Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[OPIS] Ghillie Suit


Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To się chwalę dalej :D

TYRAN dla myśliwego, z dopinanym przodem i welonem.

a5f9b3f4ab7e41cagen.jpg

94c001b56d4d1a29gen.jpg

9d19d59c9b0e3726gen.jpg

6a03a9896221de84gen.jpg

 

7d0436171340c963gen.jpg

 

TYRAN pokryty w 100% jutą, jedynie na plecach i głowie jest dosłownie kilka nitek z rafii, chodzi o to by nie szeleściło podczas podchodzenia zwierza.

Jako ciekawostka...

Znajomy myśliwy jak zobaczył ten kpl. to od razu zamówił :D A gościu kasiasty i ma kilka ghilli ( Polskie kopie Amerykańskich COBR na kratownicy, rosyjskie maskałaty "SZAKALE", customy na kombinezonach, bluzach, nawet oryginalne Brytyjskie te takie pomarszczone) i żadne mu się nie sprawdziło , a taki kpl. chce :D

Link to post
Share on other sites

LYSY mógłbyś mi podać wymiary zaznaczone na zdjęciu? Jeśli to nie tajemnica oczywiście.

5cbd6a7115.jpg

 

Dodatkowo mam kilka innych pytań.

1. Rękawy nie są zszyte całościowo tylko przyszyłeś regulowane taśmy a to wszystko zapinane na klamry?

2. Jak potne szal to na wszystkich bokach robić zakładkę 2cm?

3. Paski i klamry to zapięcia na klatce są przyszyte na sztywno i taśma jest puszczona na sztywno, czy da się ten cay pasek przesuwać?

4. No i ile kosztuje już gotowy taki tyran jakbym chciał kupić? :icon_wink: Bo nie wiem czy moje zdolności manualne pozwolą mi coś takiego zrobić :/

Edited by Kaczan
Link to post
Share on other sites

LYSY mógłbyś mi podać wymiary zaznaczone na zdjęciu? Jeśli to nie tajemnica oczywiście.

Dodatkowo mam kilka innych pytań.

1. Rękawy nie są zszyte całościowo tylko przyszyłeś regulowane taśmy a to wszystko zapinane na klamry?

2. Jak potne szal to na wszystkich bokach robić zakładkę 2cm?

3. Paski i klamry to zapięcia na klatce są przyszyte na sztywno i taśma jest puszczona na sztywno, czy da się ten cay pasek przesuwać?

:hahaha:

Jasne....może gotowe wykroje i adres do Czech byś chciał ? :P

 

 

4. No i ile kosztuje już gotowy taki tyran jakbym chciał kupić? :icon_wink: Bo nie wiem czy moje zdolności manualne pozwolą mi coś takiego zrobić :/

Materiały(średnie szale po ok 40zł szt+klamry+taśmy+sznurki do natury i szycie (jeżeli Ci się uda za pierwszym razem wszystko dobrze zszyć ? ) wyjdą ok 250-300zł. I to będzie taka wersja średnia. Jeżeli kupisz wszystko po taniości (nie polecam) to w 200zł się zamkniesz)

Jeżeli byś chciał uszyć z tej siatki co my szyjemy... to szykuj się na wydatek blisko 2tysi :icon_mrgreen: (pod warunkiem że od razu trafisz na sprzedawcę w Czechach tej konkretnej siatki :icon_razz2: , jak kupowałem 6 czy 7 rodzai z Czech zanim padło na tą )

 

Cena u nas będzie się wahać ok 500zł-600zł (z paragonem,goły TYRAN juz z przywiązanymi sznurkami do natury+ farsz sztuczny (do wyboru juta/rafia do SAMODZIELNEGO przywiązania).

 

I nie polecam kupować najtańszych szali bo one się rwą w miejscach gdzie sa sznurki do natury po przywiązaniu natury.

Nawet w tych średnich pod każdy sznurek trzeba dać podkładkę i dopiero przyszyć.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Coś tam działam, ogólnie to mam już tu przywiązaną jutę i tak sobie biegam.

W planach jest odcięcie rękawu od łokcia w dół + wstawienie gumki.

Wyprucie kieszenie z przodu plus wycięcie i wszycie taśm z klamrami by móc założyć jakiegoś chesta pod to. ;)

 

To co widać na zdjęciu to koszt około 50-60zł.

Po week wstawie zdjęcia jak to wygląda z jutą, dodam tylko że użyłem dwóch kolorów.

 

35372513_980975942055522_832921474409955328_n.jpg

35142953_980975878722195_156814551671635968_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...