Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty do 300 zł


Guest Mati13k

Recommended Posts

Witam. Szukam butów trekkingowych w granicach 300 złotych. Jestem dość zielony w tym temacie więc wymagania jakie postawiłbym takim butom to jak największa wygoda i dobra amortyzacja. Buty głównie na lato, najlepiej w kolorze typu coyote.. Jakieś propozycje? ;D

 

Witam. Szukam butów trekkingowych w granicach 300 złotych. Jestem dość zielony w tym temacie więc wymagania jakie postawiłbym takim butom to jak największa wygoda i dobra amortyzacja. Buty głównie na lato, najlepiej w kolorze typu coyote.. Jakieś propozycje? ;D

Link to post
Share on other sites
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Poszukuje butów trekkingowych, tak jak kolega wyżej - do 300 zł. Zupełnie nie wiem co wybrać. Buty miałyby służyć do airsoftu, wycieczek po górach, ewentualnie wypadów do lasów poza strzelankami. ;) Kolor - no to raczej nie jest istotne. Przede wszystkim zależy mi na dobrej wentylacji. No i żeby dobrze zabezpieczały kostkę i były wygodne, oczywiście. Buty zamierzam przymierzyć w sklepie i zamówić na allegro/w sklepie internetowym. Jeśli nie trekkingi - może polecicie coś innego? Jednak najważniejsze jest by mogły zarówno służyć jako buty do airsoftu i wędrówek po górach. I takie pytanie niezwiązane z pytaniem - zimą noga nie odmarznie w trekkingach? Jestem zielony, wybaczcie. ;) Aczkolwiek wydaje mi się, że to nie za dobry pomysł.

Link to post
Share on other sites

Nie zastanawiacie się czemu takie posty są bez odpowiedzi?

 

Otóż zazwyczaj pytający chcą butów trekingowych, dobrze oddychających, wygodnych, świetnie amortyzujących, dodatkowo żeby na lato się nadały, można w nich iść do szkoły, na strzelankę, w góry i w ogóle mają robić kawę i loda.

 

Takich butów nie ma, a na pewno nie do 300 zeta. Dobre wygodne treki, z goretexem xcr który naprawdę fajnie oddycha to minimum 400.

Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu powyższej wypowiedzi chyba zrezygnuje z butow trekkingowych na rzecz czegos popularnego. Poczytalem troche i mam do was pytanie: czy warto kupowac bellevile 790 z demobilu tzn. czy gore w takich butach spelnia zadanie a jeśli tak to która wersję W czy R?

Link to post
Share on other sites

Nie zastanawiacie się czemu takie posty są bez odpowiedzi?

 

Otóż zazwyczaj pytający chcą butów trekingowych, dobrze oddychających, wygodnych, świetnie amortyzujących, dodatkowo żeby na lato się nadały, można w nich iść do szkoły, na strzelankę, w góry i w ogóle mają robić kawę i loda.

 

Takich butów nie ma, a na pewno nie do 300 zeta. Dobre wygodne treki, z goretexem xcr który naprawdę fajnie oddycha to minimum 400.

 

Dobrze, więc jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to proszę - poleć jakieś treki za tą minimalną cenę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest gecko123

Skóra licowa jest lepsza od tych wszystkich goretexów i innych wymysłów? :D Jak wygląda oddychalność? Nie zależy mi aż tak bardzo na nieprzemakalności.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Poszukuję opinii nt. tych 3 modeli:

1. http://allegro.pl/buty-mysliwskie-demar-trek-m6-rabat-30-roz-44-i2305159016.html

2. http://allegro.pl/buty-trekkingowe-w-gory-extreme-38-gratis-45-i2289577154.html

3. http://allegro.pl/buty-wojskowe928-mon-vibram-demar-latarka-roz-28-5-i2289203560.html

 

Wyczytałem, iż Demar M6 są ciekawą propozycją, ale czy sprawdzą się w airsofcie? Wydaje mi się, iż wyższy but będzie wygodniejszy w użytkowaniu. Co sądzicie o tych 3 modelach ? Buty nie będą jakoś specjalnie katowane, szukam raczej uniwersalnych butów takich żeby i w lecie i w zimie mi służyły.

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o to aby były wygodne i wytrzymałe. Pytałem o te treki, czy sprawdzą się w airsofcie, gdyż jak to treki mają niską cholewkę. Nie ukrywam, iż jestem 'wyznawcą' butów z wysoką cholewką (jeżeli chodzi o asg), gdyż można w nie wpuścić nogawki. Chciałem się dowiedzieć czy taki but, jak Demar M6 zapewni ochronę przed wszelkimi zanieczyszczeniami, mogącymi się dostać do wnętrza buta.

Link to post
Share on other sites

Te buty są mocne, tak jak mocne są inne buty trekkingowe, a czasem nawet bardziej ze względu na sposób montażu podeszwy. I są wygodne na tyle ile mogą być wygodne ciężkie buty terenowe. Nie szukaj tu wygody adidasów albo lekkich keenów, nie ten segment, waga i materiały. IMHO są wygodniejsze od zwykłych butów wojskowych.

 

Co do wpuszczania nogawek, wpuszczaj skoro taka Twoja wola, w końcu dostaniesz żylaków albo ci nogi zsinieją. Jak dla mnie to głupota, szkoda nóg. Co do zanieczyszczeń, po kolana w błocie albo wodzie w nich nie przejdziesz, do kostki owszem. Powyżej kup sobie stuptuty które mają chronić buty i spodnie przed błotem i innymi świństwami.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Witam! Poszukuję nieprzemakalnych, wygodnych butów do lasu(sporadycznie cqb), które będą trzymać ciepło w zimę, jednocześnie nie zachowując się jak garnek dla stóp w lecie. Czytałem trochę o butach w tym przedziale cenowym, najbardziej polecane są Starforce'y Combat/Magnumy Classic. Które z tych butów będą bardziej odpowiednie? Oczekuję wygodnych(nienawidzę gdy buty obcierają), w miare przyzwoicie wykonanych butów, trzymających się podłoża. Nie chcę żeby się po kilku miesiącach rozleciały, przynajmniej dwa-trzy lata planuję w nich pobiegać. Z góry dziękuje za pomoc!

Link to post
Share on other sites

http://armyworld.pl/product-pol-4706-Buty-Haix-Wojskowe-Brytyjskie-Skorzane-Combat-High-Liability-Goretex-Nowe-II-Gatunek.html

 

Temat na tacticalu: http://www.tactical.pl/forum/index.php/topic,73738.0.html ; Przeczytaj dokładnie - są tam wszystkie informacje.

 

Takie pieniądze za te buty to wręcz śmieszna kwota. To dwie klasy lepsze obuwie niż Starforce czy Magnum Classic.

 

Wygodne, z gore-texem, niezajebywalne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...