Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ardeny 2010


Recommended Posts

Pozdrowieniadla ludzi bedących na zlocie w łowiczu. Widzę po forum że mamy dwie ekipy. Ludzi zadowolonych i szczęśliwych , i ludzi niezadowolonych załamanch psychicznie. Jednak oba te grona pozdrawiam i może jestem prostm człowiekem ale powiem jedno .. w życiu każdego z nas są chwile piękne i h..we. Pytanie pada jedno,które z nich są najczęściej wspominane ...... Więc proszę ZAKONCZCIE TE POGADUCHY NA FORUM cieszmy sie kolejnymi akcjami ASG niezależnie gdzie i z kim sie one odbywają i jaki są tego wyniki. Po zlocie minał już tydzień a wy nadal nap....cie od rzeczy . Dajcie spokój pozdrawiam wszystkich z zlotu a szczególnie GÓRALA I KOLEGI ,KTÓREMU OBSTRZELAŁEM DUPE ORAZ KOLESI KTÓRYCH WZIĄŁEM DO NIEWOLI -[z grupy niemieckiej ] oraz wszystkich ktorych pominołem ELO KOLESIE FAJNIE BYŁO do zobaczenia

 

RAFIK 1213 POZDRAWIAM jak slady na dupie heh zdrowia życze i szybkiego gojenia sie ran

Link to post
Share on other sites
  • Replies 290
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panowie i Panie. Byłem tylko świadkiem tej zabawy i próbowałem to troszkę udokumentoawć na taśmie. To jest ZABAWA. Nie zabijacie się na serio. Na forum również tego nie róbcie. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy dobrze i niezupełnie dobrze się bawili.

Link to post
Share on other sites

Popieram wypowiedzi Pablito350, Rambo585, rafik1213, puzo, deveron i innych o podobnym myśleniu. Ktoś zaprosił was po to żebyście się dobrze bawili, nie siedzieli w domu w weekend, oderwali się od codzienności a wy na siłę próbujecie wmówić wszystkim że było hujowo. PO CO ??? Nie podobało ci się to nie przyjeżdżaj więcej przymusu nie ma. Siedź w domu i marszcz freda jeśli ci to sprawia większą radochę a forum zostaw dla ludzi którzy chcą powspominać to co się działo i mają coś sensownego do powiedzenia. Pogadajmy o ciekawych akcjach, podejściach o integracjach :). A w ten sposób zamieniliście to forum w kłótnie i wrzucanie jeden na drugiego, bez sensu.

 

PS. Dziękuję wszystkim za miłe słowa dla mnie i drużyny. Byliśmy w tych okolicach pierwszy raz i nie spodziewałem się że tak dobrze zostaniemy przyjęci, ale o to właśnie chodzi na takich imprezach; integracja i zabawa. I mimo wszystko wielu ludzi wiedziało po co tam jedzie.

 

 

No jak widać nie bawili się dobrze i woleliby siedzieć w domu w weekend odrywając się od rzeczywistości w inny sposób. Nikt nie próbuje niczego wmawiać, tylko wyraża własną opinię. Tekstu z fredem nie będę komentował. Co do wspomnień, to kolego, jeśli stawiasz je przed rozsądkiem to pozdrowienia na imprezie, na której wszyscy będą chlali i będziesz wspominał na kacu "ehehehe ale wiesiek to mi szczelił po mordzie, tak się chwiał, ehehehe". No a teksty o piwach to mistyfikacja i kłamstwo, cholerni autorzy teorii spiskowych... Śmieszne. Hehe.

 

Rafik, do Twoich wypowiedzi nie będę się ustosunkowywał, ale mógłbyś zwiększyć ich poziom np. do szkoły gimnazjalnej.

 

Mnie na tej imprezie (imprezie, czy strzelance, bo nie wiem jakiego określenia użyć) nie było, ale bawi mnie podejście co poniektórych.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

@Azur

Skoro Cię nie było to nie widzę sensu wtrącania się do tej dyskusji i szukania określenia na ten zlot. (imprezie, czy strzelance, bo nie wiem jakiego określenia użyć) Zaleciało trochę ironią. Swoje zdanie niezbyt możesz pozostawić bo własnie jak napisałeś Cię tam nie było a świetnym dowodem są twoje słowa(cytat, wzięty być może z twojego wymysłu) "ehehehe ale wiesiek to mi szczelił po mordzie, tak się chwiał, ehehehe" ponieważ nikt nikomu po mordzie nie strzelił bo atmosfera była w gruncie rzeczy przyjazna i nikt nikogo nie atakował, to tylko chore wymysły forumowiczów ..

