Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

Co do Alter IWNet to nie polecam grać bo jeżeli mamy konto steam to nam je zbanują, a ja polecam grać z magnum + taktyczny (lub FMJ) i z intervention z FMJ, ja tego używam czasami do szturmowaniabo nikt nie ma ze mną szans gdy zacznę robić rozróbę z QS (Quick Scope) xD

 

Link to post
Share on other sites
  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dla mnie to jest jak dobry film akcji, zagrać i odinstalować. Co z tego, że skrypty. Akcja jest szybka i ja lubię od czasu do czasu taki odskok od RTSów i bardziej wciągających FPSów. Nie mam ani jednego oryginalnego Call of Duty i nie uważam, że muszę się z tym kryć. To nie jest gra na długie godziny jak Battlefield2 czy DiabloII, których nie wypada piracić :D

Link to post
Share on other sites

Dla mnie to jest jak dobry film akcji, zagrać i odinstalować. Co z tego, że skrypty. Akcja jest szybka i ja lubię od czasu do czasu taki odskok od RTSów i bardziej wciągających FPSów. Nie mam ani jednego oryginalnego Call of Duty i nie uważam, że muszę się z tym kryć. To nie jest gra na długie godziny jak Battlefield2 czy DiabloII, których nie wypada piracić :D

 

 

Żadnej gry nie wypada "piracić". Jeśli nie odpowiada Ci zapłacenie stu złotych za kilka godzin rozgrywki, to po prostu nie graj w taką grę.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Też tak kiedyś miałem. Resetowałem Steama - nic. Następnego dnia długo się ładowało, ale lvl'e znowu się wczytały. Nie wiem skąd to. Możesz ew. pobrać Prestige Hack'a, hehe. :d A najlepiej sprzedać MW2, powoli ja, wielki fan, się do tego przymierzam. Chyba znów zakupię BF2...

Link to post
Share on other sites

Sprzedawać MW2? Po BO raczej bym tego nie zrobił. Pograłem w multi i niestety BO nie jest tak dopracowane. Owszem, może i nie ma dużo granatników i można robić dużo modyfikacji ale ... Co z tego że sobie mogę wybrać wiele dodatków do broni (i niestety maksymalnie dwa na raz) w tym termowizję, jak nie ma za bardzo gdzie tego wykorzystać. W MW2 termowizja sprawdza się świetnie, jak i inne zabawki, mapy są zrobione tak, że jest gdzie to wykorzystać. Poza tym graficznie MW2 jest jednak do przodu w stosunku do BO, pewnie przez to 3D. Tak więc ja na razie czekam na MW3 :)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Multi w MW2 zrobiło się dla mnie żenujące już dawno temu. Ogólnie wszystkie CODy po sławnej 4 są nic nie warte. MW3 nawet nie kupię, bo nie jestem sobie w stanie wyobrazić fabuły tej gry. Skoro w MW2 III WŚ rozpętał generał, który dowodził Rangers'ami, wcześniej dowodził MARSOC'iem, a pod koniec gry miał pod swoją pieczą jakichś ninja komandosów, to wolę nie wiedzieć co będzie w 3. Wczoraj przeszedłem MOHa i trzeba przyznać, że fabułą przebija nawet COD4. Gdyby nie multi spartaczone przez DICE, to może całkiem przeskoczyłbym na EA.

Link to post
Share on other sites

Niemniej wszystkie CoDy są warte zagrania. Nie jest to kaszanka. MoH niby podobny ale jakoś mogli się obejść bez takiej wielowątkowej skomplikowanej fabuły. Prosta historia Rabbita i kolegów była spoko. Gdyby nie partactwo DICE (nie wieżę jak oni to mogli spieprzyć, BF2 i BC2 są świetne) to gra była by prawie doskonała.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ech Sick was wkręca a wy się dajecie ;). Następne MW jest ponoć w planach, ponoć pracuje nad nim infinity ward (nowy zespół pod starą nazwą) i ma być prequelem pierwszego MW. Spekuluje się, że bohaterem "MW 3" będzie Ghost.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...