Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cylinder - typ ma znaczenie! Patrz pierwszy post !


Recommended Posts

  • Replies 617
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wiecie co? Zmieniłem cylinder na typ 1(full stock prócz gumki) i? Zasięg i celność wzrosły nieporównywalnie. Zasięg spokojnie wzrósł o 8-10m a celność jesT nieporównywalnie większa. Wszyscy użytkownicy g36c od JG - Zmieniajcie cylinder na typ 1! ;)

 

A, jeszcze jedno. Po tej zmianie z gumką GUARDERA(przezroczysta) dystanser jest za duży, bo ustawiony na min(hop-up) lekko kręci pod koniec kulki, więc też wypadało by zmienić. Jutro kupuję typ H i zdam relację jak dojdzie.

Edited by Mamlas
Link to post
Share on other sites

Ale co niby miał bym lepiej poskładać? Wszystko było na swoim miejscu. Dzisiaj założyłem do niego sprężynę od mossberga(o dziwo jest dłuższa i twardsza) i zyskałem kolejne 2 metry. Układ i tak nie jest szczelny idealnie, bo nie ma efektu strzykawki(na samym gb jest, ale z lufą i komorą już nie).

Link to post
Share on other sites

Nie nie. G&P to specyficzna firma. Ich cylinder wygląda jak zero, ale to nie jest zero. Zapewne masz typ 2. Zobacz do środka i zrób test strzykawki. Powietrze spręża się dopiero po pewnym czasie. Tak jak ma to miejsce w cylindrach z dziurą.

 

No ze sprężyną od mossberga to mnie rozwaliłeś xDD nie pomyślałeś może, że sprężyna od karabinu sprężynowego nie ma takiej powtarzalności, ma inne właściwości, może szybciej się zbijać. Może jest i dłuższa bo spring od AEGA już się ubił....

Link to post
Share on other sites

heini posłuchaj Dragunowa ,dobrze mówi

 

Ja też myślałem że pełen cylinder G&P to typ 0,ale właśnie kiedyś po uwadze Dragunowa,rozebrałem z niedowierzaniem gearboxa ,wyjałem cylinder a tam jakby podfrezowanie (nie wiem jak to nazwać)

 

Ja u siebie założyłem Systeme typ 0 do lufy 509 mm

Link to post
Share on other sites

No ze sprężyną od mossberga to mnie rozwaliłeś xDD nie pomyślałeś może, że sprężyna od karabinu sprężynowego nie ma takiej powtarzalności, ma inne właściwości

 

Fakt, o tym nie pomyślałem. Ale jak się ubije, to co za problem zmienić spowrotem na stockową? 20min roboty.

 

Nie ona jest dłuższa... bo jest najzwyczajniej w świecie dużo dłuższa ;-). I jeszcze twardość tak koło 120 do elektryka.

 

Aż taka różnica? :-o

Link to post
Share on other sites

Czyli lepiej nie próbować zmiany zmiany lufy na dłuższą bez zmiany cylindra?

Czytałem o tym, że w G&P są inne cylindry, ale nie wydaje mi się żeby ten który mam był odpowiednikiem typu 2 bo stockowa lufa miała (nietypowo) prawie 370mm (mierzyłem). Systema, którą mam teraz jest ciut krótsza, a chcę zmienić na 455. Specjaliści z Capri i ASGSHOP'u twierdzą, że będzie OK, ale ja do specjalnie wiernych nie należę.

Link to post
Share on other sites

Ze sprezyna m135 i tulejka moj mosberg mial 410 fps (sprawdzane na chrono) i zasieg snajperki (plus dorobiony ris na optyke). Niestety po przebiegu jakis 2 tys kulek bebechy nie wytrzymaly i teraz ma bardzo cicha i miekka sprezyne z jakiegos sklepu metalowego ktora daje 280 fps ale jest cichutka.

Kumpel ma wlozonego springa m140 do mosberga i tez kolo 400 (nie sprawdzalismy na chrono). Ale dlugo to nie pociagnie.

Link to post
Share on other sites

Spodziewalem sie ze sei od razu rozwali.

Gdyby nie to ze dawalem masie ludzi do pomacania (bo skad shot z 400 fps ?) i pokazac jak to jest mimo wszystko celne i fajne z celownikiem optycznym wytrzymalby dluzej.

Po prostu jeden koles bardzo nieumiejetnie przeladowal ...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...