Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ninja w airsofcie?


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ładnie walną głową o daszek.Ciekawe jak długo szumiało mu w deklu :D

Co do Ninja w asg.Może lepiej za Ezio z Assassin's Creed 2.On już tam miał mały pistolecik przy ramieniu,czyli broń boczną już mamy :icon_biggrin: A podstawowa w kształcie kuszy :biggrin: Tylko zamiast bieli i czerwieni w stroju może lepiej zastosować zieleń i czerń :wink:

Edited by BlackShaman
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Sory ,że odkopuje ale no nie dam rady. !!

Wyświetl postUżytkownik łosiu dnia 5/4/2009, 08:48 napisał

Odnalazłem swoją własną ścieżke w airsofcie... będe się czołgał, skradał, wypatrywał.

Będe wchodził na drzewa, przeskakiwał przez przeszkody. Zabijał gumowym nożem i plasitikiem elektrykiem. Następnie założe własny ninja-team, a potem zdobęde caaały świat. :>

 

 

:wink:

 

Łoś, ale ja pytam na poważnie... ;]

 

To byłoby coś nowego, niespotykanego dotąd :) A czasem może wyjdą z tego jakieś śmieszne sytuacje i będzie co wspominać rok później przy piwie ^^

 

 

No jakieś śmieszne sytuacje ... "ninja" spadł z drzewa i kręgosłup se połamał hahaha ! Boskie :D

Za dużo gierek typu Spiderman :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Kurde ale ubaw miałem jak to czytałem, taki ninja to raczej trudno by miał, a co byście powiedzieli na JUGGERNAUT - idealne wdzianko dla terminatorów. Kulki cię trafiają, a ty nic, bo jesteś nieśmiertelny. Wtedy to nie trudno kogoś zabić z gumowego noża. :hahaha:

Edited by guzio29
Interpunkcja, pisownia - o zgroza !
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...