Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [Real Sword]


Recommended Posts

  • Replies 404
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

 

4 i pół kafla :icon_eek2: A ja od wypuszczenia na rynek pierwszych egzemplaży za bodajże 2200 zł do dziś czekałem aż cena nie co spadnie haha to spobie jeszcze poczekam...

 

 

To nie jest wersja 3 czy 2... To jest wersja 1wsza. Oferta zamieszczona jest w KOMISIE jakbyście nie zauważyli. Z tego co mi wiadomo jest to wersja, która wisiała cały ten czas w Capri na półce i jest to replika NIEUŻYWANA. Dlatego tyle kosztuje.

 

A ludzie jakoś piszą że jest v3 nawet na poprzedniej stronie...

 

 

Na poprzedniej stronie nie znalazłem wzmianki o V3. Jeśli mówisz o tej replice za 4.500zł to napisałem powyżej cóż to jest.

Edited by Jarmen Kell
Link to post
Share on other sites

Po wymianie precki na promyka, gumy na madbulla, mosfetu merf 3.2 mam przy strzeaniu bez kulek mam semi, jak włożę kulki do komory to zaczyna walić serią do ostatniej kulki, wiec dałem mosfet zbr-001, i dalej to samo.

Co się mogło stać?

Edited by ludi2010
Link to post
Share on other sites

Voltarius - nie zauważyłeś że ta sama osoba w tym samym poście twierdziła że nie ma matowej wersji RS'a jak i że nie ma chromowanego cylindra? Skoro nie miał racji w tej kwestii to czemu tak się upierasz że miał rację w innych kwestiach związanych z SWD RS'a ?

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Raczej dla tego że jest repliką sięgająca już bardziej kolekcjonerskich półek niż niedzielnych jepanek...

 

Dotychczas by mieć SWD musiałeś kupić RS'a, teraz możesz wydać 1/3 wartości i mieć CYME lub połowę i mieć CA.

 

Logiczne jest w takim przypadku że "masowa" produkcja nie wchodzi już w grę... wręcz sądzę że już żadna...

 

... i dobrze :) pozostanie na rynku "koszerny" RS i cała reszta :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Na RedWolfie pojawił się RS ( nie znalazłem info o wersji) - cena poszła w dół -promocja 15% upustu - obecnie sprowadzenie go do PL w 5 dni to koszt ~$900 co daje przy dzisiejszym kursie ~3400PLN

 

http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/ProductDetail?prodID=25795

 

EDIT:

 

Natomiast na Ehobby są magi do RS'a

 

ps nie mogłem już edytować. Normalnie jakieś super święto dla RS'o-maniaków :) właśnie zamówiłem sobie magi i zapasową komorę hopka :) innymi słowy RS zostaje w mojej zbrojowni.

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Odgrzewam kotleta.

 

Zdjąłem ostatnio RSa z ściany i chciałem nim popykać, trochę się zacina bo to v.1. Pytanie, czy dobrym pomysłem jest lekko ściąć kostkę stykową w miejscu kontaktu z przerywaczem, tak by po zakończeniu cyklu przerywacz łatwiej opadał do swojej wyjściowej pozycji?

 

Czy lepiej przyciąć tylną ściankę kostki, w miejscu pazura spustu i przyciąć zwój sprężynki kostki?

 

Które wyjście byłoby lepsze i czy ewentualnie wyeliminuje to te zacinki? Według mnie tak, ale wole się spytać wyższej instancji by czegoś nie skopać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam.

 

Piszę tu, bo mimo pojawienia się SWD Cymy ciągle to nie jest bardzo popularna replika.

Czy ktoś z Was ma może zatrzask pokrywy komory zamkowej (receiver cover pin) produkcji RS lub Cymy (czy też inny pasujący; CA i A&K nie pasują) na sprzedaż lub wie, skąd takowy można wytrzasnąć? Wszelkie oczywiste możliwości już wyczerpane (właściwie wszystkie sklepy w Polsce sprzedające SWD Cymy lub RS).

 

Pozdrawiam,

Lao

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...