Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ninja w airsofcie?


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to masz na myśli?

 

Tak, właśnie o to mi chodziło. Jak jeszcze miałem parętnaście latek, było dosyć głośno o ekipie filmowej, która to odkryła zupełnie przypadkowo, podczas kręcenia filmu 8-)

Edited by AndyWu
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Ninja to nie tylko bieganie z mieczem w obcisłym czarnym stroju. Ninja stosowali różne przebrania np: aby zlikwidować cel, którym był, dajmy na to jakiś shogun, przebierali się za ogrodników, a jako broni używali czegoś w rodzaju sierpa. Więc pomysł dla autora tematu. Na niektórych strzelankach obecni są fotografowie, mający na sobie dajmy na to, kamizelkę odblaskową a w ręku aparat fotograficzny. Można się przebrać za takiego fotografa, i bezproblemowo zbliżyć się do celu, a wtedy wyciągnąć ukryty pod kamizelką pistolet i bach! :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Boski temat :D

No ale i ja dodam parę słów...

http://www.capsulecomputers.com.au/wp-content/uploads/Splinter-Cell-Conviction-Screenshots-02.jpg to są współcześni ninja o ile takie jednostki na prawdę istnieją ;]

Używam podobnego sprzętu jak w tej grafice. czarny kombinezon, panele udowe z magami, dodatkowe ładownica na pasie itp. Oczywiście noktowizor nie taki pojechany jak w splinter cellu bo wystarczy mi zwykły yukon nvmt4 na montazu przy protecu. Replika g18c no i oczywiście nóż do lansu.

Buty ninja? hmmm ja używam takich podczas nocnych manewrów lub strzelanek w fabryce a to dlatego że są bardzo wygodne, ciche i w wiele miejsc można z nimi wleźć m.in. (chyba dobry skrót) po stalowej siatce.

 

Ale takim ninja nie da się być w dzień tym bardziej w lesie. Polecam snajperstwo bardzo dobra zabawa.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Buty ninja? hmmm ja używam takich podczas nocnych manewrów lub strzelanek w fabryce a to dlatego że są bardzo wygodne, ciche i w wiele miejsc można z nimi wleźć m.in. (chyba dobry skrót) po stalowej siatce.

 

A jakie masz buty ninja bo też bym sobie takie sprawił, jak dają takie możliwości.

Link to post
Share on other sites

Specjalnie dla was, wyprałem swoje kimono i stworzyłem wyposażenie taktyczne dla wojowników ninja ; d

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee6e8db0be43adc1.html

 

W skład którego wchodzą:

-Czarne niczym noc M24

-Taktyczna suszarka, miotająca szpilkami

-Domowy telefon taktyczny (radio)

-Kilka noży do chleba

-Sakiewka turysty

 

Na panelu udowym, widać także drewniane patyczki...

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...