Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Właśnie ukazała się replika WE SCAR GBB.

Jego cena to 220$. Dziwnie mało... ale nie narzekam :).

Link do SCAR'a

 

image36.png

image37.png

image38.png

 

Spec:

Magazine Capacity: 30 ( 6mm )

Length: 519 / 710-767mm

Barrel Length: /mm

Weight: 3170g

System: Gas Blowback, Semi / Full Auto, Hop-Up

Muzzle Velocity: Approx. 410-430 FPS w/ 0.2g BBs & Top Gas

Package Includes: Gun, Magazine

 

Jeśli ktoś ma zamiar go kupić to niech napisze o nim co nieco :P. Ja planuje kupno na początek sierpnia. Mam nadzieję, że w tym GBB nie bedzie trzeba wymieniać połowy części jak w M4 AGM :). Jeśli ma ktoś jakieś szersze info o nim to niech napisze.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Nazgool

To już lepiej poczekać na pojawienie się SCAR'a w Polsce. Chociaż nie wiadomo jakiej ceny zażyczą sobie nasze sklepy... :-F

Emka na Taiwangun kosztuje prawie 1400 zł, a SCAR jest tańszy od niej więc pewnie jakieś 1000 złotych, może 1200

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Wyraźnie jest zaznaczone, że moc zależy od NPASa. Na fabrycznym było prawie 500 a po zmianie na NPASa 350 i koment panów z ratecha "ratech5915 sure , we will make a NPAS KIT for WE SCAR to adjust the FPS " ......ostatni komentarz pod filmem jest najlepszy "FPS means nothing " :lol:

Edited by Patrick Bateman
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Przy użyciu tego samego gazu tajemnica tkwi w ustawieniu zaworu rozdzielającego gaz. I nie podniecajcie się tym 500 fps, to był pierwszy strzał z pełnego magazynka, potem kolejne się w miarę ustabilizowały poniżej 500. Mógł nic nie wsadzić tylko zmienić położenie zaworu, ja tak zrobiłem i spadło mi z 450 na 380 fps. Jeśli zrobili lub jest to jakaś forma zapowiedzi Ra-Tech NPAS do replik WE GBB to fajnie, ale kurcze NPAS już miał swoją premierę całkiem niedawno i nie jest z Ra-Techu

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

I jeszcze jedno info. Właśnie dopadłem zdjęcia wnętrza SCARA

3698403204_08ee6ae29e.jpg

Ten zawór jest przeznaczony do propanu i CO2. Można używać magazynków CO2.

Edited by Nazgool
Link to post
Share on other sites

Z tego co mówicie wychodzi na to że jest "jedna wersja" SCARa, tylko magi mają inne? Zdawało mi się, że to są jednak osobne konstrukcje, ale fakt mało niestety na ten temat jest danych, no i niestety WGC i RWA mają tylko na GG :cry: Ale to byłoby bardzo fajne rozwiązanie ;-)

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

Z tego co mówicie wychodzi na to że jest "jedna wersja" SCARa, tylko magi mają inne? Zdawało mi się, że to są jednak osobne konstrukcje, ale fakt mało niestety na ten temat jest danych, no i niestety WGC i RWA mają tylko na GG :cry: Ale to byłoby bardzo fajne rozwiązanie ;-)

 

Jeszcze raz, jeśli ktokolwiek nie połapał się dotychczas.

 

Są 2 wersje SCAR'a, a różnią się tylko kolorem. Obydwie są przygotowane do CO2 i GG. Akurat tym co nie jest napisane na WGC, że replika jest CO2 nie należy się przejmować. To z jakiego gazu strzelasz zależy tylko i wyłącznie od tego jakie kupisz magazynki (na GG czy na CO2). Magazynki są te same co w emkach WE, czyli TAN różni się tylko malowaniem pokrywy zewnętrznej samego magazynka.

 

Smarowanie i czyszczenie:

Najpierw replikę trzeba psiknąć płynem do czyszczenia tarcz hamulcowych i wytrzeć szmatką. Po tym olejem silikonowym można prysnąć lower receiver z całym zespołem spustu, a elementy ruchome systemu gazowego jak zamek itp przesmarować smarem.

 

Czyszczenie i smarowanie po strzelankach to jedna z najważniejszych czynności.

 

Gdzieś podawałem linka do strony WEM4@WIKI, postępuj ze SCAR'em tak samo jak jest to pokazane na stronie poświęconej emce, a wszystko powinno ładnie chodzić.

 

Dobrze jest zaopatrzyć się w wodny papier ścierny 2000 i wygładzić komorę gazową zanim zaczniesz zabierać replikę na strzelanki. Najlepiej przestrzelić (2-3 magazynki), rozłożyć replikę i dokładnie wszystko sprawdzić, nawet najmniejsze zadarcia uszczelek są ważne. Trzeba bardzo dokładnie obejrzeć zawór gazowy (nozzle).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...