Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

witam

kupic możecie na allegro... kożystając z opcji szukaj (również w opisach) wpisz "BOLLE" 8)

 

Wspomniane przez Minimala gogle uvexa sa bardzo dobre dla okularników, z uwagi na duuuuzo miejsca i szerokie pole widzenia.

 

Trzeba tylko wymienic gumkę na jakąś czarną lub oliwkową i ten silikon przezroczysty potraktowac sprejem (tez czarnym albo oliwkowym) ale na upale i w słonku, i to pozadnym sprejem bo sie bedą kleić. cena jest bardzo konkurencyjna.

 

pozdro

wilku

 

ps. kupic mozna tez w BJ system :)

 

edit:

sznurki....

 

uvex.pl

wyniki szukania allegro.pl

bj system

Link to post
Share on other sites
ja też jestem okularnikiem:(

używam obecnie gogli bolle (nie wiem jaki to numer seryjny-model człowiek-mucha z 3 szybkami wymiennymi)- czy orientujecie się czy są one bezpieczne??

a jak nie są bezpieczne to gdzie można kupić X 500, bo w wyszukiwarce nie mogę znaleźć sklepów ani dystrybutora...

mysle ze masz na mysli x200 bolle :) uzywalem ich z powodzeniem, a czy sa bezpieczne, przetestuj :)

 

x500 mozesz kupic w bjsystem :)

Link to post
Share on other sites

hmmm... Te gogle kupił Łoś w Bydgoszczy, w military i strzał z10 cm z AEG'a Krista wytrzymały bez problemu. Strzelano z M4A1 TM serią i pojedyńczym i nie mają ani rysy czy też zmatowienia.

 

W zestawie jest szybka przezroczysta i przyciemniana (cała czarna wręcz). Strzelano do szybki czarnej.

 

Hooah!

Link to post
Share on other sites

nabylem droga zakupu gogle US Sun,Wind&Dust, koles w sklepie oczywiscie nie wiedzial czy zawieraj szybke balistyczna. w pdelku byly gogle z szybka przezroczysta, i szybka przyciemniana. w domu zrobilem test na wytrzymalosc, z 2,5m strzelilem ze sprezynowca P-99 w gogle z zainstalowana szybka ciemna a potem jasna. na zadnej nie bylo sladu zebym trafil, ale jednak im nie ufam, zbytni sie wyginaja. pytanie, jak odroznic szybke balistyczna od zwyklej i jezeli takowej nie posiadam to czy ktos ma ochote sprzedac ? na military.pl jest przyciemniana balistyczna ale po 79 zl :evil: (troche duzo).

Link to post
Share on other sites
w domu zrobilem test na wytrzymalosc, z 2,5m strzelilem ze sprezynowca P-99 w gogle z zainstalowana szybka ciemna a potem jasna. na zadnej nie bylo sladu zebym trafil, ale jednak im nie ufam, zbytni sie wyginaja..

 

nie jestem specjalista i moge sie mylic ale wydaje mi sie ze jak szybka sie wygina to jest dobrze.... cos "naprezonego na maxa" jest latwiej przedziurawic niz cos co jest "luzniejsze" .

 

mam nadzieje, ze zrozumieliscie co chcialem przekazac, jezeli jestem w bledzie prosze mnie uswiadomic, ze sie myle :)

Link to post
Share on other sites

Miałem gogle SWD. Podczas próby zwykła szybka wytrzymała serię z 50cm ze stockowego AEGa Marui. Niestety dwie wady SWD-ów czyli parowanie (tak nawet po odklejeniu co się dało) i ograniczone pole widzenia zmusiły mnie do zmiany. Obecnie używam (jak wielu innych maniaków) Ultrasonic Uvexa i jestem bardzo z nich zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...