Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Flyye Industries


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Flyye w porównaniu z MJK jest troszkę bardziej zielonkawy.

Najlepiej MJK imitowała cordura Phantoma. Nie wiem natomiast jak jest obecnie z kolorem Pantaca.

 

Potwierdzam słowa kolegi.

Gdzieś miałem fotkę z rzeczami Flyye, Pantaca i Eagle MJK, ale nie mogę znaleźć.

Co do koloru Phantoma to jest identyczny jak Pantac Coyote Tan( khaki) i wg mnie to jest najlepsze odwzorowanie koloru !!!

Wszystko też zależy od oświetlenia.

Link to post
Share on other sites

Odskoczę od MJK.

Dziś przysiadłem przy moim MBSS, i powiem że, ładownice z 2010, a te starsze mam okaz z początku 2009 różnią się kolorem, i cordurą. Może przeczulony jestem, ale ta nowsza jest cieńsza. Zrobiłem zdjęcia, tam zbyt wiele nie widać, zresztą wiadomo, stare brudne itd. ale w świetle dziennym te nowe są takie wręcz soczyste, porównując z MBSS od środka jest tak samo.

Co do grubości i sztywności, jest to samo, jakieś takie dziwne to wszystko, odchudzają je czy co. Fakt faktem nie wykluczono czynnika czasu i zużycia, ale jakoś mnie to gryzie, jakiś spisek czy coś xD

Tak patrzę na war belta i Mapa, i jest tak samo, są z 2009 jak nie starsze, i jakieś takie grubsze się wydają, kolorystycznie też takie stonowane, no ale promienie UV itd.

 

http://img139.imageshack.us/gal.php?g=img0131yz.jpg

 

Edit.

Kupę widać na tych zdjęciach, musicie mi wierzyć na słowo xD

Edited by lopez
Link to post
Share on other sites

Różnica w gęstości splotu objawia się tym, że włókna są szerzej/gęściej rozstawione, ale na grubość tkaniny to to chyba nie ma wpływu?..

Czy ma?

 

Chociaż cordura to cordura i powinna być zawsze taka sama (nie licząc koloru/właściwości IRR), nieważne gdzie użyta, w końcu to patent, prawda?

Link to post
Share on other sites

Na kartonowych metkach i naklejkach z kodem kreskowym na opakowaniu pisze 1000D (w nowych i starych), dzisiaj dokładnie się przyjrzałem i stwierdzam, że grubość jest podobna. MAP (starsza wersja) już w ogóle jest miękki w porównaniu z resztą szpeju możliwe, że ze względu na większą powierzchnię i brak przeszyć.

Link to post
Share on other sites

Świetny wynalazek ten fanny pack/belly bag bo o to Ci zapewne chodzi. Wygodne, fajnie masuje przyrodzenie :biggrin:

A tak na powaznie, za dużo tam nie zmieścisz, jakis portfel telefon, ESSy. Niektórzy operatorzy MSOBu na przykład, korzystaja z tego jako IFAKa i nosza to z tyłu...

A co do naszywki, cóż to jest chyba loteria... Ja na wersji w CB nie mam tego, wiem ze na KH czasem jest czasem nie ma, także to jest losowość.

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze pytanie odnośnie RRV od flyye. Czy bez żadnych przeróbek podejdą do niej plecy od MBSS'a?

 

Kupiłem plecy od MBSS do RRV Flyye i niestety mają różne klamry na biodrach. Co więcej, pozwolę sobie zacytować wypowiedź z innego forum:

 

Nowe plecy do RRV firmy flyye maja tez inne klamry niz sama kamizelka kupiona pol roku temu. Ja wymienilem na te ktore mialem do tej pory w pasie w samej RRV.

 

Jednak znalazłem zdjęcie na którym widać jak można rozwiązać ten problem. Sam nie nosiłem tak jeszcze pleców ale chyba powinno być ok.

Link to post
Share on other sites

CB od G&P to khaki, minimalnie inny niż khaki Flyye. Wiem bo mam. Na fotkach różnica w kolorach może nie być tak rażąca jak w rzeczywistości.

 

Do mnie właśnie przyszedł panel udowy i różnica w kolorze jest... minimalna :wink: W sumie dopiero jak człowiek przyłoży Flyye i G&P do siebie to zauważy różnice.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...