Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VII ZMASG - (28)29-30.05.2004, Mikstat


Recommended Posts

Ja ze swojej strony i strony STRZELCA też chciałem podziekować wszystkim za dobą zabawe i niezły klimacik :wink: . Wielkie dzieki dla KRUKÓW które przyjeły nas pod swoje opiekuńcze skrzydła i pomogły w dotarciu<koniec tego podlizywania> i jescze Kuba, akcja z lotniskiem była fajna :D

PS. Ripek pamiętaj o magazynku!!

Link to post
Share on other sites
  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest munlajt

No to teraz dziękują Los Ramolos:

- Wit'owi za inicjatywę i dopięcie wszystkiego na ostatni :!:

- reszcie Orgów za chęci, inicjatywę i przede wszystkim ograniczenie terenu działań :roll: do niezbędnego minimum znośnego dla zlekka zRamolałych teamów

- Sol'ówce za zgłębienie wszelkich możliwych kombinacji odmiany Ventilatorr'a 8)

- Gałce... już on wie za co :P

- wszystkim za świetną zabawę :!:

...

- no i pani kelnerce z Polichna za podanie rewitalizujących flaczków z browcem.

Do zobaczenia na kolejnej wymianie kuleczek,

LRT

 

PS

Samych uśmiechów z okazji Dnia Dziecka :wink:

Link to post
Share on other sites

Witam

Tak jeszcze jedno zdanie odnośnie identyfikatorów. Owszem one były. Fakt, że nie każdy je miał, ale np. całe BFC miało i nosiło, lecz jedynie w piątek wieczorem.

Pozdrawiam

BoT

Link to post
Share on other sites

Jako 'współorganizator' dziękuję:

- Harginowi i Brymerowi za perfekcyjne przygotowanie i przeprowadzenie walk

- Ivanowi za wsparcie i zaangażowanie

- wszystkim maniakom za wyrozumiałość i cierpliwość przy problemach z kwaterowaniem oraz pomoc przy sprzątaniu

 

Jako uczestnik dziękuję:

- wszystkim maniakom za świetny klimat

- magistrowi od browarów za ciekawy wykład oraz zapoznanie z Tanaką

- jego pułkownikowi za pokaz musztry

- stałym bywalcom 'Dwóch Dłoni' za wieczór przy ognisku i zaproszenie na imprezę

- Ivanowi za pokaz technik uwodzenia żołnierzy płci przeciwnej i nie tylko

- 'Zielonym' za ustrzelenie mnie w mrowisku (trochę mniejsze podziękowania)

 

... ale przede wszystkim

Jako świeżo upieczony żołnierz najemny dziekuję

WITOWI za wciągnięcie w świat ASG.

 

Do zobaczenia na następnym zlocie.

Link to post
Share on other sites

Delegacje grup Dragonoff i K.O.S.A. również serdecznie dziękują za możliwość wzięcia udziału w zlocie. Obecny był element chaosu w działaniach tak dużej liczby osób, ale np. autorowi postu się to podoba :) Dziękujemy zatem raz jeszcze organizatorom oraz wszystkim uczestnikom zlotu za wszystko, co było na nim obecne.

Link to post
Share on other sites

W imieniu GHOSTS' SQUAD Gniezno pragnę również wtrącić podziękowania za udaną impreze, za możliwość poznania wielu maniaków, których zna sie tylko z "widzenia" na forum. Co do chaosu to też troszkę nam to przeszkadzało, ale mieliśmy na uwadze to, że impreza była szkowana na szybko. Mimo to bardzo dobrze się bawiliśmy i pewnie nie raz jeszcze się spotkamy. Co do samego strzelania to bardziej podobały nam sie niedzielne zmagania z Gorylami, Gąskami, Krukani no i jeszcze kilku innych których już nie potrafie wymienić.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Link to post
Share on other sites

No proszę.... wielka odsłona :D

Daro, Reg, teraz wszystko wyjdzie na jaw!

 

ale ale, gdzie dobre maniery? Oczywiście chciałam podziękować wszystkim za zlot i za miłą atmosferę. Już wyczekuję następnego spotkania :D

Link to post
Share on other sites

8) wybrane fotki 1024*768...

http://strictresponse1.republika.pl

http://strictresponse2.republika.pl

lezy na republice wiec cierpliwosci :wink: , jak przegnie sie limit transferu to nie bedzie mozna ogladać :( , mam to to spakowane zipem (około 12 MB) wiec jeśli ktos ma jakieś konto bez ograniczenia transferu, to proszę o PW. Nie mam gdzie tego wrzucić, bo serwerek na ktorym lezy R-A-I sajt, cos mnie nie dopuszcza do naszego FTP :|

 

pozdrawiam

wilku

 

edit:

Dzięki uprzejmości Nikuska, ktoremu dziekujemy bardzo serdecznie,fotki leżą też tutaj:

część I

część II

oraz spakowane (rar).

Powyzsze linki aktualne przez około tydzień. Jeszcze raz dziękować Nikusek.

Link to post
Share on other sites

jo,

 

to i ja dorzuce swoje pare groszy.

Było fajnie, bardzo fajnie. Co Wit mówil, tak było :)

Wszyscy wszystkim dfziękują to i ja podziękuje wszystkim, ale pzredewszytskim najemnikom :)

No i tym szlachetnym duszyczkom które mnie do pkoju wnosiły i pod prysznic wjebały :)

 

a tak w ogóle:

 

TU SIŁY ONZ, PROSZĘ SIĘ WYCOFAĆ W GŁĄB SWOICH TERYTORIÓW!! :wink:

Link to post
Share on other sites

witam,dopiero ochłonąłem po tej iprezie,muszę powiedzieć,że był to mój pierwszy wypad na zlot z naszą nowo powstałą ekipa GHOST SQUAD z GNIEZNA.Jestem pod wrażeniem,były nawet najemniczki co ucieszyło moje oko,szczególnie pozdrawiam Olko(fajna dziewczyna)Giersik mam nadzieję ,że nie bedziesz miał mi tego za złe:) i na następnym zlocie będę mógł się czuć bezpiecznie:) Pozdrawiam wszytskich maniaków,do następnego spotkania.HOOAH

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...