Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy może mi ktoś napisać jaki tłok, cylinder i zębatki będą najlepsze w współpracy z systema magnum.

I jakie się w m60 najlepiej sprawują?I czy gear box wytrzyma sprężynę m150?

Jeszcze jedno pytanie czy sprężynę można wyjąć tylko przez całkowite rozebranie gearboxa czy wystarczy tam od tyłu gearboxa wyjąć?

Edited by davew1116
Link to post
Share on other sites

Co do gumek H, pamiętacie jakie gumki wsadzali kiedyś do chińskich emek, takie bez kołnierza z grubą warstwą gumy z przodu - takie ustrojstwo siedzi w świni i niestety kupić nigdzie się nie da. Być może daje rade dorobić tulejkę, która usztywni i umieści w odpowiedniej odległości gumkę ze zwykłym kołnierzem. Poza tym znalazłem inny sposób na dobrą prace HU w tej replice, ale na razie wszystko w fazie testów - dlatego musicie poczekać.

Link to post
Share on other sites

U Krakmanów sprzedają gumki HU do m60 w cenie 15zł za oryginał. Chyba nie warto sie pier*** i kombinowac z innymi jak można kupic pasujący oryginał.

Inna sprawa to wytrzymałosc oryginalnej gumki - na ten temat sie nie wypowiem bo moja przpusciła dopiero jakieś 10tyś kulek przez siebie i sie trzyma.

 

PS.dostępne tylko na serwisie, na sklepie ich nie ma.

Edited by Arni
Link to post
Share on other sites

Jedno pytanko - czy rączka przeładowania powinna wracać sama? Bo lata luźno poki się jej nie zatrzaśnie i stąd wniosek, że albo jej sprężyny brakuje, albo tak ma być.

 

W temacie jest odpowiec :blush: (wskazówki - strona 3 :biggrin: , mi wraca na "standardową" pozycję jak ją złapię i przesunę do przodu )

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

I pomyśleć, że dwa razy minimum czytałem cały temat...

 

Dziś pierwszy dzień mam własnego M60, wczesniej tylko pożyczanymi się bawiłem, i jestem wniebowzięty. ;) Rofik na lipo 11.1 jest kosmiczny, muszę tylko wyczaić, czemu reakcja na spust jest tak koszmarna. Do minusów zaliczyłbym jeszcze śrubki (u mnie połowa była za krotka i nie łapała tego, co miała łapać), które już powymieniałem na długie stalowe imbusy, i brak ucha zawieszenia z prawej strony (choć może i w ostrym tak jest).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...