Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JW Komandosów (dawne 1PSK)


Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Jeśli koszerność jest w tej sprawie priorytetem, to zacząłbym od określenia przedziału czasowego, w jakim chcesz się "poruszać". Jeśli nie wiesz jaki okres Cię de facto interesuje (bo np. zobaczyłeś fajne zdjęcie, ale nie wiesz kiedy i w jakich okolicznościach zostało zrobione) to warto zamieścić owo zdjęcie i zapytać z czym mamy tu do czynienia.

 

na GROM na pewno Serpa CQC

 

Pozwolę sobie wyrazić odrębne zdanie. Mam na myśli to, że GROM używa oczywiście Serpy, jednak nie jest to według mnie, jak to określił marabPL kabura

 

koszerna na grom i na jwk.

 

Powiedziałbym nawet, że o ile GROM często widywany jest z Serpą CQC, o tyle jest to najrzadziej występująca kabura w szeregach JWK. Nie przeczę temu, iż jest używana, gdyż fotki z nią widnieją choćby w słynnym kalendarzu fundacji Wspieram Cicho i Skutecznie, jednak mimo tego olbrzymią większość kabur na broń osobistą stanowią kabury Iwo Hest i Safariland (w tym 6354DO z miejscem na optykę RMR), rzadziej, lecz wciąż w użyciu pozostają kabury G-Code, Fobus, przewinęło się też kilka fotek z kaburami od IMI Defense. Myślę, że najbliższym produktem "stycznym" będą kabury Safariland - w odniesieniu do kilku ostatnich lat rozwoju obydwu jednostek.

Edited by Herod
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Posiada ktoś na dysku szablon oryginalnych oznaczen hk416 do grawerunku? Wiem,że temat był poruszany w 2014 roku i był podany link z plikiem z chomika ale niestety plik nie działa już.Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Hey jestem na etapie poszukiwań osłony twarzy okres który mnie interesuję to ZBC okres DA 2013-15 na pewno na zdjęciach rzucał się w oczy gaitor od NFM w coyote rozważam jego kupno jednak występowały też oliwkowe kominiarki itp.Raczej nie spinano się do konkretnej firmy tylko traktowano to jako zakup prywatny?Mile widziane zdjęcia Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
W dniu 27.12.2016 o 20:31, Dustok napisał:

ON9aXHP.jpg

 

ITLVb2T.jpg

 

Może mi ktoś powiedzieć co tu się odmichałostrzeleckowywuje?

Witam Szanownych Forumowiczów.

Chciałem Was tylko poinformować, że nie każdy rodobrody operator DżejDabljuKej to michałstrzelecki

Choć statystyka bywa narzędziem zwodniczym (jak w słynnym przykładzie, gdy idąc na spacer z psem statystycznie ma się po 3 nogi), to takie rzeczy (ruda broda) się w naturze po prostu zdarzają.

Pozdrawiam 

Barbarossa 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...