Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Mozliwe - najlepsza impreza ASG w Polsce???


Recommended Posts

Słuchajcie - pojawił się nowy pomysł - jest swietna lokacja - całe opuszczone miasto - wiecej info:

http://www.skynet.com.pl/~qbs_idh/Foty/Klomino/

 

Co do terminu to bylby prawdopodobnie koniec lipca.

Napiszcie tez czy woleli byscie noclegi w namiotach czy w poblizu (Borne Sulinowo) w pensjonatach, oraz czy w ogole chcielibyscie abym cos takiego zorganizowal.

 

Ps. Prosze ekipy z Poznania o pomoc jesli macie troche czasu - mam maturke i sam wszystkiego nie zorganizuje - pozwolenia, noclegi, kible :wink: i inne takie...

 

Zdjecia nie oddaja prawdziwego klimatu - tym bardziej, ze nie ma na nich wielu budynkow znajdujacych sie na poligonie.

Wszystkie info macie w linku:

http://www.skynet.com.pl/~qbs_idh/Foty/Klomino/

 

czytajcie ten plik txt - tam wyjasnilem wiecej.

Link to post
Share on other sites

Witam

Teren naprawdę atrakcyjny, ale wydaję mi się, żeby zlot wypalił potrzebne są osoby znane, z doświadczeniem i powszechnie szanowane, które mogłyby coś takiego zorganizować. Chodzi o to, żeby ludzie byli pewni, że jak tam przyjadą to znajdą to, co im było gwarantowane, czyli dobra zabawa, nocleg i wyżywienie (to tak w skrócie), więc dobrze QBS, że prosisz o pomoc.

Pozdrawiam

BoT

Link to post
Share on other sites

Czesc wszystkim,

 

Co prawda zaczynam dopiero przygode z ASG, ale od 4,5 roku jestem w organizacj studenckiej (ELSA jakby kto pytal) i mam pewne doswiadczenie w organizowaniu duzych imprez (logistyka, food, promocja, fundraising, kwestie prawne etec.). Plus kilka wyrobionych przy tym kontaktow :) Wiec jakby co sluze pomoca.

Link to post
Share on other sites

buhaaaaaa

:):):)

kilka zdjęc jest mi baaardzo znajoma :):):):)

chyba znam autora :P

 

MSPANC

 

więcej fotek :) http://babcia.jewish.org.pl/klomino24052003/

 

tern jest po prostu zajebisty IMO lepszy niż Wędrzyn - w porze letniej między budynkami jest trochę zielska a nie tak otwarcie jak na Wedrzynie

 

nocować można w Borne Sulinowie - są fajne hotele, w tym jeden bezpośrednio połączony z lokalem... hmm... powiedzmy nocnym klubem :)

 

ludziki na miejscu (w Kłominie, wlasciwie Gródku) też chętnie przenocują

Link to post
Share on other sites

wkradło się nieporozumienie:

JA piszę o maju, bo ja tam wtedy będę :) Aga: prawdopodobnie parchate bydle (znaczy Foka) też się da namówić na ten termin, o ile będzie miał djengi

 

QBS: o tenże sam lokal mi chodziło :P

Link to post
Share on other sites

Teren wyglada pysznie :) Czekam na konkrety (organizatorzy, termin, co bedzie w planie itd.). Czyzby sie szykowal ZMASG przed Janowem? :D

 

Jakim cudem taki teren stoi odlogiem? :? Niezagospodarowana sposcizna po naszych "przyjaciolach? :D Chociaz z drugiej strony, nie wnikam i sie tylko nalezy cieszyc :D

Link to post
Share on other sites

Teren jest naprawde świetny. Jakiś miesiąc temu pisali o tym w "pomorskiej"(chyba) i tak wlasnie myślałem że fajnie by tam było zrobić taki zlot. A tak na marginesie to zamieszkane tam są chyba 2 bloki przez ok 15 rodzin (o ile dobrze pamiętam). Poszukam w archiwym gazety i jak coś to dam linka.

Link to post
Share on other sites

Dobra mam. Nie czytałem ich więc nie wiem ile tam jest przydatnych rzeczy. Kto zainteresowany niech sobie poczyta. Sądze że z dogadaniem się z mieszkaćcami nie będzie problemu.

