Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TAŚMA MASKUJĄCA


Recommended Posts

Link to post
Share on other sites

Bez problemu - taśma jest podklejona.

Sam klej jest "niezasychający" i tym samym taśma daje się odklejać i przyklejać ponownie - pewnie jakiś tam kres "lepkości" ma ale narazie działa.

Trzyma się mocno, nie ma mowy o samoczynnym odlepianiu czy zsuwaniu.

 

Wg mnie fajna sprawa, gdy nie ma się przekonania do trwałego pomalowania repliki.

 

Tak "na oko" jedna rolka wystarczy na oklejenie dwóch replik w taki sposób jak na fotkach powyżej lub jednej np. snajpy ale za to "szczelnie". :mrgreen:

 

Taśma jest "materiałowa" i tym samym matowa.

Myślę, że to zaleta w porównaniu z laminatami.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

Dzięki :) Chyba właśnie znalazłem rozwiązanie dla kamuflażu repliki.

"Rolka ma około 4m długości.". Ta z allegro ma 18 metrów wdg. tego co podaje sprzedawca, więc jest dobrą alternatywą (jeśli komuś nie zależy tak bardzo na marines pattern'ie).

 

edit: Major. Taśma z allegro jest samoprzylepna, ale niestety wykonana jest, tak jak napisałeś, z tworzywa. Wydaje mi się, że będzie błyszczec... A miałem nadzieje.

Edited by Side
Link to post
Share on other sites

Taśma z King Arms jest taka droga ponieważ robi ją firma specjalizująca się w rzeczach ASG... Jak by była to inna taśma to pewnie była by tańsza

 

ps. Jeżeli chcecie sprzedać "coś" związanego z militariami to najlepiej wystawcie to na allegro w dziale ASG to dostaniecie 200% wartości tego przedmiotu :-F :-F :-F Bo zaraz zlecą się maniaki i kupią.

Link to post
Share on other sites

Panowie, nie śmiać mi się tu :-) Użyłem skrótu myślowego- taśma maskująca, ale JA wykorzystuję ją do wyciszania np. żeby termos mi się w plecaku nie obijał o korpus lornetki. A optykę (może trochę nieszczęśliwie...) podałem przykładowo by się lepiej wpasować w tematykę działu :-)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...