Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CASG.pl (Coyote ASG)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Nowa jakość na Polskim rynku ;-)

 

Oczekiwałem u Coyote'ów na dostawę KWA. Choć termin dostawy niemiłosiernie się przedłużał, Panowie ostatecznie wywiązali się z realizacją zamówienia w czasie. Zawsze dobry kontakt, krótko, konkretnie i na temat - to co lubię ;-)

 

Niestety, replika przyszła do mnie z wadą - hopek nie kręcił. Gdy wydaję się 1,5 koła w sklepie to oczekuje się od sklepu, że przestrzeli replikę w celu sprawdzenia sprawności technicznej. Jednak sam producent zaleca "wywalić" ten 1tyś. kompozytu, żeby hop up zaczął ładnie działać - tak więc zrobiłem. W moim przypadku nie pomogło. Telefon do sklepu, przez telefon wystawiono wstępną diagnozę, poproszono mnie o zgłoszenie reklamacji w systemie RMA i wysłanie repliki na serwis. Ino tak zrobiłem. Zgłosiłem w poniedziałek wieczorem, paczkę nadałem na poczcie w wtorek rano... I niespodzianka. Telefon od CASG w południe. Pan Max (serdecznie pozdrawiam) poinformował mnie, że część replik ma tę samą wadę i usterkę mogę usunąć sam nie naruszając gwarancji, a gdy coś mi się nie uda, bądź coś URWĘ (! :lol: ) to mogę odesłać replikę na gwarancję i się tym zajmą jak należy ;-)

 

10 VI - złożenie zamówienia

11 VI - replika u mnie

12 VI - sprawdzenie repliki "w polu"

14 VI - zgłoszenie reklamacyjne

15 VI - nadanie paczki i zawrócenie je na poczcie po telefonie ze sklepu :roll:

17 VI - replika sprawna (100% stock) i nadal na gwarancji

 

Kontakt e-mailowy jak i telefoniczny wzorowy. Obsługa klienta bardzo dobra.

 

Panowie! Więcej części z różnych kategorii cenowych, bo zakupy muszę robić u konkurencji! :lol: Do następnego.

Link to post
Share on other sites

Sklep jest naprawdę godny polecenia :uśmiech: . Miła, fachowa i komunikatywna obsługa, która zrobi wszystko, aby klient był zadowolony to prawdziwy skarb. Już nie po raz pierwszy robię u nich zakupy i jestem pewien, że nie ostatni. Wielki wybór oporządzenia, bezproblemowy kontakt, błyskawiczna odpowiedź na maile (co w dzisiejszych czasach jest naprawdę rzadkością).

Nie zrazili się nawet wtedy, gdy po zamówieniu repliki, tuż przed jej zapakowaniem poprosiłem o jej custom'izację i dobranie odpowiedniej baterii (co u innych skutkowało by wybuchem aorty :-F ).

Usługę wykonali sprawnie i szybko. Jestem w pełni zadowolony z ich sposobu prowadzenia działalności i podejścia do klienta, bez względu na to jakim by on marudą nie był i z jakimi pomysłami by nie wyskoczył. Zawsze zwarci i gotowi, aby dostarczyć najlepszy towar i zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Tak trzymać ;-) .

Gorąco polecam ten sklep wszystkim maniakom- zarówno nowym, jak i weteranom. Nie zawiedziecie się.

Edited by Sabertooth
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Moim zdaniem najlepszy sklep asg w Polsce. Może nie mają góry towaru, ale przynajmniej 85% jest na stanie. Dodatkowo części tylko dobrych i sprawdzonych firm (nie jakiś szit).Sklep ciągle się rozwija. Gazowe karabinki Inokatsu, elektryki KWA. Coś pięknego. Jednak jak ktoś w Polsce chce, to nawet my możemy mieć możliwość zakupienia sprzętu z najwyższych półek. Przesyłka jak zawsze mega szybka. 1 dzień i paczka/i u mnie. Znakomity kontakt. Wadą mogą być wysokie ceny. Ale decydując się na szpej z najwyższych półek trzeba liczyć się z kosztami.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Po dłuższych poszukiwaniach magazynków w końcu ... są u Coyotów.

