Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wraki pojazdów wojskowych


Recommended Posts

Czy ktoś ma pojęcie, gdzie na terenie Polski można kupić uszkodzone, nie działające wraki np czołgów, pojazdów np skot, helikoptera np mi-2.

Nie interesuje mnie demobil, gdzie jest stary ale jeszcze jeżdżący pozbawiony cech bojowych pojazd.

Jak ktoś ma to poproszę o dane kontaktowe do firmy lub stronę www.

Link to post
Share on other sites

Wiem, że nie dokładnie o to pytasz, o czym zaraz opowiem, ale może jak zagadasz to coś ci się uda wyłuskać :)

Popytaj w firmach Motodemont i PA-KO. Obie te firmy zajmują się właśnie sprzedażą zdezaktywowanego, działającego sprzętu z wojska (czyli to czego nie chcesz).

Ale... handlują też częściami zamiennymi itp (wybebeszają pojazdy), czasem na zdjęciach tych firm, kiedy pokazują jakiś pojazd na sprzedaż, który stoi w ich parku maszyn widać w tle pordzewiałe, zarośnięte krzaczorami pojazdy i ogólnie tego typu złom.

 

Myślę, że jeżeli nie od ręki, to za jakiś czas może się u nich trafić coś takiego. Nie wystawiają takich rzeczy na www/allegro, bo po co to komu? Wolą opchnąć na złom, tudzież szkoda im zachodu i rdzewieją sobie takie skorupki gdzieś w ich parkach maszyn.

 

Pzdr

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Cybul, tak jak Ci wcześniej napisano! Na zwykłe skupy złomu zaglądaj, albo dogadaj się z właścicielami i zostaw swoje namiary żeby dali Ci znać jak coś się pojawi. Nie wiem jak tam u Was w Łodzi, ale w Olsztynie na skupie złomu nie raz widziałem wraki czołgów i transporterów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...