Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tłoki (aps 96, m24, aps2, vsr i inne)


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No Panowie, chętnych przybywa. Tak jak mówiłem jednak, produkcję uruchamiam kiedy na któryś artykuł znajdę 10 nabywców. Może się okazać że zrobię np tylko tłoki do warriora czy np głowice do VSR a nie wszystko na raz bo po prostu musze miec 10 sztuk żeby to się w jakikolwiek sposób opłacało.

 

Tłoki które będę sprzedawał może sie okazać że nie będą wiercone ale frezowane- nie wiem jeszcze które rozwiązanie jest lepsze. Na pewno szybsze jest frezowanie.

 

Dziś ponownie podliczę chętnych na wszystkie części żeby się zorientować które części dorabiać i ew dopracować rysunki, skontaktować się z tokarzem itp. Teraz nie mam niestety na to czasu.

Link to post
Share on other sites

Spoko, załatwimy coś :) poszukam innego tokarza :D tzn nie jest problem z tokarzem ale z tym żeby to był mój znajomy tokarz a to zasadnicza różnica. Będę się rozglądał za jakimś innym.

 

Pozdrawiam Dexter.

 

 

 

P.S. jak znajde 10 chętnych to oczywiście zamówienie leci od razu :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki po interpretacji waszych postów jakże rzetelnych i głębokich merytorycznie stwierdziłem, że wy na pewno nie robicie off topu a co dopiero mowa o obrażaniu. Jeżeli już lubisz robić off top to chociaż dodaj coś co można uznać za pożyteczne.

Myślałem po prostu, że może coś jeszcze jest w stanie wykonać do warriorka czego nie napisał na poprzednich stronach tematu.

P.S Sam sobie daj po twarzy.

Edited by JamBo
Link to post
Share on other sites

Ale my nie o offtopie a o twoim lenistwie rozprawę toczymy.

 

Zauważ iż założyłem, że jesteś leniwy a nie głupi na tyle by nie pojąć co jest oferowane przez dextera. Możesz to uznać za komplement ^^.

 

Po tak wykwintnie zadanym pytaniu(gdzie jest znak zapytania? ;D):

A jakie masz części pod warriora tzn. jakie w stanie jesteś zrobić.

 

nie domyślił bym się, że masz na myśli:

Myślałem po prostu, że może coś jeszcze jest w stanie wykonać do warriorka czego nie napisał na poprzednich stronach tematu.

 

a reakcja Yautja pokazuje, że nie jestem odosobnionym przypadkiem ;P

Link to post
Share on other sites

No, znowu przybywa :D podlicze dziś i zobacze czy słać zamówienie.

 

 

 

Podliczyłem.Co mi wyszło:

 

Warrior- 4 tłoki, 1 prowadnica, 2 głowice

 

VSR- 1 tłok, 4 prowadnice, 4 głowice.

 

 

Poczekajmy jeszcze troszke z wysłaniem zamówienia. Jesli możecie czekać :) ale chętnych jeszcze za mało jest :(

Edited by dexterkrak
Link to post
Share on other sites

Dałoby się skombinować cały zespół spustu? Bo nowy LayLaxa 550zł kosztuje, a moim zdaniem to jedna z podstawowych części tuningu snajperek, ale cholernie droga. Może bym się na prowadnice pisał do SP170

Edited by PiterTKD
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...