Edited by EvenemenT
Link to post
Share on other sites

Evenement, a Ty jakim cudem się tam znalazłeś, skoro impreza była dozwolona dla osób od 16 roku życia?

 

Ogólnie jak czytam posty osób, które bronią się, bo piwko na kaca, bo dla ludzi, można tylko w jeden sposób skomentować - :wink:

 

 

PS Prawdziwe Ardeny odbyły się 27 marca!

Link to post
Share on other sites

Jaka ustawa, jakie przystosowane organizmy? Co, gdzie, kiedy? Radził bym czytać trochę dokładniej. Nikogo nie naklaniam do picia to raz, napisałem ze kazdy dorosły odpowiedzialny człowiek zna swoj organizm wie czy po jednym piwku zakreci mu sie w głowie\urwie mu sie film\czy te piwko poprawi mu samopoczucie po wczorajszym ognisku w dobrym towarzystwie. Ja wole wypić te piwko niż czuć się jak wyżęty ręcznik, jak ty tak lubisz to sory. Ale wydaje mi się że też lubisz posiedzieć wieczorkiem z kolegami z %przy boku a tym bardziej sprzyja ku temu takie zjawisko jakim jest zlot. Niestety sa tego też niemiłe konsekwencje spowodowane wytraceniem z organizmu witaminy C i niemałym bólem głowy nastepnego ranka. Z reszta nie bede ci tlumaczył jak to działa. Proste jak jestem dorosły i cos mi dolega to nie bede sie kogos pytał czy moge poprawic sobie samopoczucie. Pozdrawiam.

Ciekawe czy ty jeździsz zgodnie z przepisami ruchu drogowego, kolego :-P Jak tak to chyba żeby dojechac na zlot musisz wyjechac 24h wczesniej.

 

Jeżeli jesteś dorosły i nie będziesz się pytał czy piwkiem możesz sobie poprawić samopoczucie, a za chwile wziąć giwerę do reki i iść się strzelać to wynika z tego ze albo jesteś chory i należy cie zamknąć w zakładzie, albo jesteś totalnym kretynem z wyboru.

 

Poza tym Lordi chylę czoła nad twoim opanowaniem, osobiście jeżeli by mnie obudził gość w nocy i mierzył do mnie z repliki to raczej skończyło by się to dla kogoś źle.

 

Po to są jakieś ustalone prawa żeby ich przestrzegać, a nie po to żeby sobie były.

 

 

 

 

 

Teraz tak na poważnie.

 

Czytając opinie na forum i słuchając ich osobiście od osób zainteresowanych proponuje:

 

Wykluczenie AK Militaria pod przewodnictwem Pogończyka i grupę GROM z organizacji imprez rejestrowanych na tym forum.

 

 

Jedyne z czego należało by się cieszyć to to ze nikomu nic się nie stało.

Link to post
Share on other sites
Swoje zdanie niezbyt możesz pozostawić bo własnie jak napisałeś Cię tam nie było a świetnym dowodem są twoje słowa(cytat, wzięty być może z twojego wymysłu) "ehehehe ale wiesiek to mi szczelił po mordzie, tak się chwiał, ehehehe" ponieważ nikt nikomu po mordzie nie strzelił bo atmosfera była w gruncie rzeczy przyjazna i nikt nikogo nie atakował, to tylko chore wymysły forumowiczów ..

 

Śpieszmy się kochać ironię, tak niewielu ludzi ją rozumie...

Link to post
Share on other sites

Warkot, nie bede tlumaczył na czym polega bycie dorosłym i odpowiedzialnym, najwidoczniej zasada dot. picia jest skierowana do Ciebie i tobie podobnych którzy nie panują nad sobą w tych kwestiach. Pozdrawiam.

 

Zasady są po to żeby ich przestrzegać i nie Tobie jest decydować kogo dane reguły się dotyczą. Nie podoba się, to delikatnie mówiąc "wypad". Nikt Cię nie zmusza do brania udziału w zabawach na których obowiązuje PASG. Ponadto na Twoim miejscu jako osobie od niedawna (sądząc po dacie rejestracji na forum) bawiącej się w ASG radziłbym podchodzić z większą pokorą i szacunkiem do doświadczonych osób oraz do obowiązujących zasad.

