Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CASG.pl (Coyote ASG)


Recommended Posts

Sklep przy ulicy Spacerowej 10 w Józefowie z niezbyt trudnym dojazdem.

Jak to każdy nowy sklep dopiero dostają zamówione wcześniej części, repliki, oporządzenie etc.

I na oporządzenie warto u nich zwrócić uwagę bo jako jedyni mają takie ilości oporządzenia firmy PANTAC w kolorach CB i RG.

Osoby prowadzące to czynni uczestnicy spotkań AS, znający się na rzeczy.

 

Dzisiaj byliśmy ze znajomym, w momencie gdy chciał zmienić zamówione wcześniej rzeczy na co innego, zamówienie po prostu mogło zostać anulowane. Porozmawialiśmy, dane nam było "pomacać" niektóre rzeczy - obsługa bardzo miła, wytłumaczy i doradzi ;)

 

Życzę im jak najlepiej rozwijającego się biznesu !

Link to post
Share on other sites
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś sam dokonałem zakupu kamizelki Pantac'a w tym sklepie. Byłem na miejscu i przy okazji obejrzałem inne ciekawe urzadzenia nie związane bezpośrednio z asg, więc prawdą jest, że dedykowanego sklepu 'w realu' (jeszcze) nie ma 8) .

 

Do rzeczy: zanim dokonałem zakupu kilkukrotnie mailowałem do nich z pytaniami, wątpliwościami i moimi pomysłami co do zakupu. Dziś rano zajechałem na miejsce i miałem okazje przymierzyć kilka różnych modeli kamizelek i mocno pomarudzić zanim dokonałem wyboru.

 

Ze strony Maxa i Michała, właścicieli firmy, dostałem wiele ciekawych i praktycznych porad (zarówno mailem, jak i dziś w realu) - widać, że są weteranami ASG i znają się na rzeczy.

 

Podsumowując: świetna i profesjonalna obsługa, super towar (przynajmniej jeśli chodzi o Pantaca, bo to mnie interesowało, ale też CTW, które mi pokazali wygląda super i świetnie leży w ręku).

 

Polecam każdemu ten sklep - mam nadzieję, że utrzymają formę i na stałe zagoszczą na rynku!!!

Edited by Yelo
Link to post
Share on other sites

Dziś dokonałem zakupu w sklepie.

Sprzedawcy wykazują się anielską cierpliwością i uprzejmością co stawia jakoś obsługi klienta na najwyższym szczeblu. Szczegółowo odpowiadają na wszelkie pytania. Wkładają w swoją pracę pasję i zaangażowanie, którego konkurencja może im chyba tylko pozazdrościć. :-P

Znają się na rzeczy jak mało kto dzięki sporemu doświadczeniu w ASG.

Wszystkie rzeczy przed zakupem można zmacać przymierzyć i w spokoju się zastanowić.

 

Szczególnie sprawnie działa u nich serwis , ponieważ ich doświadczenie nie opiera się tylko ASG ,ale prowadzą inną działalność , która jest bardzo dobrym gruntem do fachowego serwisu.

 

Jeszcze raz dzięki za poświęcony czas. Bardzo polecam zakupy w Coyote ASG. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

W przeciągu ostatnich 3 tygodni Coyote ASG wykonało dla mnie szereg usług. Usługi dotyczyły:

- sprowadzenie magazynków na zamówienie,

- serwis uszkodzonej repliki G&P

- serwis pistoletu KSC (duże uszkodzenie)

- serwis i tuning repliki KA (w tym uratowanie uszkodzonego zespołu hop-up)

- serwis magazynków hicap, lowcap i gazowych,

- doradzenie i sprzedaż kulek, magazynków i pierdół

 

Wstępny kontakt

Nawiązałem go mailowo i prowadziłem ok. 2 tyg. do czasu dostarczenia sprzętu do naprawy i tuningu. Dostałem wyczerpujące odpowiedzi na pytania techniczne i finansowe. Wyceny i informacje były czytelne i zrozumiałe, a zakładam, że znam się co najwyżej 'średnio na jeża'. Pozwoliło mi świadomie zadecydować o dalszym losie moich replik. Byłem traktowany jak poważny klient od samego początku.

 

Bardzo podobała mi się inicjatywa ze strony Coyote ASG i stopowanie moich niektórych pomysłów. W końcu określiłem jakie efekty chcę mieć i otrzymałem konkretny plan działań.

 

Ten etap na plus.

 

Przekazanie sprzętu

W momencie osobistego przekazania sprzętu otrzymałem kompletne potwierdzenie serwisu, dot. przekazanych części i zaplanowanych prac. Od razu zostałem poinformowany, co i gdzie może się nie udać, lub być trudniejsze - po otwarciu i sprawdzeniu. Na szczęście nie było takich sytuacji.

 

Też plus.

 

Oczekiwanie

Termin na wykonanie całości był 3/07/2009, który został bezbłędnie dotrzymany. W między czasie CASG był ze mną w kontakcie telefonicznym i mailowym. Wiedziałem co się dzieje i mogłem akceptować działania serwisu i koszty z tym związane.

 

Plus.