No i znowy zastanawianie się jaki to sklep. Czy szybko ksiegują wpłatę i kiedy wysyłają itp, itd.

Zatem rejestracja, szybkka wpłata - 22.07.2010 i ... 23.07.2010 rano telefon do kuriera z UPSu: ,, Zostaw proszę przesyłkę w sortowni, będę przejazdem to sobie odbiorę ..."

 

Sklep w pełni profesjonalny. Bez zwłoki księgują, wysyłają i otrzymujesz powiadomienie z numerem listu przewozowego. Nikt nie zwleka nikt nie czeka - rewelacja.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Zamówiłem późnym wieczorem 11.08.87 dwie pary nakolanników Alta. Następnego dnia rankiem przekazane kurierowi i wysłane, dzisiaj 13.08 już są, przed chwila je odebrałem. Przesyłka zapakowana bardzo dobrze. Pełny profesjonalizm ze strony firmy Coyote ASG. Doskonały kontakt, doskonale podejście do klienta. Na bieżąco bylem droga mailowa informowany o stanie mojego zamówienia. Polecam w 100%, na pewno jeszcze wiele rzeczy tam zakupie!

Edited by Nor87
Link to post
Share on other sites

Sklep godny Polecania, wszystko profesjonalnie , do skalpu mam 1,5km dużo tam kupuję i nigdy się nie zawiodłem gdy nie jestem pewien zakupu, profesjonalnie mi doradzą . Kupiłem replikę KWA zanim powiedziałem ze ją biorę już przestrzelaliśmy na ulicy i na chrono . Ogólnie naprawdę fajny sklep , cieszy mnie to ze poszerzają swój asortyment ;] Na pewno będę tam robił zakupy i polecał ten sklep innym maniakom bo prowadzący ten sklep zasłużyli sobie na to .

 

Pozdrawiam i polecam

 

Pucek !

 

 

Mam nadzieję że "na ulicy" to gdzieś u Ciebie za domem jednorodzinnym.

Z naszymi zabawkami nie wychodzi się na ulicę !

Szmer.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Również przyłączam się do jakże pozytywnych opinii o tym sklepie ;). Ostatnio robiłem tam zamówienie po raz pierwszy i wszystko przebiegło wzorowo:

Niedziela - składam zamówienie

Poniedziałek - po południu zrobiłem przelew

Wtorek - towar wysłany

Środa - kurier puka do drzwi.

 

Czyli bez żadnych przestojów, sprawnie, profesjonalnie - wielki + dla sklepu! Mają nowego klienta :).

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

W moim przypadku sytuacja wyglądała nieco inaczej.

Zamawiałem gumkę Promka fioletowego który miał status "dostępny". Po 24h dzwoni do mnie pracownik sklepu który mówi mi że nie posiadają tej gumki. Twierdził że pracownik zapomniał odhaczyć towar jako niedostępny.

 

Jednakże sklep POLECAM ponieważ osobiście zadzwonili do mnie i mówiąc jaka jest sytuacja a nie jak zwykle bywa przez e-mail.

Szczerze polecam.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj przyszło moje pierwsze zamówienie ze sklepu Coyote ASG. Paczka pięknie zabezpieczona, towar pierwszej klasy, szybka realizacja, czyli pełne zadowolenie. Niesamowity kontakt z klientem jest na prawdę ogromnym plusem. Mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Taką profesjonalną współpracą zyskaliście już kolejnego klienta. Pozdrawiam. ;]

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Absolutnie bez pudła, chłopaki starają się aż miło (!!!)....ciągły kontakt telefoniczny, dokładnie wiesz na jakim etapie jest serwis twojej repliki, pomagają w wyborach dostosowując ofertę do potrzeb i wiedzy klienta, w sklepie dynamicznie rozwija się ekspozycja .... polecam gorąco (!) ....

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...