Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKM CM.048M [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tam sobie papierem starłem ;-) Jutro może wrzucę lepszą fotkę, na razie musi taka wystarczyć

 

15046943.th.jpg

 

 

ed.

BTW

Mam pytanie.. Nie wiem czy to jest wada, mogę się przecież mylić. Mianowicie, zakres ustawienia HU do około 2 cm. Po przesunięciu suwadła o jakieś 3 milimetry podkręca w kosmos. Po przesunięciu go o 1cm kulki blokują się na gumce :cry: ...

 

Używam kulek 0.28 Guarder'a

To wada? Odsyłać na reklamację?

Edited by producent
Link to post
Share on other sites

Witam, mam pytanie odnośnie cm.048: jaką sprężynę trzeba by było wsadzić, żeby uzyskać wynik w granicach 400 fps? Bo 430 fps (a i tak większości osób na chrono wychodzi więcej) to trochę za dużo. Zastanawiam się nad springami guardera, tylko lepiej 110, czy 120? Aha, czy po takiej wymianie osiągi by jakoś drastycznie nie spadły? :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja miałem te midcapy i muszę ci je z własnego doświadczenia odradzić. Kupiłem je u krakmana i około pewnego wtorku dotarły. W czwartek coś mnie tknęło aby je przed sobotnią impreza sprawdzić. Magazynki te dwurzędowo zatrzymują w sobie kulki stąd ta pojemność. Ten patent u mnie we wszystkich 4 mid capach powodował zacinanie się i zatrzymywanie po jednej kulce dalszego podawanie. Nie pomagało stukanie i potrząsanie. Przesmarowałem je wszystkie silikonem i niestety efekt maksymalnego zacięcia pozostał. Odesłałem je w piątek do krakmana i dostałem zwrot kasy. Z własnego doświadczenia nie polecam tych midcapów.

Link to post
Share on other sites

To, że mid capy maja 2 rzędowe ułożenie kulek jest chyba normą, więc czy to PJ, MAG czy Cyma jest tak samo. Próbowałeś załadować maga innymi kulkami? Kolega miał identyczną sytuację jak opisujesz z magami PJta. Stuki, puki, i dosłownie zalanie sylikonem nic nie pomagało. A przyczyna okazała się banalna - kulki. Goldenballe, PJty i nawet Guardery nie chciały opusczać maga. Zmiana na G&G i podają jak trzeba ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...