Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [Real Sword]


Recommended Posts

Pierwsze wrażenia z boju:

skuteczny zasięg to 50 m żeby trafić w sylwetkę człowieka(kulki devile 0.28)

z 30m da rade trafić w butelkę po wodzie 1.5l ale to po korekcji. Z hopkiem jak i podwójnymi strzałami nie miałem problemów.

Zastanawiam się tylko czy nie lepiej by się strzelało z kulek 0.25.

Zacięć GB nie było i batka 8,4v 1500mAh starczyła na całą strzelankę

 

Post poprawiony. Pisz staranniej proszę!

Viper

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Biały Guarder podaje po 3 kulki - do bani

Systema - podaje po 2 kulki

Czarny Guarder - najlepszy, ale zdarzają się dublety.

Stock - kompletnie nie kręci.

 

Cały czas mam z tym problem i straciłem już wiele nerwów na to, z karabinka wyciągnąłem ponad 500FPS ale nadal wisi na ścianie przez te dublety.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie chce zapeszyć, ale chyba mi się udało rozwiązać problemy, tak tak wielka chwila!

 

Zasięg miły, choć testowane na stockowej gumce, która też lubiła podawać mi po 2 kulki.

 

Winowajcą tego stanu jest....uwaga... !!! Magazynek! Oczywista rzecz, a dopiero teraz zauważyłem. Nie chodzi tu o kulki (choć te lepiej żeby były niezłe bo mid cap innych nie łyka) i nie chodzi też o sama budowę wewnętrzną. Powodem problemów jest skorupa magazynka, która chodzi za ciasno, w momencie zatrzaśnięcia magazynka, otwór kulek i przewód komory uderzały o siebie, powodując milimetrowe przesunięcie komory do przodu!

 

Wystarczy podpiłować blok zaczepu na magazynku by stworzyć margines błędu i wszystko gra, prosta rzecz a cieszy.

Pozdrawiam...ufff.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z pierwszej serii? A była w ogóle druga, oprócz "mglistych" zapewnień RS'a... Z tego co mi wiadomo druga nie ujrzała światła dziennego...

 

 

Hopek kręci, przykręć bardziej dystanser, to zacznie elegancko kręcić nawet 40.

 

 

Penio, w sensie te dublety były przez ten magazynek?

 

 

Aha, na koniec, sprawdźcie sobie szczelność (czy nie macie spadku mocy), bo mój miał po roku poniżej 400fps. na stocku, z powodu rozkręcenia się tam czegoś.

 

 

A poza tym sprężyna mu siadła, po przełożeniu na TYPE97 dawała 380fpsków. Więc to też niech sprawdzą ludzie, którzy sprężyn nie wymieniali.

 

 

Aha i ostatnie, takie pytanie, jaka jest średnica lufy w naszym cudzie?

 

 

P.S. Przeczytałem ten link odnośnie serii 2 i tej sprężyny - M170, że wytrzymają zębatki, jak dla mnie to jest bujna wyobraźnia tych, którzy pisali tamten artykuł, tak jak cała seria nr.2...

 

 

P.P.S Ktoś napisał, że jak się wsadzi za mocną sprężynę, posypie się wszystko i 3koła w plecy... Zgadzam się z nim, dlatego sam tunningowałem sprzęcior tylko do M190 CA. Wyszło 499-503.

 

 

P.P.P.S Mam Li-Po 11.1V 1400mAh i nigdy nie miałem podwójnych strzałów, full-auto czy innych przeżyć z repliką, strzał jest szybki i konkretny = )

Była to limitowana seria 500sztuk obecnie wątpię by była gdziekolwiek dostępna. RS rozchodził się jak ciepłe bułeczki, czekaj na jakąś używkę na Ebay lub alledrogo.

 

 

500szt. RS'a? Wierzysz w to? Mój ma numer RS00675

Link to post
Share on other sites

Dublety wynikały ze zbyt dużej odległości dyszy od gumki, a co za tym idzie w moim przypadku był to magazynek, efekt może również zaistnieć przy złym dobraniu gumki.

 

O Serii V.2 był nawet filmik, pare modyfikacji pokazali, od tamtej pory ciiiiiicho sza.

 

Ja też mam Li-Po 11.1v śmiga miło, czasami GB się zatnie na singlu, ale jak aktualnie mam nadzieję, że to wyeliminowałem.

Link to post
Share on other sites

P.P.S Ktoś napisał, że jak się wsadzi za mocną sprężynę, posypie się wszystko i 3koła w plecy... Zgadzam się z nim, dlatego sam tunningowałem sprzęcior tylko do M190 CA. Wyszło 499-503.

Jesteś pewny co piszesz?

 

M170 nie wytrzyma tłok, mogą być problemy z ar, ale reszta powinna dać radę(na 99%).

 

EDIT: Lufa 6,08

Edited by Zelber
Link to post
Share on other sites

CA ma inne oznaczenia sprężyn...

 

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=333

 

No dobra, pomyliło mi się, CA 190%, sorrki za błąd. ;-) Gubię się czasem w tych nazwach = P

 

 

A i widzisz, tu się pojawia ten 1% = P Poza tym nie wiadomo jak za rok-dwa użytkowania tej 170 będzie wyglądać cała reszta.

 

Ja zdygałem przed M150 = P

 

No właśnie, czyli jak mówiłem seria 2 nie ujrzała światła dziennego i nie ujrzy jeszcze długo, długo... w Październiku RS chciał, aby wpłacać kasę na serię 2, bo rzekomo miał ją w magazynach... minęło... eeee... pół roku i ni widu, ni słychu nawet tak banalnych rzeczy jak GB T3, nie wspominając już o zębatkach = D

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

SWD + SP 140 guardera( przebieg z 500 -1000) + niebieski gumiak aresa+ teflonfix + dystanser h= 527 fps.

 

Precka i wyciśnie się 550 fps na m140;)

 

Batka IP(intellect)1400mAh 20c spisuje się idealnie, bardzo dobra reakcja na spust, nie ma problemów z nadmiarem mocy( jak to miało miejsce przy kokamie 1500mAh 30c).

Tłok jak na razie żyje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...