Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I tu nie mam pewności czy high speedowy silnik (systema TURBO) sobie z m150 poradzi.

Dodatkowe przy gearboxie specem nie jestem i nie wiem czy przy m150 i dajmy na to tym turbo czy magnum muszę wymienić tłok zębatki?

 

Jeśli masz świnię od PJ to masz w niej silnik cymy(czarny z niebieską stopką) który spokojnie wytrzyma m150,silników systemy raczej bym nie polecał,Turbo uciągnie max m130,Magnum słabo sobie radzi z batkami więcej niż 9,6v.Przy m150 radził bym wymienić tłok na jakiś z metalową listwą zębatą,zębatki zaś spokojnie wytrzymają.

Link to post
Share on other sites

Box A&K poda przy każdym ROFie, wsadziłem do boxa silnik o zwiększonym momencie i obrotach i box zaczął podkręcać 5x szybciej ;) Poza tym pomaga wymiana okablowania w magu bo na niskooporowe, bo to standardowe jest strasznie lipne. Co do znoszenia kulek, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo przekręcenia lufy w komorze HU bo nawet z klipsem ma spory luz.

PS Mój A&K ma pełne oznaczania - kupiony na GF.

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz A&K to chyba tak ale w P&J masz niskooporowe kabelki i ja tam bezpiecznik mam.

Czy wtyczka od maga jest ściągalna bo chce te kabelki wymienić ale nie wiem co z tą wtyczką?

 

Wtyczka od maga jest ściągalna tylko trzeba umieć to zrobić, jak zadziory połamiesz to masz całą wtyczką do wymiany. Te 0,75mm kabelki nie są niskooporowe, to zwykły aluminiowy szajs w osłonie z beznadziejnego sylikonu.

 

Co do lufy to ona zawsze średnio wchodzi, musisz delikatnie poruszać lufą aż wskoczy do końca, polecam też delikatnie poruszać ją góra-dół. Po kilkunastu rozłożeniach będzie łatwo wchodzić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...