli ma bardziej elastyczną gumę oraz węższą która jest wygodna)

-Na dodatek przednie zapięcie to tylko ... rzep. Gdy na klacie miałem zaczepione 6 magów, wystarczyło energiczne pochylenie się do dołu aby rzep zaczął się odczepiać.

-Brak jakiejkolwiek regulacji kamizelki

-Te naramienniki są jakieś takie ... niewygodne. Są wygodniejsze modele i na dodatek z rzepami większymi, bo na tych to co najwyżej flaga się zmieści

- Tylny panel pleców kamizelki jest dosyć długi, przez co niewygodnie nosi się z tą kamizelką BlastBelty z ładownicami i innymi bajerami z tyłu. tutaj można zobaczyć o co mi chodzi http://farm3.static.flickr.com/2077/220317...f4599ac54_o.jpg

-Kamizelka w pełni nie przylega dobrze do ciała - chyba że ktoś jest pulchny i ma bebech

 

Jedyna dobra opcja w tej kamizelce to poduchy, aczkolwiek nie na barkach. Były dosyć sztywne i gdy kamizelka była obciążona pełnym szpejem to poduchy na barkach wbijały się i było to mało komfortowe, ale na reszcie korpusu było git i był dobry przepływ powietrza

 

Ja kupiłem po tej kamizelce, odpowiednik chiński który był dużo wygodniejszy, ale też wady miał (nie mówie tu o jakości materiałow bo to oczywiste, że były gorsze).

 

W razie czego zapraszam na pw

 

 

PS. A co do żołnierzy, to panowie z Transformers w takich kamizelkach biegali :P (ale trochę się różniły od tej FLYYE). W realu Rangersi w takiej kamizelce biegali - http://www.specwar.info/maskovani/MultiCam/p00.jpg - ogólnie rzecz biorąc - FLYYE robi tą kamizelke nieco inną niż powinna być

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites

To ja też coś dodam.

Dla mnie sztywność tych gum to nie taki problem, bardziej dokucza ich grubość, w zasadzie ze wszystkiego ze stałą kolbą strzela się niezbyt wygodnie. Emki i Scar z kolbą ustawioną na najmniejszą długość sprawują się ok.

 

Sposób zapinania spartaczony na całej linii, jednak jak się człowiek postara, to idzie to zapiąć naprawdę mocno, jednak wtedy pięknie to nie wygląda (trzeba przypiąć przedni panel bezpośrednio do reszty kamizelki, normalnie pomiędzy nimi idzie to ustrojstwo udające klamrę w oryginale, przez co rzep trzyma na może 30% swojej powierzchni).

 

Problem naddupnika u mnie nie występuje.

 

Naramienniki w trakcie strzelania nic nie przeszkadzają, za to w trakcie ubierania/ściągania gnata z zawieszeniem idzie się w nie zaplątać, co wygląda przezabawnie dla całego otoczenia. :-F

 

Ja ze swojej jestem zadowolny, ale mogliby bardziej dopracować to zapięcie.

Link to post
Share on other sites
Guest british

Mając Currahee nie można udawać:

a) transformersa

b) że się ma sprzęt Eagle'a

 

Zawsze znajdą się ludzie, którzy wolą kupić sprzęt gorszy, ale bardziej reklamowany/modny/cośtam . Też ich szanujemy... A nie, sorry, ja nie ;) .

Edited by british
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce mieć kamizelkę wzorowaną na CP Armor Chassis, to nie będzie kupował innej, bo chce mieć właśnie coś co wygląda jak Armor. Nie widziałem oryginału, ale akurat Flyye szyje wyjątkowo solidnie i korzysta z markowych materiałów więc o ile w przypadku Armora np. wychodzą wady o jakich napisał Ari, o tyle zwykle są to produkty dobrze, dokładnie i solidnie wykonane. Mimo wszystko jest jeszcze drugi aspekt, poza "jakością", przeciętny airsoftowiec chce wyglądać i ma gdzieś, że to co kupuje nie spełnia jakiejś funkcji doskonale tak jak oryginał, jeśli wygląda podobnie (im bliżej tym lepiej) i kosztuje po prostu mniej.

 

Poza tym, lans to wygląd, co tu ma do rzeczy "kiepskość"? Dla jednych lansem jest metka i wygląd, dla innych sam wygląd. Szczególnie dla tych o bardziej racjonalnym podejściu lub mniej zasobnym portfelu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...