Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

FRAGER jak możesz, zrób jakieś ładne fotki jak to wygląda itd. tak z 4 ujęcia.

No raczej zamówię tam gdzie Ty., 430zł za to no nie powiem :) Nie dam tyle i już.

Doliczając jeszcze to http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=913 skąd te ceny?

Nie to żebym przeżył jakiś wielki szok, 500zł za górę i dół to jakaś możliwa cena alt raczej powala.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Niestety, górnego Risa nie ma taniego, chyba że sobie sam wystrugasz. Co do wyglądu to wygląda tak samo jak ten za ponad 400 zł. Wykonany dobrze, wręcz bardzo dobrze.

Jeśli chodzi o fotki to cyknąłem jakieś. Nie są może jakieś wypasione ale dadzą Ci jakiś pogląd jak to się przedstawia.

p5050360.th.jpg

p5050361.th.jpg

p5050363.th.jpg

p5050367.th.jpg

Link to post
Share on other sites

Wygląda jak replika magazynku do SAW na 100 naboi od CA. No i widze, że chyba rzeczywiście bez skrzynki na batke się nie obejdzie. No i fajne rozwiązanie z tym dwójnogiem :wink: .

Edited by Troglo
Link to post
Share on other sites

Niestety ale zamontowanie tego RISa ogranicza trochę miejsce na baterie. Standardowa którą się dostaje z minimcem ciężko wchodzi. Trzeba troszkę pokombinować, Chyba że ktoś bezpiecznik wywali to nie powinno być problemów. "Podwójne mini" powinno się zmieścić ale nie dam głowy bo nie miałem okazji sprawdzić. Ja zamontowałem sobie puszkę. Po coś tego RISa się w końcu ma. Poza tym magazynek wystaje z jednej strony więc dla równowagi zamontowałem z drugiej baterię w puszce i jest ok. To jest magazynek od CA na 1200 kuleczek. Tam się batki nie da wsadzić do środka, W kolbie też nie mam za bardzo jak.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Prawie 1/3 kosztu zakupu repliki repliki. No cóż, fajna jest i warta swojej ceny, przynajmniej dla mnie.

Wiesz, nie każdy kupuje A&K/P&J, niektórzy kupują G&P albo CA a wtedy to nawet nie jest 1/6 ceny repliki, i wtedy sprawa się diametralnie zmienia.

Link to post
Share on other sites

Jasne, ja pisałem to w odniesieniu do mojego przypadku. Jakby kogoś interesowało to prowadnica jest podobna do standardowej w M4 i podobnych, z tym ze jest trochę krótsza. Kupiłem ją dlatego też że w planach mam jeszcze jakieś M4 i wydaje mi się że ta kolba będzie równie kozacko wyglądać na M4. Wadę ma jednak taką, że żadna (sensowna) batka nie wejdzie do środka. Dodam też że przy moim M249 od Krakmanów musiałem dokleić do uszu mocowania kolby po cienkiej podkładce. Był lekki luz, ok 1,5mm i mnie wkurzał ten fakt.

Link to post
Share on other sites

Nie ważne za ile się kupiło replikę, ważne żeby wyglądała tak jak chcemy a zakup G&P M249, cóż, tutaj poprę chinolka, bo w cenie G&G z chinola zrobić można "bombowiec" i będzie pięknie śmigał, na pewno lepiej niż G&P na stocku.

Link to post
Share on other sites

Kupując chinola wyszedłem właśnie z takiego założenia, że nie ma sensu płacić za dużo skoro i tak trzeba powymieniać wszystko w środku. W swoje M249 włożyłem już co najmniej drugie tyle ile za niego zapłaciłem i w sumie to nie żałuję. Pewnie jeszcze parę stówek w niego włożę, ale już jest bliżej niż dalej do celu.

W tym momencie największym problemem dla mnie z M249 jest to, że porządny box kosztuje 500zł. Muszę się zebrać w sobie i skubańca (małego boxa od CA) skopiować. Udało mi się go rozebrać i konstrukcja nie jest skomplikowana, brak m tylko czasu żeby nad tym posiedzieć.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Mam identyczny zestaw z risem.

Wchodzi standardowa bateryjka - mini, wchodzi nunczako ;) i lipol.

Niestety dolny ris ma dziury i ja widać - schowałem ją w puszkę.

http://www.psbasg.net/corey/mrocznydominator3.jpg

Corey,

Czy możesz powiedzieć, czy wejdzie pakiet o takich wymiarach?

139x46x31 mm

 

Dokładnie ten:

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p...y-gold-airplane

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...