Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] P90


Recommended Posts

http://www.airsoftxtreme.pl/karabinek-maszynowy-p90-p-931.php. Co myślicie o tym?

Coś się link z tej strony wklejić nie chce, wiec tak... Wejdzcie w ten link i przejdzcie do promocji tam jest przecenione P90 na 259zł. Co o tym myślicie?

Edited by kolmans
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... myślicie o tym?

Coś się link z tej strony wklejić nie chce, wiec tak... Wejdzcie w ten link i przejdzcie do promocji tam jest przecenione P90 na 259zł. Co o tym myślicie?

to ten sklep jeszcze istnieje ?

myślałem, że po serii wielokrotnych przekrętów zniknął z airsoftowej mapy... a tu patrz, jak fenix z popiołów..

@kolmans

tak czy inaczej omijaj ich szerokim łukiem i znajdź coś innego.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z semi w P90. To znaczy wymieniłem przerywacz na laylaxa i semi nadal nie ma :/. Do repliki jest wstawiony mosfet jakieś domowej roboty bo kupowałem kiedyś kompletny gearbox i postanowiłem teraz naprawić semi a po wymianie przerywacza semi nie ma nadal :/ styki są odpowiednio dogięte ale przypuszczam że to wina tego mosfetu nie wiem nie znam się. Jakieś pomysły ?

Miałem podobny problem. Okazało się że poprzedni właściciel pożałował na kable i zrobił tak że replika działała w trybie semi i seria tak samo czyli był tylko ogień seryjny. Rozwiązałem problem poprzez zainstalowanie nowych kabli do mosfetu zgodnie ze schematem i przerywacz działał tak jak trzeba.

Link to post
Share on other sites

Gdzieś poniewiera się oddzielny temat o cegle od Cymy, choć nie wiem czemu. Ludzie spodziewali się wodotrysków, a tu bęc! Zwyczajna replika. Pomiędzy P90 Cymy, a pozostałych producentów postawiłbym znak równości. W zasadzie to niczym się nie różnią. Dobra rada - dozbieraj do cegły z systemem szybkiej wymiany sprężyny, klepią je CA i KA.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...