Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

siemanko

 

zamowilem pj300 korzystajac z promocji (835 na 500 niezle :D )

Postaram sie napisac jakas sensowniejsza recke, jakies fotki wrzucic.

Zamowilem toto ze springiem 110 Guardera wiec zasieg bedzie inny niz pisze to wiekszosc z Was, do tego gumka hop-siup Systema. Oczywiscie bebechow nie bede rozbieral wiec postaram sie napisac o czym tylko sie da wiec mozecie wtracic co was interesuje w tym modelu to postaram sie odpowiedziec.

 

Z takim springiem w konfiguracji krakmana powinno mi to dac jakie 370 fps, starczy i zywotnosc sie wydluzy :wink:

 

Tak wiec czekam na propozycje co dac do recki :roll:

Link to post
Share on other sites

Komora będzie dobra, z resztą nie oszukujmy się...wszystko co się dokupuje wpływa jakoś na poprawę osiągów, zwiększenie żywotności. Ja bym chyba wolał najpierw preckę.

Edited by Guest
Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, że na osiągach mi nie zależy - nie chcę komuś zrobić krzywdy przez przypadek. Interesują mnie takie części które wydłużą żywotność mojej repliki, tak aby posłużyła mi te 2-3 lata (dzisiaj widziałem starego, bo już prawie 4 letniego chinola z paroma wnętrznościami markowych firm i z tego co mówił właściciel wychodzi na to, że replika jest naprawdę niezawodna).

 

W ogóle jest to opłacalne gdy ma się chinola i chce się zrobić z niego przynajmniej w połowie markową replikę, która będzie dużo bardziej niezawodna niż stockowa?

 

EDIT:

Dzisiaj moja "czarnulka" PJ4 CQB przeszła chrzest bojowy. Ogólnie pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne. Wszystkie zewnętrzne części z metalu, oprócz rączki i kolby z ABSu który sprawia wrażenie "zaraz się ta kolba urwie". Lakier którym pokryta jest obudowa jest podatny na zarysowania (nie żeby się rysował od np: zapałki), ale z drugiej strony, co to za broń na której nie widać śladów wojny ;) Na samym początku największym problemem jest zamontowanie baterii w kolbie, ale po 5 min lektury tego tematu i opanowania już sprawdzonego przez forumowiczów sposobu włożenie batki zajmuje mi mniej niż 1 minutę.

Jeśli jesteśmy już przy ogniwie naszego karabinku to muszę powiedzieć, że zaskoczyła mnie jej żywotność (opierałem się o doświadczenia kumpli). Dzisiaj przy temp. równej 0*C batka nawet nie przypomniała mi o tym, że przed strzelaniną wyplułem dzięki niej jakieś ~600 pocisków, a podczas samej zabawy poszły nie mniej niż 4-5 magazynki hicap po 300 kulek jeden. Jeśli chodzi o zasięg, to mierzenie mijało się z celem gdyż już w tym temacie jest sporo informacji na ten temat. Reasumując jeśli zaczynasz przygodę z Air Softem i zależy Ci na ładnym wyglądzie (kwestia gustu), ergonomii i dobrych osiągach,to PJ4 CQB/RIS jest jak najbardziej dla Ciebie :)

Edited by M4LuTkI
Link to post
Share on other sites

A ja zgubiłem ostatnio na polu walki zaślepkę od kolby SF. Wie ktoś może jak je zastąpić?? Nowe w sklepie kosztują około 30zł ;| za taki kawałek plastiku i tyle wołają, jak nowa kolba kosztuje około 80 zł...

Link to post
Share on other sites

bardzo fajnie... ale co to wnosi do tematu? Tylko dodatkowo idzie OT (de facto już od kilku postów). Gdybyś porównywał PJ i ICS to ok, byłoby nawet miło.

A moje M16 PeJota sprawuje się cudownie i co... jest lepsza od ics'a...pffff...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...