Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ4 CQB, PJ4 RIS, PJ16, PJ16A4 [P&J]


Recommended Posts

  • Replies 856
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to coś jest nie tak. Co robić? Jak myślicie jechać do nich puki jeszcze 10 dni od kupna nie minęło i wymienić. Czy próbować jeszcze kilka razy licząc na to że się ułoży cały mechanizm i będzie ok?

 

Zadzwoń , zapytaj , pewnie nie będzie problemu , miałem kilka tych baterii i też raz się trafił trup .

Link to post
Share on other sites

bomba095...chyba,już to gdzieś pisałem...wszystko ładnie siedzi, nic się nie telepie, zero luzów, wystarczy?

Czy warto dopłacać... to zależy czy chcesz coś zamontować, jak nie... to nie potrzebujesz...logiczne:):P

Link to post
Share on other sites

Okazało się że u mnie nie była wina baterii tylko broni dziś poszedłem na strzelanke i nagle broń przestała strzelać okazało się że bezpiecznik padł wymieniłem na nowy i broń nie daje żadnych oznak oprócz takiego stuk w środku po wciśnięciu spustu. Bateria jest na 100% sprawna bo w innych replikach działa jak nowa mimo dużego rozładowania. Prawdopodobnie w taiwangunie źle z podkładkowali zębatki. Oddaje go do sklepu albo wymieniam na inny.

Edited by konrad324
Link to post
Share on other sites

Okazało się że u mnie nie była wina baterii tylko broni dziś poszedłem na strzelanke i nagle broń przestała strzelać okazało się że bezpiecznik padł wymieniłem na nowy i broń nie daje żadnych oznak oprócz takiego stuk w środku po wciśnięciu spustu. Bateria jest na 100% sprawna bo w innych replikach działa jak nowa mimo dużego rozładowania. Prawdopodobnie w taiwangunie źle z podkładkowali zębatki. Oddaje go do sklepu albo wymieniam na inny.

Miałem podobny problem, rozwiązali to w serwisie, problemem była poluzowana prowadnica sprężyny ... wysłałem, poprawili, śmiga jak należy.

 

Po 3 miesiącach użytkowania mogę powiedzieć, że to dobry karabin, kulturą pracy nie poraża ale nadrabia zasięgiem i celnością. Moim zdaniem wymaga doszczelnienia i wymiany sprężyny na markową.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie, wymiana komory nie jest koniecznością. Jednak pozostawiając stokową musisz się pogodziś z tym, że nie będziesz wykorzystywał całego potencjału tkwiącego w replice.

 

Na przykład: W pj4 ris z spręzyną 120ms systema 395-400fpsów, Po wymianie komory na g&p i zamontowaniu lufy precyzyjnej Guarder, oraz dystansera typ H 425 fps-ów.

Ale nawet bez przeprowadzenia zmian w replice, można sie dobrze bawić. Nawet w stocku.

Edited by botau
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...