Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ninja w airsofcie?


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie nie, oglądałem wszystkie odcinki

http://www.youtube.com/watch?v=T8Z3IALdF3k

I tak jakoś mi się ciągle kojarzy ta postać z kartonem. Nie pisałem tego by obrazić tą postać :icon_biggrin:

Zapytałem bo akurat z racji zakończenia sesji zacząłem grać w MGS III i na poziomie normal chodzenie w kartonie zwraca uwagę strażników. W tym filimiku strasznie przerysowane ale powiem szczerze że oblukam wszystkie odcinki wieczorem bo dość ciekawe.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No tak biegasz w pudle kartonowym i nikt cię nie może "zauważyć". Ciekawsze byłoby zrobienie z pudła kartonowego tarczy. Obrywasz w tarczę i jak przebiję karton,ale ty dostaniesz(tutaj chodzi mi o to że gdy kulka przejdzie na pewno na wylot) to lecisz na respawn albo czekasz na medyka :D można by wtedy kartony powlekać taśmą zbrojeniową i robić "czy przebije i zginę czy jednak się poszczęści?".

 

A żeby nie robić z tego postu offtopu to napiszę coś z sensem do tematu.

 

Ninja w airsofcie no cóż temat lepki, śliski i jeszcze 10 epitetów można byłoby dodać. Ale jest jedno ale jeśli by przerobić tego ninje na bardziej współczesnego al'a komandosa to może by coś poszło. (Osoby musiałaby bardzo szybko biegać i robić uniki przed kulkami :) ). W uzbrojeniu najkrótsza wersja mp5k lub scorpion i do tego 1 lub 2 hicapy na taśmie lub łączniku.Cała replika walnięta w jakąś taśmę maskującą. Mundur musiałby by być bardzo zlewający się z otoczeniem, ale też wygodny i pozwalający na szybkie ruchy i do tego ciche( być cichym trzeba się nauczyć, ale można zawsze jakieś nie szeleszczące mundury/ciuchy znaleźć). Oczywiście nóż, no to można by usunąć, ale dla klimatu można wstawić jakieś etui na nóż udo i do tego gumowy nóż.

Link to post
Share on other sites

No oczywiście tak jak pisze AeroL. Brać saperki najlepiej dwie w łapska wykopać dół 1x1x2m czaić się zaminować 100 metrów wokół siebie podstawiać lasery itp a jak komuś uda się przedrzeć to niech załatwi go jego armia ninja ze snajpami z drzew :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...