Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Natomiast ten Safar ze zdjęcia nie wygląda na dedykowany do USP. Podejrzewam, że chop miał Safara od Beretty, do której po drobnych przeróbkach można zapakować Wista, i do niej wpakował USP. Wyraźnie widać, że nie ma śruby regulacyjnej, przeszkadzała, bo kabłąk w USP jest duży.

Potwierdzam. Poza tym, kabura była potraktowana kuchenką gazową ;) W środku jest USP.

 

Jeśli dobrze widzę, to JWK używa kolb CTR i celowników Elcan.

Ktoś się orientuje, czy w użyciu są tylko kolby CTR, czy może też inne Magpulowe produkty?

Te Magpulowskie części to prywatne zakupy, więc są i chwyty i inne kolby.

Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem 1PSK nie ma na wyposażeniu żadnego M4. Tylko HK416 (najczęściej w wersji z lufą 14,5 cala). Do stylizacji najlepszy będzie chyba najprostszy mundur wz. 93 Pantera Leśna.

 

EDIT: Kolega słusznie poprawia - najczęściej 14,5 cala.

Edited by Aztek
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Pan po lewej ma bajer zwany montażem na gogle noktowizyjne. ;) A dokładniej na coś TAKIEGO.

 

 

PS Chłopaki - czemu tak podniecanie się tym MIWO? Ulegliście marketingowi? Owszem, MIWO (szczególnie Lubliniec) trzepie dużo kasy na JWK, ale komandosi nie tylko tam kupują. Przykład? Chociażby nowe, prywatne zakupy PC od Currahee. Na zdjęciach misyjnych to już w ogóle różne dziwactwa można znaleźć.

Link to post
Share on other sites

Na zdjęciu widać głównie same gogle, a bardziej mnie interesuje zdjęcie tego bajerka. To że z przodu jest blacha z montażem troszkę się spodziewałem, ale ten odciągnik który idzie przez cały hełm też jest od wspomnianego montażu?

Na niektórych zdjęciach widać puszki na czubku, są to zwykłe latarki nahełmowe, może czujniki przeciążeń, lub jeszcze coś innego?

Jeśli ktoś może przybliżyć temat byłbym bardzo wdzięczny.

Bo rozumiem że 1psk nie korzysta z latarek zamocowanych na froncie hełmu?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Zadam Ci podstawowe pytanie - czytałeś CAŁY temat? Celowo nie podałem Ci linka do montażu, za to podałem do gogli. Gdybyś chciał, poszukałbyś sobie. No ale już będę miły - na pierwszej stronie tematu w pierwszym poście już pojawił się ten montaż. Później było napisane do jakiego NVG jest ten montaż.

 

Te puszki to MS2000 - markery stroboskopowe na podczerwień, do oznaczania swoich.

Link to post
Share on other sites

Pan po lewej ma bajer zwany montażem na gogle noktowizyjne. ;) A dokładniej na coś TAKIEGO.

 

 

PS Chłopaki - czemu tak podniecanie się tym MIWO? Ulegliście marketingowi? Owszem, MIWO (szczególnie Lubliniec) trzepie dużo kasy na JWK, ale komandosi nie tylko tam kupują. Przykład? Chociażby nowe, prywatne zakupy PC od Currahee. Na zdjęciach misyjnych to już w ogóle różne dziwactwa można znaleźć.

Pewnie dlatego, że MIWO nie kosztuje tyle, ile Currahee. :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...