Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tłoki (aps 96, m24, aps2, vsr i inne)


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czyli podsumowując kiedy mniej więcej będą gotowe oraz jaki był koszt wykonania? Przesyłka pocztą polską może być bo tego raczej nie uszkodzą ;D.

 

i jak się z Tobą rozliczyć? podasz dane do przelewu na pw dla zainteresowanych. Czy będzie to przesyłka za pobraniem?

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Sebciu, powinny pasować równiez do ZT PDI ale nie mogę dać za to głowy. Do LL pasują na 100% bo mam i działa.

będę mógł sprawdzić po pierwszej wypłacie w wakacje ;), ale żeby nie było, że się chwalę to dodam, że po obejżeniu zdjęć z tąd: http://www.x-fire.org/vsr10/e.vsr_triggerset.html jestem raczej optymistycznie nastawiony ;)

Edited by xel20
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Dex. Jeśli mógłbyś wykonać prowadnicę sprężyny i tłok do warriora to ozłocęicon_wink3.gif.

 

Jeśli potrzebujesz jeszcze kilku chętnych to powiedz spróbuję znaleźć takowych.

 

W nastepnej kolejności ida tłoki i prowadnice do warriora. Niestety straszliwie się to wlecze i musze popędzić mojego tokarza :/

 

W każdym razie wszystkie części na pewno beda wykonane.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Tak.

 

 

 

Jutro wysyłka częśći od tokarza do mnie. Na razie ida prowadnice do VSR (40zł). Jak tylko dojdą to dam znać. Na razie osoby zainteresowane prowadnicami do VSR proszę o kontakt pod gg: 4734154 coby porządek był :)

 

Wlecze sie to troche ale cóż, nic nie poradzę, przepraszam.

Link to post
Share on other sites

Ja już też mam zamontowany tłok od Dextera. Wszystko śmiga jak należy, wyniki w FPS i metrach zasięgu... będą jak gnata wyreguluję i je pomierzę, bo sesja nadciąga...

Ale nie o tym chciałem. Dexter, jest szansa że coś do Warriora będzie tak do połowy lipca, bo będę wtedy w Krakowie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...