Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[SKLEP] - Camo.prv.pl [ NIE POLECAMY ][ JUŻ NIE ISTNIEJE ]


Recommended Posts

Złożyłem u nich zamówienie na tam kilka paczek kulek. Nie było żadnej odpowiedzi o tym czy przyjeli czy coś... Pojawila sie jakas paczka i poleciałem z awizą na pocztę ale przy odbieraniu do końca nie byłem pewnien czy to od nich 8) troche potrząchałem pakunkiem i wszytko było jasne 8)

 

Wszystko OK tylko mogliby potwierdzać przyjęcie zamówienia.

 

Pozdrowienia!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Malkontenci zawsze się znajdą.

Wolę zawsze dostać paczkę dnia następnego niż 10 potwierdzeń o przyjmowaniu, aktualizacji, przekazaniu do realizacji, realizacji, planowanym dniu dostarczeniu paczki. Jestem może nienormalny ale paczka jest ważniejsza niż potwierdzenia, a jeżeli składałeś zamówienie to powinieneś się liczyć w faktem, że możesz dostać zamówione przedmioty.

Link to post
Share on other sites

 

Wszystko OK tylko mogliby potwierdzać przyjęcie zamówienia.

 

Pozdrowienia!

 

hehe mialem wczoraj to samo :) zamowilem we wtorek i poprosilem o informacje, kiedy wysla, a wczoraj (czwartek) obudzil mnie listonosz uprzejmie proszacy o 300 pln :P na szczescie w desperacji udalo mi sie szybko pozyczyc. Mogliby napisac chociaz "paczka dzis zostala wyslana" i tyle, niemniej jednak tempo realizacji i brak zbednych utrudnien (1 raz u nich zamawialem, na kwote 300 pln a oni od razu wyslali i nie kazali nic potwierdzac) nalezy tylko zaliczyc na plus. Czlowiek nie jest przyzwyczajony do tego ze to tak szybko i bezproblemowo sie odbywa :P

PLUS dla camo ode mnie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

I własnie z takich zasłyszanych informacji robia sie afery :))

 

Sklep Camo jest nie polecany przez WMASG ze wzgledu na jakość i cene sprzętu i usług jakie swiadczyli oraz podejście do klientów -przynajmniej na początku swojej działalności. Obecnie ceny spadły do w miare normalnego poziomu a sygnałów o nierzetelności sprzedawców coraz mniej, być moze Camo niedługo przestanie być "nie polecane" a moze kiedys w przyszłości bedzie polecane przez WMASG :wink:

 

Pozdrawiam Cappuccio

 

P.S. Prosze o zapoznanie sie z wszystkimi postami o CAMO na forum a pozniej rozwijanie tego wątku.

Link to post
Share on other sites

A ja tam z Camo jestem zadowolony. Zamawiałem od nich ładowarkę, a od jakichś 6 miesięcy regularne zamawiam kulki, po jednej paczce. Na początku zamawiałem przez telefon, potem przez formularz. Raz nawet SMSem wysłałem zamówienie i problemu nie było. Raz tylko zagubił się gdzieś mój mail, ale po jednym telefonie kulki były na następny dzień w domu. Do zakupionej ładowarki była dołączona ręcznie pisana instrukcja, co oznacza, że sklep nie wysyła bezmyślnie produktów. Był również numer telefonu do kontaktu w razie wątpliwości. Zadzwoniłem i odpowiedziano na wszystkie moje pytania. Ja jestem zadowolony i polecam.

Link to post
Share on other sites

Khunag: jesli nie jestes czegos pewien bo tylko cos tam slyszales i to z trzeciej reki to moze tego nie pisz bo dzieki temu wlasnie robia sie konflikty z rzeczy nie dopowiedzianych do konca.

 

Co do jakosci sprzetu jakos nie slyszalem od ponad pol roku zadnych ALE

Co do cen - to niektore naprawde sa niskie i nizsze niz w innych sklepach

 

Co do polecany czy nie to raczej nie ma to znaczenia. Na pewno maja klientow skoro dalej funkcjonuja, a ceny spadaja.

