Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Więc napiszę to schematycznie.

Pytanie pierwsze - czy dysza guardera jest dobra? Jesli to nie wystarcza to chodzilo mi o to, czy da dysza dobrze uszczelnia.

Drugie pytanie - czy zna ktoś wartość długości tej dyszy? Pytam nie udalo mi sie znalezc tej informacji na zadnej stronie. Nawet tutaj.

 

Mam nadzieje, ze sa to jasno zadane pytania...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Podczepię się. Poszukuje dyszy do P90, i mam z tym mały problem.

Miałem ultimate do P90 obecnie mam mosiężnego protecha.

Z ultimate sprawa wyglądała tak, że dysza była za długa, musiałem spiłować by kulki wpadały do komory, ale to znów problem, bo szczelność... Ale innych problemów nie było.

Zmieniłem na pro techa i wszystko fajnie, ale pierwsze 20 kulek wypadało z lufy, dopiero potem zaczynało strzelać normalnie (gumka musiała się rozgrzać). Zmieniłem gumke, z zieloneg GG na bezbarwną Guardera. Pierwszy problem, to wchodzi do komory bardzo ciasno, bardzo ciężko ją ustawić, drugie co to podwójne strzały.

Założyłem więc znów zielone GG i szukam dyszy, która będzie fabrycznie krótsza. Tu najbardziej pasować będzie dysza od MP5 która ma 20,4mm vs 20,8mm pro tech do P90.

Natomiast pytania mam 2

Czy dysza bez freza będzie dobrze działać z gumką G&G?

Dysze od mp5 są w połowie zwężane z zewnątrz, czy nie będzie to problem? Dysze do p90 są jednakowej grubości na całej długości.

Co to w ogóle zmienia?

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ultimate, Modify, Systema, Core.

 

Jak się nie uszczelniała za dobrze to trzeba było sobie przesmarować oring w dyszy lub go wymienić na ciutke większy.

Ja zawsze szukam takiego oringa który da mi 100% szczelność na głowicy cylindra.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Materiał z jakiego została zrobiona dysza na coś przeklada?

Uzywajac metalowej przy mocnej sprezynie i pplastikowym hopkiem jest szansa na to ze zostanie on uszkodzony?

Slyszalem tez teorie ze tworzywowe dysze sa lepsze bo ubijają się do hopka z czasem. Ktoś może potwierdzić tudzież zdementować to co napisałem?

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...