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artik...02090210&Ref=AR

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artik...03140254&Ref=AR

 

A już dla zainteresowanych:

 

http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/artik...08090039&Ref=AR

Link to post
Share on other sites

Jha tylko od ssiebie dosdam, ze owego QBSa zdazylem juz poznac i chlop zdaje sie powazny, wiec facet ma nap[rawde szczetre checi, znalazl ten teren i chce nas tam zaciagnac, ja jerstem osobvixcscie za, ino coby mu ktos pomogl w organizacjhi zloeu i takie tam i bedzi ewsuio git, jak na mnie to ekstra, zaiste stalkerowy teren, do larpa wymarzony werzcz wiec nie ma co sie wachac tylkjo m,ontorwac cos tam gdzi emamny dziure we kalentddarzu :D

Link to post
Share on other sites
Jakim cudem taki teren stoi odlogiem? :? Niezagospodarowana sposcizna po naszych "przyjaciolach? :D Chociaz z drugiej strony, nie wnikam i sie tylko nalezy cieszyc :D

jakim odlogiem? my, paintballisci, z niego kozystamy 8)

 

Aga, Myszaczek najprawdopodobniej ma racje... chociaz nie wiem jak to bedzie bo tydzien wczesniej organizuje zawody pod Gdanskiem :)

Link to post
Share on other sites
Jakim cudem taki teren stoi odlogiem? :? Niezagospodarowana sposcizna po naszych "przyjaciolach? :D Chociaz z drugiej strony, nie wnikam i sie tylko nalezy cieszyc :D

 

Stoi odlogiem - to zasluga gospodarki naszego idealnego panstwa :|

No, ale chyba jak jest okazja to trzeba korzystac... Co nie? :twisted:

Link to post
Share on other sites

Wiec np. moglby to byc 23/24/25 lipiec?

Narazie sprawy moge zalatwiac jedynie telefonicznie, poniewaz 20 punktow na moim prawku i zblizajaca sie matura uniemozliwiaja troche wyjazd, ale mysle, ze jakos pod koniec kwietnia wybiore sie do Bornego porozmawiac z panem burmistrzem.

 

I tu male pytanie - co wziac ze soba?

 

Regulamin ASG - to napewno...

Moze jakies przykladowe scenariusze - zeby nie myslal, ze bedziemy wjezdzac przez okna na linach? ;)

 

---------------------

 

Mam jeszcze prosbe/pytanie

 

Czesc szyb jest tam pobitych - oczywiscie nie bede tego sam wyciagal ani nie zamierzam nic z tym robic - czy myslicie, ze moze to stanowic jakies bezposrednie zagrozenie dla uczestnikow? (Zawsze znajda sie jakies wyjatki - np. jak incydent z nozem)

 

Co myslicie o problemie szyb?

 

Kolejne pytanie - Czy czesc osob nie miala by nic przeciwko zagospodarowaniu jednego z budynkow jako mieszkalnego?

Od razu mowie, ze sa one juz w stanie surowym - chociaz w 3/4 pomieszczen sa szyby i normalnie da sie spac, z tymze brudne podlogi itp...

Mi to nie przeszkadza, ale pytam Was jak sie do tego odnosicie...

Plusem jest to, ze spanie bylo by za free...

 

Dzieki za wszelkie pomoce/odpowiedzi/rady - dzieki Wam ten zlot ma coraz wieksza szanse na powodzenie.

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na odrobinę sceptycyzmu, co do tego "opuszczonego miasteczka".

 

Byliśmy tam nasza ekipą na małym rozpoznaniu i strzelaniu w grudniu.

 

Teren jest rzeczywiście świetny, tyle że:

- największy problem - tam najnormalniej w świecie mieszkają ludzie, do tego kręci się sporo dzieciaków,

- część budynków po prostu jest cholernie niebezpieczna i bliska zawaleniu (np. betonowe płyty odrywające się z sufitu stołówki...)

 

QBS bez obrazy, ale wydaje Ci się że maturzysta usiłujący zdobyć pozwolenie na organizację paramilitarnej imprezy na kilkadziesiąt osób, w terenie częściowo zamieszkanym a częściowo walącym się, wzbudzi zaufanie u burmistrza?

Jakoś tego szczerze mówiąc nie widzę... :|

 

Mały, kilkugodzinny wypad w kilkanaście osób i kilka samochodów - "no problem". Impreza na kilkadziesiąt osób przez cały weekend - nie w tym miejscu.

Niemniej, jeśli by się udało dogadać z władzami - ja przyjadę... 8)

-

Link to post
Share on other sites

Zastanawialem sie juz nad tym - wiesz - byla tam impreza paintballowa, na ktora zjechalo ponad 100 osob wiec jesli im sie udalo dlaczego z nami mialo by byc inaczej? ASG nie brudzi scian...

Fakt - sa 2 takie kamienice, do ktorych lepiej nie wchodzic, ale tak jak w regulaminie jest - zostaly by one odpowiednio oznaczone - np. tasma czy cos w tym stylu.

Co do zamieszkania - miasto zamieszkuje jakies 20 - 30 osob, i mysle, ze zrzuta na batona + flaszka dla starszych i nie bedzie problemu z dzieciakami - moze to brzmi radykalnie, ale takie jest zycie...

 

Trzeba tez zaznaczyc, ze na calym poligonie jest mnostwo innych ciekawych obiektow i walki nie mialy by sie toczyc non-stop w jednym miejscu...

 

Co do burmistrza - prosze Was o pomoc - moge sie wybrac do niego, ale najlepiej jesli ktos kto zna sie na rzeczy pomoze...

Porozmawiam na ten temat z Gorbaczem - mowil, ze jest w stanie pomoc.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...