Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

. Ja nie dostrzegłem nikogo w mundurze Lublińca, a specjalnie się przypatrywałem. Większość natomiast miała charakterystyczną kratkę charakteryzującą polski materiał. Zresztą nawet Kleju się pytał i powiedzieli, że większość to Kamy. Tak więc nie wiem. Tak czy siak, oba mundury są koszerne i można je spokojnie do reko/stylizacji kupić.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi już wiem prawie wszystko co mnie interesowało :blush:

 

Zostaje kwestia kamuflażu kamizelek (w szczególności tych z Miwo czyli Orlik i Termit) czy jest to najczęściej Coyote brown czy multicam? Przeglądnąłem cały ten temat ale z tych zdjęć które są z Afganistanu słabo to widać dlatego wolę się upewnić. Jedynie na tym zdjęciu widać bardzo dobrze że to multicam ale nie wiem co to za kamizelka :bialaflaga:

 

__b_IMG_3788.jpg

 

Zastanawia mnie też, co to za kabura. Myślę nad serpą do USP, ale wolałbym coś koszernego. Ktoś wie, co to za wynalazek?

 

Może ktoś jeszcze pomoże. Z góry dzięki

Link to post
Share on other sites

Inteligent, bez urazy, ale gdybym ja miał robić swoje reko [ bo siedze w reko JWK ] wypytując się wszystkiego na ersoftowym forum to nic z tego bym nie wynosił - uwierz. A tak z innej beczki, to co do oświetlenia taktycznego to teraz bardziej już mocniejsze Surefire G3 używają, z filtrem IR który kosztuje więcej niż sama latarka, nad czym ubolewam hehe :wink: Co do mundurów na AON, były to KAMA, tylko, że jak operator powiedział, jedne są w wersji letniej, a drugie z grubszego materiału, chociaż różniły się nieco kolorystyką i patkami z rzepem.

Link to post
Share on other sites

Kleju spokojnie nie należę do osób które łatwo urazić :cool:

Co do tematu rekonstrukcji JWK dopiero dowiaduję się wszystkiego dlatego jak możesz to powiedz mi w takim razie gdzie pytać bo forum poświęcone jednostce GROM znam ale forum poświęcone JWK nie widziałem więc będą wdzięczny za podpowiedź.

 

Arafat dzięki za zdjęcia :biggrin:

Link to post
Share on other sites

Przeciętny airsoftowiec nie skuma że jest to warte więcej niż 2 bańki.

 

To nie jest sprzęt dla przeciętnego airsoftowca, tylko zapalonego rekonstruktora (w zasadzie to każdy reko jest zapaleńcem, więc..), ew. kogoś kto zwyczajnie potrzebuje takiego urządzenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...