Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

90 kulek, ale tylko w takich warunkach temperaturowych jak teraz mamy. Mój nr seryjny 225 :D

 

Ja od siebie dałem pomiędzy kolbę a prowadnicę sprężyny odrzutu kawałek gąbki (ot tak zapobiegawczo)

 

też nie omieszkam tak zrobić:D Człowiek przezorny zawsze ubezpieczony :D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W moim SCARze dzisiejszej strzelanki nie przetrwała gumka hop-up. Scar unieruchomiony do momentu aż nie zalatwie gumki, jak będę miał chwilę to zrobię pare fotek bebechom. Czy może ktoś wie gdzie można zamówic gumke hop-up poza airsoftbuddy.com?

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

JA moze jestem ślepy, ale na airsoftbuddy nie znalazlem gumki hopka do Scara :/ Jednak jeśli będzie to jedyne źródło tej części, to trzeba będzie sobie kilka sztuk od razu zamówić.

O man.

Czytałeś co pisałem o systemie gazowym ?

Tak wygląda gumka ?

gumka.jpg

To jest od tego

set.jpg

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool

W moim SCARze dzisiejszej strzelanki nie przetrwała gumka hop-up. Scar unieruchomiony do momentu aż nie zalatwie gumki, jak będę miał chwilę to zrobię pare fotek bebechom. Czy może ktoś wie gdzie można zamówic gumke hop-up poza airsoftbuddy.com?

Ile tych gumek potrzebujesz ? Pchnij mi PW zanim zamówię graty z AB, wyślę Ci z UK.

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool
Mam pytanie 1 z magazynków prawdopodobnie przecieka od góry.

Pod wodę. Jeśli zawór to olejem go, i przepoleruj papierem ściernym otwór w magazynku. Jeśli pokrywa magazynka to ja poleciłbym zasilikonowanie na sztwyno choć WETTI tego nie poleca.

Link to post
Share on other sites

Widzę że puścili w obieg zapasowe części ale teraz pojawia się pytanie co dalej z pękająca kolbą? Czy nowy zapas do kolby jest w jakiś sposób zmodyfikowany czy to ten sam który się łamał? Jeżeli to to samo co w stockowym to problem najprawdopodobniej się może powtórzyć.

Link to post
Share on other sites

Jak na razie to z celnością na większe dystanse jest kiepsko (prawdopodobnie wina smarowania).

Lecz zastanawia mnie HU, gdyż kręcąc czarnym el nie widać jakiejkolwiek różnicy między ustawieniami skrajnymi!

Nie wiem czemu to tak wygląda...

Ogólnie replika świetna z wyglądu i podczas pracy, jednak jak na razie celność pozostawia wiele do życzenia...

Może po jakimś czasie będzie lepiej (oby!) :D

Link to post
Share on other sites
Guest Nazgool
Lecz zastanawia mnie HU, gdyż kręcąc czarnym el nie widać jakiejkolwiek różnicy między ustawieniami skrajnymi!

Nie wiem czemu to tak wygląda...

Podkręca kulki do góry ?

Link to post
Share on other sites

Żartujesz, prawda!? :strach:

 

Btw. Nie rozumiem całej tej paniki z "pękającą" kolbą.. FISHDO.

 

Jakiej paniki? Przecież nie wystąpiło to tylko u jednego z użytkowników tego karabinka ale usterka powtórzyła się u kilku osób używających magów na CO2. Pękniętej kolby nie porównasz chyba do odarcia farby na replice, jest to przecież dość mocne uszczuplenie jej funkcjonalności.

Link to post
Share on other sites

Jakiej paniki? Przecież nie wystąpiło to tylko u jednego z użytkowników tego karabinka ale usterka powtórzyła się u kilku osób używających magów na CO2. Pękniętej kolby nie porównasz chyba do odarcia farby na replice, jest to przecież dość mocne uszczuplenie jej funkcjonalności.

 

:poddanie: :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...