Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeby tak się dało upchnąć reduktor w kolbie i kapsułę w chwycie pistoletowym...

Swoją drogą ostro główkuję nad swoim rozwiązaniem. Na razie jestem dopiero na etapie przemyśleń, dziesiątek rysunków i obalania kolejnych koncepcji. Wiem, że nie jestem jedyny i niekoniecznie uda mi się dokończyć projekt ale lubię grzebać i kombinować.

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie.

Mam problem z moim dragunovem. Otóż kupiłem go na początku roku od kumpla, sprzęt pewny i używany głównie na strzelankach. Przez pierwszy okres użytkowania sprawował się wyśmienicie, strzelał bez zarzutów. Do czasu, kiedy po strzale zatkał się. Z pomocą przyszedł wycior od innego kolegi, również użytkownika dragunova. Kulki z lufy zostały wyrzucone, po czym replika złożona. Mimo to lufa miała trochę syfu, a i przesmarować ją trzeba było przed sezonem. Dlatego też rozebrałem ją ponownie, w celu przesmarowania wszystkich części oraz wyczyszczenia lufy. Wszystko niby pięknie złożyłem, ale pojawił się problem z blokowaniem sprężyny przy przeładowywaniu. 95% prób załadowania broni kulką kończy się fiaskiem, ściągam sprężynę do końca i tyle, nie blokuje się. Co może być tego przyczyną?

Dodam tylko, że gdy pojawił się problem, to jeszcze oddałem kilka strzałów. Wyglądało to mniej więcej tak, że na 15-20 prób załadowania dragunova 3 może 4 udały się i mogłem oddać strzał. Po strzelance broń odmówiła posłuszeństwa.

Link to post
Share on other sites

Hej.

@Mendi: pomyliłem się nazwą tych waszych najlepszych luf...

 

Właśnie wymieniam lufę na promyka i chcę uszczelnić tą taśmą teflonową.

Ale skoro zatykacie taśmą koniec gumki, to obręcz który ma być tuż za nią i na który też najeżdża komora już się chyba nie zmieści... Jak to robicie? Dzięki.

I też informacyjnie dla posiadaczy SWD od GFC: montaż komory od AirsoftPro (http://deltashop.pl/p/234/1164/montaz-komory-obudowa-lufy-swd-czesci-replik-snajperskich-czesci-i-dodatki-do-replik.html) NIE pasuje, bo średnica lufy zewn - za duża. Chyba będę szorować papierem ściernym...

Do A&K wchodzi dobrze? Nie kombinowaliście?

Link to post
Share on other sites

(...)

I też informacyjnie dla posiadaczy SWD od GFC: montaż komory od AirsoftPro (http://deltashop.pl/...-do-replik.html) NIE pasuje, bo średnica lufy zewn - za duża. Chyba będę szorować papierem ściernym...

Do A&K wchodzi dobrze? Nie kombinowaliście?

Do mojego swd od a&k też nie pasowała, pilnik i jechane...

 

Wgle zabawna sytuacja ;} Przy customowym łożu sks'a nawet nie zauważyłem, że lufa wewnętrzna nie weszła do końca w tą tuleję i przy montażu ostatniej części się niestety to dało we znaki i trzeba było rozebrać wszystko z powrotem. Tak więc papier ścierny lub pilnik i do dzieła, ja już kupiłem gównianej jakości pilniki za 50gr sztuka na zapas.

Edited by B3Lf öÖö (LastSniper)
Link to post
Share on other sites

Jeśli wiertarka będzie w uchwycie albo imadle to z drugiej strony lufy też można wsadzić kołek drewniany z wbitym gwoździem i klocek z wywierconym otworem jako podpórka (taki konik dla ubogich).

Edited by mareq
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...