Link to post
Share on other sites

" Evenement, a Ty jakim cudem się tam znalazłeś, skoro impreza była dozwolona dla osób od 16 roku życia? "

 

Taaaak, jak już nie ma sie do czego przyczepić to do wieku. Jakbyś śledził temat o Ardenach wiedzialbyś jak się tam znalazłem :)

 

#Edit

Z resztą, po co ta cała gadka ? jak jednym się podobało innym mniej lub w ogóle ... życie

Edited by EvenemenT
Link to post
Share on other sites

Oki oki Panowie i panie mam już dosyć czytania o zasadach i ich łamaniu . Napili się to napili fakt nieodzowny prawo asg nagięte .Ok zgadzam sie .Na następny raz pić nie bedziemy .I to nikt bo jak by wzioł tych świetych na alkomat co 2 go dnia nie pil po pierwszyym to by nikt nie wyszedł walczyć .Każdy z nas i nawet ci święci mają coś sobie do zażucenia jak nie na tej strzelance to na innej.Nie ma takich świętych posród nas . Na upartego to została też złamana inna zasada utrzciwości ASG. ASG -to utrzciwość pochodzi z Japonji [mówi o honorze utrzćiwość itp..] a je...banych terminatorów nie brakowało więc jak chcecie sie jeszcze krytykować to ja to pier,,,le .Byłem i super sie bawiłem inni byli i h..jowo.sie bawili rozumię ale ile bedziecie to ciągnąc dajcie spokój może napiszmy co zrobić aby NASTĘPNYM RAZEM BYŁO LEPIEJ pozdrawiam szerokie grono ASG Rambo PŁOCK

Link to post
Share on other sites

Właśnie piszemy co zrobić - przestrzegać PASG na początek i nie strugać super doświadczonych przez życie młodzieńców, którzy zawsze wiedzą lepiej. Ale miło, że w końcu coś zaczęło docierać.

A poza tym - UCZCIWOŚĆ i JAPONII - ale to już mniejszy pikuś.

Link to post
Share on other sites

Oki oki Panowie i panie mam już dosyć czytania o zasadach i ich łamaniu . Napili się to napili fakt nieodzowny prawo asg nagięte .Ok zgadzam sie .Na następny raz pić nie bedziemy .I to nikt bo jak by wzioł tych świetych na alkomat co 2 go dnia nie pil po pierwszyym to by nikt nie wyszedł walczyć .Każdy z nas i nawet ci święci mają coś sobie do zażucenia jak nie na tej strzelance to na innej.Nie ma takich świętych posród nas . Na upartego to została też złamana inna zasada utrzciwości ASG. ASG -to utrzciwość pochodzi z Japonji [mówi o honorze utrzćiwość itp..] a je...banych terminatorów nie brakowało więc jak chcecie sie jeszcze krytykować to ja to pier,,,le .Byłem i super sie bawiłem inni byli i h..jowo.sie bawili rozumię ale ile bedziecie to ciągnąc dajcie spokój może napiszmy co zrobić aby NASTĘPNYM RAZEM BYŁO LEPIEJ pozdrawiam szerokie grono ASG Rambo PŁOCK

 

Gramatyki już mi się zaznaczać nie chciało...

 

Weź człowieku swoje posty przepuść przez jakiegoś worda, albo zainstaluj sobie firefoxa, bo ciężko się to czyta, cały czas na rauszu jesteś?

Link to post
Share on other sites
Każdy z nas i nawet ci święci mają coś sobie do zażucenia jak nie na tej strzelance to na innej.Nie ma takich świętych posród nas .

No wyobraź sobie że są... Ja przed i w trakcie imprezy AS nie piję. Jeśli impreza jest 2 i więcej dniowa to i owszem przy ognisku/grillu, ale tyle żeby następnego dnia czuć się dobrze i móc uczestniczyć w rozgrywce. Nawet jeśli przeholowałem to odpuszczam sobie parę godzin i potem się dołączam - aczkolwiek taka sytuacja nie miała jeszcze miejsca. Więc nie pisz że PASG zostało "nagięte", bo zostało złamane.

Link to post
Share on other sites

TATO [qmas] mniejszy czy nie-- ale ważny . Prawda jest taka jaka jest .Grajmy w otwarte karty piszemy o asg , które niestety wymaga w niektórych sytuacjach przyznania sie do trafienia a terminatorów było wielu..A co do gramatyki i kolegów zwracających mi uwage to w [***] to mam i wasze zdanie czy ono dotyczy polskiego czy angielskiego [jak u kolegi puzo ] Jeśli tekst przeczytaliście to go zrozumnieliśćie i po co się drażnić [leje na to ]i [***] MAM NADZIEJĘ ŻE DOTARŁO

 

[Jeszcze jeden taki tekst, a nie napiszesz już nic więcej. Mam nadzieję, że dotarło.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Ze ktoś Ci Wiesiu pojechał to nie znaczy, że jesteś drugim profesorem miodkiem cieciu.

pozdrawiam reszte normalnych osób bawiących się ASG, a nie przeżywanie tego wszystkiego jak na klopie.

P.S. pociągnij za spłuczke :P

 

[Pisz poprawnie i zachowaj kulturę wypowiedzi.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...