 

Odbiór

Odbył się w dwóch etapach, za każdym razem bez zbędnego oczekiwania, z kompletem dokumentacji serwisowej i finansowej. Po każdej z opłaconych prac na moim koncie sklepu internetowego pojawiała się historia wykonanych działań, płatności itp.

 

Koszty wszystkich usług zostały utrzymane w założeniach, nie pojawiło się nic ekstra, co w przypadku moich doświadczeń z usługodawcami jest miłym zaskoczeniem.

 

Zostałem poinformowany o wymienionych częściach, wynikach strzelań testowych, a części potuningowe wróciły w całości. Nic nie zginęło, nie popsuło się i nic dodatkowego nie przybyło.

 

Plus za porządek.

 

Dwa magazynki okazały się być nie do odratowania, a pistolet posiada uszkodzenie, które może być usunięte tylko jeśli producent udostępni odpowiednie części zamienne - trudno, ważne, że nie musiałem za tę opinię płacić fortuny.

 

Kolejny plus.

 

Otrzymałem też wytyczne, kiedy i przy jakim stosowaniu replik wskazany będzie kolejny serwis/przegląd.

 

Testowanie

Repliki i magazynki zostały już przetestowane parokrotnie w polu. Wszystkie awarie zostały usunięte, nie stwierdziłem by powstały jakieś nowe. Zachowanie replik prawidłowe, fps stabilne i dokładnie w założeniach (miało byc maks 450 i tyle jest).

 

Doradzone mi w sklepie kulki firmy KSC o wagomiarze 0.30 zachowywały się identycznie jak 0.30 Blaster Devil. Lot i skupienie bardzo dobre.

 

Replika KA

Osiągnęła założone 450 fps (z 320 fps), zniknęły problemy ze szczelnością. Do tego dostałęm dokładny opis jak z repliką postępować. (Ten konkretny model jest kapryśny).

 

Replika GP

Po naprawie, serwisie i czyszczeniu pojawiło się nowych 5 fps i powoli dochodzą kolejne - zgodnie z zapowiedzią..

 

Podsumowanie

+ Coyote ASG podeszło bardzo fachowo do zleconych im prac, bez ślepego wypełniania woli klienta, ze świadomym realizowaniem wspólnie ustalonych założeń.

+ Zastosowane części to Prometheus i Modify, czyli wysoka półka, przy czym moja kieszeń odczuła to średnio. Więc jestem zadowolony.

+ Nie robiono i nie proponowano mi nic, co sztucznie dmuchało by koszta.

+ Doradztwo szczere i konkretne, wiem czego mogę teraz po replikach oczekiwać.

+ Wyniki testów replik w polu dały wyniki bardziej niż zadowalające.

 

Osobiście mogę polecić serwis i sklep tym, którzy cenią sobie 'rzemieślnicze' i indywidualne, a nie 'fabryczne' i masowe, podejście prac z replikami. Wiem, że jak długo ten standard obsługi zostanie zachowany, tak długo będę korzystał z usług tego sklepu.

 

PS

Tak, to jest laurka, a jest nią, bo taki poziom zasługuje tylko na pochwałę, a czepiać się nie mam czego.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sklep, który w bardzo krótkim czasie zajął sobie mocny przyczółek na rynku i nie tylko z powodu nowości rynkowej - CTW, ale też dzięki bardzo konkretnemu podejściu do każdego zadanego tematu i klienta. Wręcz czasem, jako klient bywałem zasypany pojęciami, które do szczęścia mi nie były bardzo potrzebne, ale za to były niewątpliwie pouczające. Kontakt dobry zarówno w sprawach zakupów, jak i serwisowania nawet indywidualnego.

 

Jako jeden z klientów i partnerów sklepu mogę szczerze polecić tych ludzi, jako profesjonalistów wywodzących się z bardzo aktywnej części naszego środowiska.

Link to post
Share on other sites

Witam.

Zamówiłem w tym sklepie kamizelkę. Muszę przyznac, że zostałem bardzo miło zaskoczony, BARDZO SZYBKA wysyłka, a co najważniejsze, Panowie dbają o klienta, świadczą o tym wysyłane e-maile informujące o stanie zamówienia itp.

Sklep poprostu rewelacja ! Jeszcze nie raz zrobię zakupy w tym sklepie ;)

Pozdrawiam ! :uśmiech:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Najpierw kupiłem w CASG silnik do CTW i wmontowałem go w jednym z moich PTW. Działa do teraz rewelacyjnie. W między czasie w drugim PTW padł mi motor i sector gear więc postanowiłem wysłać PTW do CASG na generalny serwis i naprawę. Nie miałem karabinu w domu przez 4 dni (dwa końce polski) a karabin jest złożony wręcz perfekcyjnie. Panowie mają tematy połapane nieziemsko, ode mnie plus nad plusy. Kolejne zakupy na pewno będą i to szybko. 6 za kontakt, 6 za podejście, 6 za profesjonalizm (skala 1-6) :) pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Właśnie odebrałem repliczkę. Ogromny plus dla chłopaków z CASG. Osobiście gdyby ktoś do mnie wysyłał tyle maili z głupimi pytaniami to bym nie wytrzymał :D

 

Zamówienie wyszło wczoraj o 15 z casg i dzis po 17 było już u mnie w Olsztynie.

 

To na bank nie pierwsze i nie ostatnie zakupy w tym sklepie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...