Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Flyye Industries


Recommended Posts

Jakim cudem CB od G&P może być minimalnie inny od CB Flyye'a, jeżeli CB G&P = KH Flyye?

Był już nawet temat na forum poruszający podobieństwo, a w zasadzie jego brak obu kolorów.

Żeby nie było wstawiam foty. Torba zrzutowa G&P w CB i MBSS Flyye'a w Khaki. Za jakiś czas będę miał możliwość porównania tych kolorów do CB Condora, nie omieszkam ich opublikować ;).

Foty:

http://img255.imageshack.us/img255/347/khakit.jpg

http://img829.imageshack.us/img829/3050/khaki2.jpg

Edited by pawelkotas0412
Link to post
Share on other sites
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rzeczywiście, zgodzę się, różnica jest, ale nie powiedziałbym, żeby była jakaś kosmiczna.

Wrzucam kilka zdjęć porównawczych, może komuś się przydadzą :wink: Za jakiś czas zdjęcia z ładownicami z Miwo Praszka.

 

flyyecbigpcb.th.jpg

 

sdsgpflyyecb.th.jpg

 

flyyegpsdscb2.th.jpg

 

flyyeigpcb1.th.jpg

Edited by Sokoov
Link to post
Share on other sites

Ma ktoś może waist packa od flyye? Wygodne to? Ile wejdzie do środka? Czy na przedniej kieszonce jest naszyte logo flyye (na jednych fotkach jest na drugich nie więc chcę się upewnić)?

 

Posiadam w Khakim ten wynalazek, dobre do cywila na miasto schować kilka rzeczy, ja w t pakuję portfel grubo wypchany,

scyzoryk, chusteczki i kilka innych rzeczy.

Logo mój egzemplarz nie posiada

http://www.flyyeindustries.com/ArticleShow.asp?ProdID=0392

 

Jak by kto był zainteresowany to sprzedam bo używałem tego ze 4 dni i mi się znudziło.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wrzucam uklepany szpej na samych kopiach FLYYE w CB

 

http://picasaweb.google.com/Skonfudowany/26122010Sprzet#5555095195617661986

 

Co ciekawe, pisałem już o tym wcześniej.

Jeden z pouchy na magi jest innego koloru, mianowicie jeden jest z 2010 jeden z 2009, ale! Fanny pack jest z 2010 i jest identyczny jak ten z 2009. 200rd i canteen ten sam rok i inna cordura, zupełnie inna gramatura i kolory, zrzut kolorem podobny do SAWa. Największym zonkiem kolorystycznym jest MAP który jest zupełnie nieporównywalny do innych.

 

Ogólnie naklepałem to, upierdzieliłem metki, i powiem że jest bardzo dobrej jakości sprzęt, jednego poucha na magi np podpaliłem i nie ma jakiegoś brania na ogień, najpierw kulturalnie się smoli później topi, zmienia kolor na coś ala pantac 2009 i zaczyna się palić, trwało to długo.

Ogólnie jakoś szwów jest zdumiewająca, do triple shingla wsadziłem na siłę, bez wazeliny 6 magazynków i nic się nie odkształciło, nie urwało więc jest dobrze. Trochę paski typu uprząż awaryjna w mbss i pasek od fanny packa strasznie się świecą co mnie odtrąca. Rzepy już po roku używania nie straciły swojej mocy, a gumy w leg panelu są zupełnie innej-lepszej jakości jak pantakowskie.

 

Ogólnie jestem niesamowicie zadowolony, pantac, gnp, condor, helikon to są produkty wgl śmieszne przy potędze jaką stworzył pantac.

Chwalić i wielbić, ale nie ma to jednak jak eagle czy inne kontrakciory, zwłaszcza że używki są w podobnych cenach jak np fragi czy kydexy, ale osoba nie mająca jakiegoś zasięgu ebajowego czy też pomysłu i parcia spokojnie, może katowac przez lata FLYYE.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Choć materiał ma mierny ( mowa o tej z EB) i gumy są kiepsko z rzepami zszyte, to pod względem odwzorowania do oryginału to imo lepsza kopia od tej Pantaca( choćby przez białą siatkę wewnątrz).

 

Najlepsza kopia to chyba Toy Solider, ale tez kosztuje więcej ( ok. 55$ albo 75$ z lanserskim nadrukiem :D). Ma za to w komplecie ładne kopie wkładów (BALCS) no i nawet wybór rozmiaru (ta z EB ma tylko jeden, niestety nie wiem jaki)

Linczor jak coś http://www.toysoldier.com.hk/product_details.php?pid=124

Edited by Chmielu7
Link to post
Share on other sites

Ja moją kupiłem na shootercbgear.com i mam i BALCSy i wkłady twarde (oczywiście wszystko kopie). Posiada 3 paski zapinające na boku, tak jak oryginał, a nie 2 tak jak ta z Toy Soldiera. A PACAy Flaja sa na G... generalnie dlatego, że odcień KH od Flaja a tego Tanu jaki jest w oryginale to są dwie rózne bajki i nijak PACA Flaja ma się do reko/stylizacji.

Ale tak jak to było już kiedyś wałkowane: są rekonstruktorzy i "rekonstruktorzy". Tyle, pozdro.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Do reko MSOBu a takie podobno robisz... nie używa się dumpów EI tylko CSM...

Porównanie CSM do Flaja jest takie, że CSM bardziej wchodzi Ci w KH niż w CB generalnie. Mogę Ci fotke poglądową cyknąć

żeby każdy mógł se kolorki porównać bo model dumpa jest generalnie taki sam. Ale jutro bo dziś mi się nie chce. :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...