Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich na forum!

Z racji mojego pierwszego postu proszę o wyrozumiałość.

Kolega wkręca mnie w ASG, byłem dziś troche postrzelać z kiepskiego pistoletu i jednym słowem fajna zabawa.

Szukam guna do 160zl max. Moje propozycje to pistolet (napewno bedzie lepiej wykonany itp., znalazlem jakis z moca 260fps) lub FAMAS z CG (większa broń, więcej "materiału" wiec na czymś musieli oszczedzić).

Sam nie wiem co wybrać, pistolet fajnie leży w dłoni ale lufa krótka i podobno to jest powodem słabej celności. Famas trochę kosmiczny ale kolo 300fpsi dluższa lufa.

Co radzicie?

Link to post
Share on other sites

Dzieki za porade ale zapomnialem dodać ze nie lubie shotgunow..Ani tryb celowania ani wyglad...

Zalezy mi troche na realizmie, dlatego bardziej celuje w pistolety ale czy z pistoletami da sie troche powalczyc na strzelankach?

Link to post
Share on other sites

Shotgun kojarzy mi się tylko z terminatorem :P Generalnie nie podoba mi się celowanie w shotgunie (wzdłuż lufy :/) Wiem że mają świetne parametry itd. Ale jednak wolałbym coś innego.

Tak więc widzę że tylko pozostaje mi famas :| Widze że pistolety na greengas maja prawie 300fps ale nie dadza rady w starciu? :(

Edited by aangel1
Link to post
Share on other sites

Dadzą radę. Za 179 zeta masz u Krakmanów Sig Sauera P226 gaziaka i daje radę. A jak Cię na niego nie stać, to tak jak Kolega powyżej pisał, poniżej tej kwoty jest tylko jedna replika warta polecenia i jest to szot z AGM`u, nie lubisz? Trudno, zbieraj kasę dalej, a gówien nie kupuj.

 

Pozdrawiam.

 

EDYTA: Bym zapomniał, jak będziesz używał tego SIg`a jako główniej, licz się z tym, że często będziesz go odsyłał na naprawę gwarancyjną.

Edited by Tuksiak
Link to post
Share on other sites

Dzieki za porady. Jak widzę będzie cieżko. Mogę zbierać, ale nie chcę wydawać dużo pieniędzy na start, bo nie wiem na ile mnie to wciągnie...Szkoda kupić guna za 300zł a potem miałby sie kurzyć :| Pomyślę czy w ogóle warto coś kupować skoro do 200 to shit..oprocz shotgunow

Link to post
Share on other sites

Dużo osób(w tym ja) nie lubiło strzelb, ale po kupnie mossberga na pewno je polubisz ;)

 

mamlas ma racje np. ja nie byłem przekonany do repliki shotgun-a ale po pierwszej strzelance zmieniłem swoje zdanie . . człowiek nie uwierzy póki się nie przekona :)

Link to post
Share on other sites

hmm obczailem kumpla shotguna ktorego tutaj polecacie i nie zabardzo przypadł mi do gustu. Ciężko się celuje i jest jakby za długi do moich rąk....Jestem zdecydowanie na nie dla shotgunow.

No to może jakis pistol do 200zł na główną broń z blow backiem itp (jak mi sie znudzi to bede strzelał do drzew dla zabawy :|) Chciałbym żeby był fajnie wykonany i miał jakąs celność podobną do tych shotgunów 300fps

Link to post
Share on other sites

Ok znalazlem na taiwangun. Dzieki.

A z pistoletów to nic sie nie znajdzie? W sumie żaden nie jest godzien takiemu mp5?

Co sadzicie o - Colt National Match HW 90m/s czyli prawie 300fps?

Edited by aangel1
Link to post
Share on other sites

Możesz jeszcze wziąć z gaziaków MK23 albo Berettę M9 z STTI na taiwangunie tylko licz się z problemami typu syfony, awarię itp.

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

 

PS: Za 50PLN ktoś sprzedaję Glocka 18C Cymy. Nówka 180PLN. Tylko z tym nie powalczysz na dalekie odległości.

 

Tu masz linka: http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=68288

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Dzieki za porady. Niestety nie ma już tego mp5 za 212zl i nie widzę go w tej cenie.

grzechotnik: Te pistolety dadzą radę na główna broń czy bedą niecelne mimo że mają dużo fps?

Rozważam nadal zakup tego famasa CG, cena rozsądna i opinie bdb

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Wiesz no niektóre sklepy z tego co słyszałem na stronach swoich podrabiają opinie i właśnie te bardzo dobre opinie mogą zostać podrobione i mamy taki problem czemu ty nie chcesz tego shotguna ( Bardzo dużo moich kumpli ma takie shotguny i są oni bardzo zadowoleni z ich kupna) ,więc.... podsumowując wszyscy tutaj popierają kupno tego shota . Dalej nic Ci nie poradzę ,gdyż taki dobry nie jestem w sprawach kupna dobrych replik :P. Powodzenia w szukaniu twojej repliki która będzie dla ciebie odpowiednia . Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...