Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

Nie źle...

Na poprzedniej gumce i AirsoftPro m170 miałem 570 fps (lufa - stock, głowica, bart_a, komora - AirsoftPro).

Nie wiem, czy zielona gumka, z pracy której jestem mega zadowolony dodała szczelności...

Trzeba byłoby pójść gdzieś na chrono...

Jak wy do doszczelniacie?... Uczyć się jeszcze i uczyć...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój zestaw to full stockowy zestaw cylindra, lufa promysia, komora AS i zielona GG :icon_biggrin:. Trafił mi się dobrze szczelny egzemplarz ale ciągle pożera gumki HU xD.

 

Pewnie przez kulki

- przez 2 lata raz wymieniałem gumkę HU

po pojawieniu się białych kulek

- z 5 gumek poszło (2x DD, 2x rockets, PJ )

Link to post
Share on other sites

 

 

Pewnie przez kulki

- przez 2 lata raz wymieniałem gumkę HU

po pojawieniu się białych kulek

- z 5 gumek poszło (2x DD, 2x rockets, PJ )

 

To był jeden z powodów, chyba głównych, dlaczego wycofano białe DS'y a podobno pożerały gumki w zastraszającym tempie...

Link to post
Share on other sites

Wymieniona prowadnica sprężyny i tłok - układ pracuje idealnie w osi :)

Konfiguracja i wynik na kulkach 0,2 na chrono radeckiego, hop-up na 0, ustawiony tak by kulka sama z lufy nie wypadała.

 

Głowica cylindra by bart_a

Sprężyna: M170 Guarder - kupowana 2 miesiące temu na Cytadeli, więc to już te 'po zmianie'

Komora Hop-Up stockowa

Gumka Hop-Up: purpurowa King Arms

Lufa: 6.03 590mm LayLax Prometheus

Oring na tłoku by sklep chiński

 

638 - 640 fps

194 m/s

3,7J

 

To już finał tune-up mojego SWDS, taki wynik mnie w 100% zadowala, pora na soczyste killowanie :)

Myslę, że wynik można dopisać do pierwszego posta jako baza wiedzy.

Link to post
Share on other sites

Dzięki, wynik był dla mnie sporym zaskoczeniem, na plus oczywiście. Niestety nie sprawdziłem wagi tej sprężyny, a teraz by niczego nie zapsuć nie chcę tego rozkładać bez konkretnej potrzeby.

Regulanie będę sprawdzał na chrono, jak się ma owa sprężyna. W razie czego mam poprzednio używaną M170 Tornado :)

Link to post
Share on other sites

Jak lotają pinknie teraz te kulki :maniak_luzik: .

 

Trzeba zmienić m180... na m160 g&g, pojadę oddam dwa razy na chrono z różnymi sprężynami.

 

 

Ps. Jak z 10 metrów przebiłem blachę do ciasta to raczej moc to to ma... szkoda, że zielonych kulek nie widać gdzie jak i czy lecą.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Jak daleko w lewo jest przesunięta oś optyki w pos-1? Szukam jakiejś fotki od tyłu i nie mogę nic znaleźć. Niestety jestem lewoocznym patentowanym mańkutem. Czy używanie PSO nie skończy się złamaniem karku?

 

Jedzie do mnie promyk, mam nadzieję, że da mi widoczną poprawę w stosunku do tego co mam, ale nie powiem co mam, bo byście się śmiali aczkolwiek wyniki na niej są znacznie lepsze niż na stockowej lufce.

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Widzę, że pojawiła się niskobudżetowa kopia JJJ:

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?products_id=2397

Wieżyczki nie są montowane na śrubkach i brak podświetlenia. Krzyż mildot. ciekawe jak wypada w praktyce. Może ktoś miał już to w ręce?

 

Przygotowuję się do kupna precki.

Coś z wyższej półki, jak km-head raczej nie wchodzi w grę.

Był by to raczej Promyk czy Systema.

Gdyby ktoś widział w dobrej cenie - dajcie proszę znaka.

Dziękuję.

 

Pewnie szukasz używki. Ja właśnie dostałem przesyłkę z jarmixu.

Link to post
Share on other sites

Przygotowuję się do kupna precki.

Coś z wyższej półki, jak km-head raczej nie wchodzi w grę.

Był by to raczej Promyk czy Systema.

Gdyby ktoś widział w dobrej cenie - dajcie proszę znaka.

Dziękuję.

A od kiedy to km-head jest z wyższej półki niż promyk? Jak dla mnie km-haed to shit, bo dosyć łatwo naruszyć teflon wewnątrz, a wtedy to sypie się lawinowo i w stodołę nie można trafić.

Masz TUTAJ sprawdzoną oryginalna lufe od konkretnego sprzedawcy, nie wydziwiaj.

 

@mareq

Nie wspominałeś że kopii szukasz. Puściłem przed świętami zmłotkowanego chinola 4x24 z poprawionym poświetlaniem, za 260zet.

Link to post
Share on other sites

Jakto nie? Może nie bezpośrednio...

Generalnie cały czas się waham z powodu mojej mańkutowości. Jako opcję rozważam: http://www.taiwangun.com/luneta-m3-3-5-10x40-z-podswietlanym-krzyzem-military-version-acm?from=listing&campaign-id=19

 

Pewnie będzie lepsza. Z jednej strony jakość a z drugiej chociaż symboliczna koszerność...

Mało tego, zakochałem się w SWDziaku i zastanawiam się czy sobie nie sprawić jeszcze AEGa od A&K. Byłby przeznaczony do bardziej dynamicznych rozgrywek. Wiem, że typowy szturmiak jest lepszy od takiego wiosła ale już przywykłem nawet do przedzierania się z nim przez chaszcze. Fajnie by było jakby wytrzymał 500FPS.

Link to post
Share on other sites

Mało tego, zakochałem się w SWDziaku i zastanawiam się czy sobie nie sprawić jeszcze AEGa od A&K. Byłby przeznaczony do bardziej dynamicznych rozgrywek. Wiem, że typowy szturmiak jest lepszy od takiego wiosła ale już przywykłem nawet do przedzierania się z nim przez chaszcze. Fajnie by było jakby wytrzymał 500FPS.

Mareq, Ty się jeszcze zastanów:

 

wincyj nic nie powiem...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...