Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

Pozwolę sobie lekko odgrzać temat.

 

Czy ktoś wkładał do stokowego PJ gen.III lipolkę

15C 1100mAh 7,4V lub 11,1V ?

 

Jestem ciekawy czy daje radę, a bym wolał batkę w prowadnicy upchnąć. Nie zależy mi na ROFie, a średnio kulek mniej niż 300 wypluwam.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Witam. Posiadam replikę PJ4 w wersji z szyną RIS i prosiłbym was o następującą radę. Mam już dwa magazynki hi-cap ale jak można było się domyślić nie cieszy mnie używanie grzechotek, dlatego też postanowiłem kupić jakieś mid-capy lub ewnetualnie low-capy. Pytanie tylko jakie? Widziałem na krakmanie następującą ofertę: Magazynek mid-cap m4 boyi. Jest tam napisane, że: "Testowaliśmy je z następującymi replikami: - serii M4 [P&J] (...)." I tu się zastanawiam, czy nie będzie z tym żadnych problemów w postaci piłowania czegokolwiek bądź niedopasowania magazynka do repliki? Jestem w tych sprawach dosyć zielony, a czytałem na forum dość rozbieżne opinie, dlatego też proszę o wyrozumiałość.

Link to post
Share on other sites

Może pasować, ale nie musi (zazwyczaj pasuje). Inaczej mówiąc mam magi PJ (A&K) i Boyi i w zależności od serii produkcyjnej potrafiły nie wchodzić do replik PJ jak i BOYI, nawet w przypadkach użycia magazynków tego samego producenta co replika. Od taka mała nie dokładność. Poza tym, po spasowaniu magazynków z repliką, nie narzekam na ich działanie.

Link to post
Share on other sites

Może pasować, ale nie musi (zazwyczaj pasuje). Inaczej mówiąc mam magi PJ (A&K) i Boyi i w zależności od serii produkcyjnej potrafiły nie wchodzić do replik PJ jak i BOYI, nawet w przypadkach użycia magazynków tego samego producenta co replika. Od taka mała nie dokładność. Poza tym, po spasowaniu magazynków z repliką, nie narzekam na ich działanie.

 

 

Ok, dziękuję :) W takim razie wybieram się w najbliższym czasie z wizytą do krakmana z myślą ich zakupu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Uff,przekopałem się przez cały temat. Czaso żerne to trochę...

 

Właściwie po tej lekturze głównym pytaniem jest , czy do m4 opłaca się założyć ACOG'a.

No i jeszcze jedno ; jak wypada JG przy P&J (a może na odwrót) .

 

Pozdrawiam.

Edited by Slingy
Link to post
Share on other sites

Okej ,dzięki za odpowiedźi.

ACOG'a produkcji małych rączek można dorwać za jakieś 300.

 

Jeszcze jedno pytanie ,tym razem dot. kolimatorów

 

Aimpoint będzie dobrze współgrał z taką m4'ką w lesie?

 

Wałkowane miliony razy w milionach tematów .Przepraszam za offtop :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam to mój pierwszy post na tym forum.Działam na wiatrówkowym,strzelam od paru lat i trochę opału i złomu posiadam.Minusem przy wiatrówkach jest to,że trudno o strzeladło seryjne,a jak już jest to ma kształt protezy i żre CO2 jak wściekłe ale ten problem rozwiązał się w postaci PJ16A3.Śledzę to forum od kilku miesięcy,dopiero wczoraj się zarejestrowałem.Chcę zadać jedno pytanie-czy ta replika nie zniechęci mnie do ASG,oczekuję celnośći na np.30-40m trafienia w puszkę po browarze,awaryjność wiadomo-nikt nie jest jasnowidzem,po prostu różnie można trafić,a ja cóż od obejrzenia premiery ,,plutonu'' w kinie po prostu kocham M16.Jeśli jest ktoś kto może mnie zniechęcić,to niech powie teraz,albo niech na zawsze milczy jak grób...

To ta replika z Taiwan gun,będzie użytkowana jak wiatrówka,czyli żadnego biegania po lesie itp.strzelać mogę zimą w piwnicy lub po otwarciu okna na ogród na jakieś 40m.Pozdrawiam.

Edited by norman_69
Link to post
Share on other sites

No to może przybliżę Ci problem replik z Chin.

Wiele rzeczy zależy od tego ,na jaki model trafiłeś. Jest to urok Chiniolów, zdarza się ,że replika ,która ma 2 miesiące trafia do kosza .

Inną sprawą jest fakt ,że mimo wszystko są to repliki chińskie, czyli jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia.

Ogólnie krabinki PJ strzelają dosyć fajnie , jednak nie spodziewaj się cudów po jej osiągach. Możliwe ,że żeby uzyskać taki efekt o jakim wspominałeś , to do wymiany będzie lufa , gumka HU ,lub nawet cała komora ,żeby uzyskać lepsze osiągi.

 

Aby mieć pewność ,że coś co kupujesz to dobry zakup ,to musiał byś dołożyć i kupić coś markowego ,ale o tym się nie wypowiem ,bo to nie moja działka.

Mam nadzieję,że pomogłem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...