Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

No cóż, dla mnie Call of Duty Modern Warfare 2 jest najlepszą grą FPP jaką miałem. MW2 ma świetną fabułę, ale bardzo mało misji w kampanii. Najbardziej spodobała mi się opcja multiplayer oraz opreracje specjalne gdzie można wykonywać misje razem z przyjacielem.Do tego świetna grafika, tylko szkoda, że tak jak w Battellfield Bad Company 2 nie ma możliwości kruszenia budynków C4 i wyrzutniami rakiet.

Według Mnie ta gra jest godna polecenia.

 

Pozdrawiam,,, :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

No tak gra bardzo fajna...ale według mnie to nie to co call 4. Najbardziej miło wspominam właśnie tą wersję :) troche się w nią grało :). MW2 jest dobra ale z tymi serwerami to IW równo dała dupy. Przynajmniej mi sie nie podoba :(

Link to post
Share on other sites

Działa jak całe MW2. Choć wydaje mi się że zauważyłem częstsze wyrzucanie serwera w trakcie gry, co może być stresujące, gdy masz fajna liczbę punktów i Cię wyrzuca.

Dostępne jest te 5 map, te nowe całkiem niezłe, fajnie się gra na starych z jedynki.

Jedyna różnica jest taka że nie możesz sobie wybrać TDM lub Znajdź i zniszcz, tylko te tryby pojawiają się losowo.

Link to post
Share on other sites

Takie pytanie mam. Czy cały soundtrack do mw2 jest wykonywany przez Hans Zimmera ?

 

PS: Dobija mnie to jak wybucha EMP i ruski się drą "enemy EMP electric are down!" :D

Electronics...

 

Polecam :mrgreen: .

 

PS: Ale generalnie Hans Zimmer to jest gość. Soundtracki jego są najlepsze.

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ktoś zamierza zainwestować w następny DLC? :) Jak dla mnie mapki wyglądają ciekawie, szczególnie ta w opuszczonym wesołym miasteczku ale w sumie wiele to frajdy nie wnosi. Jakby dodali kilka nowszych broni jak G36 czy M416/417 to by było ciekawiej moim zdaniem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Uległem i zakupiłem nowe DLC :) Na szczęście nie jest to kasa zmarnowana, bo wg mnie mapki są niezłe, szczególnie Carnival czyli zapuszczone wesołe miasteczko. Wątpię aby jacyś utalentowani zapaleńcy za darmo zrobili coś co by choć trochę się zbliżało do takiej jakości. Jak na razie tak jak poprzednio mamy mieszankę trybów na tych mapkach oraz osobno hardcore. Duuużo kryjówek gdzie mogą się chować kamperzy, ale mając FMJ w giwerze skutecznie można sobie z tym radzić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wydaje mi się, że warto przeczytać:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/Abonam...zej.-29950.html

 

Nie chcę atakować samego MW2, ale niezbyt mi się podoba to, że najpierw muszę zapłacić 150 złotych za grę i niemalże stówę za dodatkowe mapy (zrozumiałbym gdyby to było całe mnóstwo map albo booster packi takie jak te do BF2, ale raptem kilka map z czego część to rimejki z poprzedniej części?) to jeszcze miałbym płacić za możliwość grania w sieci? Ja rozumiem płacić, za granie w taką produkcję jak WoW (lub jakiekolwiek inne MMORPG), ale za rypankę jaką jest MW2 (jeszcze w przypadku wersji PC z tym całym IWnetem)? Ludziom z Activision się totalnie w du(...) poprzewracało...

 

A co reszta graczy o tym sądzi?

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...