Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

Po wymiane lufy na Systemę i gumki na Silikon guardera skupienie ZNACZĄCO mi się poprawiło z ok 30 metrów 9/10 trafień w puszkę. Na stocku było o wiele gorzej. Zasieg maksymalny również zwiekszył się o jakieś 15 metrów.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czytam ten temat i czytam aż w końcu się pogubiłem :D. Dlatego chciałbym zadać 2 pytania. Mając obecnie cm.028 warto zainteresować się cm.048 oraz czy magazynki z poprzedniego kałacha (low capy star-a) wejdą w 48-kę bez problemu?

Link to post
Share on other sites

Czytam ten temat i czytam aż w końcu się pogubiłem :D. Dlatego chciałbym zadać 2 pytania. Mając obecnie cm.028 warto zainteresować się cm.048 oraz czy magazynki z poprzedniego kałacha (low capy star-a) wejdą w 48-kę bez problemu?

 

1. Zamienić Cm.028 na Cm.048? Oczywiście, opłaca się ;) .

2. Magazynki powinny pasować. A jak nie to pewnie drobna korekta pilnikiem rozwiąże ten problem ;) .

Link to post
Share on other sites

Krakman ma znów AKMNy oraz wprowadził do sprzedaży AK-74N i AIMSa. Co ciekawe ten ostatni ma 450fps (mocniejsza sprężyna niż w AKM?).

Ciekawe czy w "rumunie" obsada kolby jest taka jak w VFC i można zamontować nań kolbę drewnianą od AKMa?

Link to post
Share on other sites

BTW warte wspomnienia: AK74M Winta miał dosyć niedokładnie wykonany dekiel. Jakieś zadarcia, rdzę, nieopiłowane krawędzie. Wymagało to korekty pilnikiem i papierem ściernym. Miejsca te potem zaoksydowałem. ;)

Edited by Pasti
Link to post
Share on other sites

Witam po przebrnięciu przez 22 strony tego tematu, zastanawiam się nad kupnem Ak74 ( cm.040c/b) no i przeglądając różne sklepy natrafiłem na coś dziwnego. Mianowicie w zbrojowni cm.047 kosztuje 520zł

 

link: http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...roducts_id=1243

 

U krakmanów 562zł

 

link: http://www.taiwangun.com/shop,show,1409 za wersje cm.040

 

Po moich paru minutach przyglądania się tym dwóm modelom ja nie widzę różnicy pomiędzy jednym a drugim. Więc zakładam że na stronce mają złe info na temat repliki, no ale pozostaje kwesta ceny, czy ktoś mi może powiedzieć ocb że jeden kosztuje 40zł taniej od drugiego?

Edited by arekasg
Link to post
Share on other sites

O ile się nie mylę a wątpię żeby tak było to ten ze zbrojowni to po prostu stary model cymy budowany jeszcze w standardzie tm czyli wszędzie masz śrubki no i sprzęt jest ze znalu nie wspominając o gb który jest starszy a ta na taiwanie to nowy model cymy który jest w większości ze stali no i budowany w standardzie vfc czyli zbliżone do oryginału flaki też o wiele lepsze niż w poprzednim modelu. To chyba tyle ;)

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
Cincin, na czym polega upgrade łoża z nakładką w tym nowym wypuście?

Porównaj sobie obecne z tym które były w pierwszych partiach ZDJĘCIE(zdjęcie ALABASTERa, które umieścił na #2 stronie tego topicu). Streszczając się - wcześniejszemu łożu i nakładce było bliżej do tych z AK-74 niż AKM.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...