Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Czy zamiast farby do tkanin da się użyć zwyczajnej plakatówki?

 

Juta bardzo łatwo chłonie barwniki a z artykułu na airsoft corps wnioskować można że nie potrzebujemy jakoś specjalnie wiele koloru.

 

Pytam się bo zależy mi na czasie i biegając dzisiaj po sklepach kupiłem wszystko ale zapomniałem zajść do chemicznego/gospodarczego.

Link to post
Share on other sites

Siema , chłopaki xD. Mam do sprzedania len i jute (juta w postaci worków )

len po 10 zł dość sporo (materiał jest trudny do określenia )

i worki po 25 zł za sztuke (15 m na 1 )

Len po 20 zł barwiony na dowolny kolor .

Oto efekt ghillie z lnu ( z juty powstaje - z lnu jest duzo łatwiej i szybciej ) bardziej też chłonie barwnik .

kopiadsc01266jf4.th.jpg

 

PS: te worki na allegro NIE są jutowe przynajmniej nie taki gatunek juty jaki jest potrzebny do ghillie . Pozdrawiam

 

Kontakt ze mna to gg - 44 89 132

Link to post
Share on other sites

A jaki jest potrzebny? Pytam całkiem poważnie.

Siema , potrzenbne są worki jutowe , ale jak najbardziej naturalne . Te na allegro są tylko częściowo z pewnego rodzaju juty , tak na prawde to nie wiem z czego one są ale ja bym nie kupił takiego rodzaju . Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sława! świetną bazą pod Ghillie jest radziecki KZS. Sam krój jaki materiał nadają się wybornie tolko wystarczy umiejętnie podoszywać, tudzież zamocować odpowiednie paprochy, paski materiału i inne śmieci ;) . Przewiewny materiał, krój rozbijający sylwetkę, obszerny kaptur : wot tak to wygląda :

t_ryjewo0010m_005257a.jpg

Edited by Mormaeglin
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

a tak mi sie nasunelo pytanie w zwiazku z cieplutką pogodą w polsce. Montował ktos Camelbacka lub inny hydro pack do ghillie? bo to by wcale nie bylo głupie bo pijemy kiedy chcemy i bez względu zna sytuacje a pod ghillie jest cholernie gorąco i woda ucieka w strasznym tępie.

Edited by Pablo1986
Link to post
Share on other sites

thor_ - widzisz Twój problem (swoją drogą moj też) polega na tym, że jesteśmy zbyt krótkowzroczni. Ja tez nie widzę problemu założenia. A on widzi.

 

Ale jest też trochę samolubny, bo nie chce napisać co to za problem, tylko trzyma go dla Siebie.

 

Tajemniczy Pablo, wyjaw nam swój sekret, jeśli nie chcesz publicznie, to przynajmniej na PW.

Link to post
Share on other sites

ja bardziej myślałem(zdzrza sie każdemu) zeby wszyc na stałe camela w ghillie bo i tak ghillie uzywa sie tylko od wiosny do jesieni a na zime cos innego juz jest potrzebne. Ale tak jest jak człowiek myśli zamiast iśc na latwe i założyć camella i na to ghillie. LUZ

Link to post
Share on other sites

A jakby zamiast farszy podoszywać ciasno kawałki gum od majtek za które wsadziłbym naturalną przyrodę??:) Coś takiego by chyba działało. I w tym momencie z tego "gópiego" ghille co to nic nie daje robi się poważna sprawa. Moim zdaniem i tak lepiej maskuje niż zwykły mundur. Ja sobie taki kupiłem...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam taki beznadziejny problem...

Nie mogę wpaść na pomysł no po prostu kompletny brak weny twórczej...

dorwałem normalnie kopalnie worków jutowych... porozrywałem je ładnie i mam maaaase sznureczków jutowych... Problem jest taki że nie mam pojęcia kompletnie jak je ładnie naszyć właśnie problem w tym żeby nie kupować tej siatki takiej z dużymi oczkami itp...

Może jakieś propo?

 

 

W nagrodę powiem gdzie można uzyskać worki jutowe :)

Link to post
Share on other sites
Cholera byłem u siebie w Biedronce ale tam tylko w jakiś foliowych siatkach ziemniaki przywożą i to jest wsjo :/
Pochodź chwilkę po warzywniakach/na targ z warzywami itp. Dziś zdobyłem za darmo worki jutowe po importowanych ziemniakach od miłego pana sprzedającego warzywa.
Link to post
Share on other sites

chciałem sie poradzic czy ta siatka nadała by sie do uzycia na ghille

http://www.allegro.pl/item383603543_wolier...per_jakosc.html

 

Wyglada niezle ale wole sie poradzić przed ewentualnym kupnem.

 

Jak dla mnie rewelka. Zarówno cenowo jak i wielkość oczka.

Robiłem już na "glonie", gdzie oczko ma max 3x3 cm i wg mnie jest to trochę mało. Ciężko tam potem upycha się naturę. Zrobiłem też z taśmy wieszakowej, oczko wykonałem w granicach 10x10 cm.(Tzn. naszywałem to badziewie na bluzę, upierdliwa robota) O prześwity nie trzeba się martwić, mam nadzieję, że fotki poniżej rozwieją wątpliwości.

for3yu5.th.jpg

for2pd0.th.jpg

for1zk2.th.jpg

 

Reasumując, ja bym brał, tą z aukcji, wygląda solidnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...