 

:-) pozdrawiam,

Frugo

Link to post
Share on other sites
Khunag: jesli nie jestes czegos pewien bo tylko cos tam slyszales i to z trzeciej reki to moze tego nie pisz bo dzieki temu wlasnie robia sie konflikty z rzeczy nie dopowiedzianych do konca.

 

Przeczytaj jeszcze raz ostatnie zdanie mojego posta, a zrozumiesz, że nie miałem złych intencji. Chciałem poniekąd "zmusić" osoby kompetentne do wypowiedzenia się w tej kwestii i jak widać udało się ;)

Link to post
Share on other sites

Myśle że akurat w wątku o camo z uwagi na mała liczbę stron oraz spekulacje co do „niefachowej” obsługi wypowiedzi takie jak Cybula są jak najbardziej potrzebne.

 

Idąc za jego przykładem:

- raz zamawiałem 3 paczki kulek: wszystko w jak najlepszym porządku

- kolega kupował socoma sprężynę i kulki: również wszystko ok.

 

Obie transakcje odbyły się około 2-3 miesięcy temu

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Ja parę razy dokonywałem (za pośrednictwem kumpla - zbiorcza paczka) zakupów w CAMO. Nigdy nie było problemów. Towar przychodził w termini i taki jak miał być. W prawdzie trudno przysłać "zepsute" kulki :D czy używany gaz :D ale kumpel kupił u nich elektryka. Inni kupowali różne mniejsze rzeczy i wszystko było OK.

Link to post
Share on other sites

Hehe paczka przyszła tego samego dnia co porzedni post 8)

 

Czas realizacji nie był jakoś rażąco długi, porównywalny z MG.pl ale co mnie zdziwiło to brak pewnego fanta w paczce. W sumie niby nic ale bede musiał zamawiac jeszcze raz i bulić połowe wartosci towaru płacąc przesyłkę :wink:

 

Generalnie to następnym razem pozostawie maila w spokoju i podręczę więcej telefonem 8) , moze "złapie" kogoś w sklpie, wtedy powinno się udać złożyć kompletne zamówieie i unikne takich sytuacji.

 

pozdrawiam

wilku

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam.

 

Ja z tym sklepem mam dobre doświadczenia. Zamówiłem tam karabin po bardzo okazyjnej cenie (GR-16 nie licząc przesyłki wyszedł mnie taniej o 279 zł niż na MG). Co do samej transakcji także nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko poszło gładko, tak jak powinno, kurier dostrczył paczkę w terminie, a w pakunku znalazło sie wszystko co winno sie tam znajdować.

Kumpel miał z nimi problemy, ale wszystko wskazuje na to że będzie okej.

 

Pozdrawiam i polecam sklep,

prusak

Link to post
Share on other sites

Jako punkt "za" moge dodac że dostałem maila o dostępnosci produktu którego nie było w paczce. Duzy plus dla nich, o nic nie prosiłem po prostu przy zmaówieniu poprzednio go nie było, o czym dowiedziałem się dopiero otwierając paczkę, a tu po kilkunastu dniach mail z info i linkiem ze produkt jest.

+

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Hmmm... mam pewne zastrzeżenie. Wygrałem u nich konkurs dotyczący skrótu IPSC jakieś 3 miechy temu (co nawet napisali na stronie głównej sklepu), ale jakoś nagrody w postaci 2500 kulek 0.20 guardera do dziś nie otrzymałem (mimo przypomnienia się miesiąc po rozwiązaniu konkursu).

 

Nie chodzi o to, że specjalniemi na tym zależy, ale IMO takie postępowanie ze strony sklepu jest dość niesmaczne :twisted:

 

[EDIT 15.05.2005] - zadzwonili, przeprosili za opóźnienie, mówili o wysłaniu w tygodniu - w pełni zwrócę honor jak kulki dotrą 8)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...