Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SWD Dragunow [A&K]


Recommended Posts

Kropelka jest w zasadzie ok, o ile oczywiście porysujesz powierzchnie głowicy cylindra i odtłuścisz ją i sam zderzak. Ktoś powie, że kleje cyjanokrylanowe za kruche do tego są i lepiej by było na butaprenie dać, albo czymkolwiek elestycznym i ma w zasadzie rację, ale mimo wszystko na kropelce to działa, długo, a nawet gdyby się kiedyś odkleiło to nie elektryk i zębatek czy tłoka nie rozwali, tylko zderzak zmolestuje a po metalicznym dźwięku strzału od razu zauważymy.

Zderzak możesz zrobić z sorbo, najlepiej z grubego, fioletowego, tak 4-6mm. Może być wycięte kółko z jakiegoś arkucha gumy czy kauczuku, też 4-6mm, nawet do centymetra. Ale jeśli nie masz lub masz cieńsze, to do stockowego zderzaka możesz dokleić.

Bart preferuje kontakt mailowy, a że pracuje chyba w systemie zmianowym, to odpisuje jak odpisuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
W dniu 28.02.2022 o 08:19, Mendi napisał:

Nie wiem czy ja trafiam wadliwe egzemplarze tych komór gen2 czy takie po prostu są. Sporo dłubania, polepszenia zasięgu czy celności brak.

Moja komora 2 gen od początku nie miała żadnego problemu oprócz brakującej szrubki:) Głowica Barta wchodzi na styk, ale nie musiałem nic szlifować. Zauważyłem że jest różnica około 10 fps jak komora jest dociśnięta bardziej do lufy zewnętrznej.

 

I teraz pytanie o gumkach. Do tej komory można bez problemu wsadzić maple leaf z dystanserem. Próbowałem Mr. Hop silikonową różową - kręci dobrze ale mocno spadają fpsy przy ustawionym hopie. Super macaron daje około 40 fps więcej natomiast kręci słabo ale mam wrażenie że kulki mają większe skupienie. Chcę jeszcze spróbować modify flat hop szarą. Pytanie czy warto eksperymentować czy wziąć fioletowy promyk albo czarną systemę i będzie git?:) Lufa action army 590 6.01

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Z tego co widzę to action army 590 6.01 ma okienko hu niemal identyczne jak pdi. U mnie po początkowych walkach i przeróbkach, nadal siedzi komora czeska v2, głównie ze względu na to, że pasuje do niej żółty supermacaron z dystanserem omega, a to łądnie zgrywa się z małym okienkiem pdi. Kręci to bardzo fajnie, tylko czasem ciężko wyregulować bo guma twarda, docisk duży i cholernie czuła regulacja jest.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...