Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, własnie dotarła do mnie replika.

 

Pudełko standartowo, nedzne bez zadnych nadrukow, w sordku replika paczka shitkulek i tarcza : ).

 

SWD dość lekki, ale sprawia wrazenie niesamowicie wytrzymałego, muszka szczerbina, wszystko wporzadku, blokada spustu , naciaganie i hicap działają bez zarzutu.

 

Pierwsze co rozebrany, czesci w srodku sprawiaja niesamowite wrazenie, mocowanie komory hopa i cylinder z aluminium cnc, wydaje sie mega solidne, i mowie tutaj powaznie, porownywalem wykonaniem do mojego szkieletu v2 Czerwonego potworka do emek i pozytywne wnioski. Wszystko od prowadnicy sprezyny do zespolu spustowego metalowe.

 

Odrazu przeszedl testy polowe, chrono wykazalo wahania fps ( kule 0.2) w granicach

495

504.3

505.8

499

516.8

516

 

Takze naprawde niezle. Testy celnosci. Odległość mierzone 73 m. Muszka, szczerbinka, bez lunety. Kolega stojący, ręce szeroko rozpostarte. 50 % celnosci, wieksza czesc kulek uciekala w granicach 1-2 m na boki ze wzgledu na delikatny wiatr. (kulki 0.28 ) guarder

 

Bardzo zadowolony chociaz precka i nowa guma kusila.

 

Postanowiem wiec wsadzic lufe precyzyjna i gume hopa. I tu zaczela sie magia, naprawde magia.

 

Komora hopa wydaje sie bardzo szczelna, dodatkowo mocowana do lufy zewnetrznej imbusami by zapobiec plywaniu komory.

 

Precka wymieniona bez problemu, tak samo gumka. Natomiast dystanser zostal stockowy, jest wyraznie dluzszy ( 3 krotnie ) od dystansera od czarnej gumki guardera.

 

Lufa precyzyjna to 590 mm guarder + czarna gumeczka guardera.

 

I tu zaskoczenie, wyniki z chrono po modyfikacjach. Kulki 0.2 guarder

534.4

535.2

533.4

534

534

535.1

533.3

 

Niesamowita powtarzalnosci wynikow. Jestem cholernie zadowolony. W niedziele testy polowe.

 

Koniec końcow. Niesamowity plus, karabin warty każdej złotówki.

 

Śmiało pytac postaram sie odpowiedziec.

 

Nie mam w tym momencie aparatu takze zdjec narazie nie bedzie.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sam byłem zdzwiwiony. Ta sa wyniki z jednego z dwoch chrono madbulla. Jedno jak i drugie w sklepie Crazy bee w szczecinie pokazywaly podobne wyniki. Sam byłem niesamowicie zdzwiony : ). Posiadam emke ktora dopiero po wrzuceniu prawie dwoch tysiecy, posiada taka powtarzalnosc a tutaj, ehh szkoda gadac, lacznie 500 zl i taka powtarzalnosc wynikow. Oczywiscie moge nagrac filmik z danymi z chrono dla udowodnienia wynikow : )

Link to post
Share on other sites

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem - nie zaciął Ci się chrono..?! ;-)

Imponujące, naprawdę imponujące!

 

Dobrze złożone P90 i M14 TM też takie wyniki mają .

 

Po prostu to złożyłeś bez teflonu albo jakiegoś smaru ? I jak możesz to zrób test zasięgu i celność na 0.36 .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites

Czy mi się wydaje czy temat o tym ze nie da się mieć snajperki poniżej 1500zł a najlepiej 2500zł będzie musiał być zamkniety w nie tak odległej przyszłości xD

 

 

Powoli, spokojnie. :) 530 FPS to jeszcze nie taka snajperka.

 

Post maniaka z innego tematu:

 

Właśnie rozmawiałem z krakmanami i powiedzieli, że wkładali do środka M170 i wytrzymał (co prawda narazie oddali 10 strzałów bo klient go kupił), a co do prędkości wylotowej to dało to 620fps.

 

Myślę że najlepsze sztuki z dobrymi preckami i gumkami i tej sprężynie dociągną do 650 FPS, wtedy można to nazwać snajperką, o ile nie padnie po hmm 20 kulkach. :)

Edited by NikonCZWA
Link to post
Share on other sites

Chyba nie ma tu co pasć ... układ spustowy jest banalny , średnio doświadczony nastolatek z kilkoma pilnikami zrobi taki w kilka dni ...poza układem spustowym nie widzę szans żeby to zajechać ewentualnie nowy spring co pół roku...

Link to post
Share on other sites

Super recka, jak dla mnie wystarczająca.

W granicach 1000zł zamkniemy się razem z lunetą lufa sprężyną i gumką.

Jak dla mnie to chyba poodkładam zaskórniaki na samą repliką bo ktoś zwęszy biznes i podniesie cenę :).

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Dodam tylko ze mierzyliśmy z Corpem replikę przed modami na moim chrono madbulla a następnie w sklepie Crazy Bee na ich Xcoretechu x3200 – pomiary bardzo podobne (kulki 0,2g extreme, następnie guardery). Po zamontowaniu precki i gumki znów chrono i znów sklepowy Xcoretech i mój madbull dały prawie te same wyniki ok. 534Fpsow.

Gumka przesmarowana tylko teflonem guardera

Zasieg niesamowity!

 

Ps.mój egzemplarz będzie u mnie za ok.14 godzin :mrgreen:

650mm 6,03, gumka, 170 już czekają... :killer:

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Pakował ktoś już na to PSO-1? Są luzy na szynie czy montaż siedzi sztywno? Dragunowa chcę kupic od razu jak dostanę wypłatę i myślę, żeby wstawić chinskie PSO i jestem ciekaw jak wygląda kwestia spasowania. No i czy ktoś wstawił magazynek ATOZa to tego?

Edited by Fear Factor
Link to post
Share on other sites

Pakował ktoś już na to PSO-1? Są luzy na szynie czy montaż siedzi sztywno? Dragunowa chcę kupic od razu jak dostanę wypłatę i myślę, żeby wstawić chinskie PSO i jestem ciekaw jak wygląda kwestia spasowania. No i czy ktoś wstawił magazynek ATOZa to tego?

Ja mam Posp'a Białoruskiego (ulepszona kopia PSO-1), dam znać wieczorem jak pasuje...

Lecz nie ma to znaczenia bo sama luneta posiada regulację na motylka i pasuje do szerszych i węższych szyn montażowych...

Ogólnie replika za te pieniądze jest naprawdę bardzo dobra.

Kwestia wymiany lufy wewn oraz gumki HU.

Martwi mnie tylko 1 rzecz, przy upgr Atoz'a można było się liczyć z "odpadającym frontem", czyli pękaniu korpusu po wstawieniu mocniejszej sprężyny (np M170).

Czy ktoś poradził sobie (z posiadających Atoz'a) z tym problemem?

Lub ma pomysł na jego rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...