Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KAC PDW [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drogi Grzechotniku Twój post przypominał mi wypowiedz mojej nauczycielki polskiego z liceum :wink: . Faktycznie trochę bez składu napisane . Wracając do tematu testowałem na strzelance maga boyi z trade HK i strasznie latał . Z chwilowego braku mid-capów zamówiłem hi-capy magpul i siedzą sztywno , podają bezproblemowo .

Edited by przemo76suw
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

I jak tam panowie? Chce zakupić drugą replikę - jakąś krótką . KAC bardzo mi się podoba, ale czytam, że są jakieś problemy z magazynkami i GB. Drugą alternatywą jest CM.041.

 

Bierz ;) Klimatyczna zabawka. Spring na M100 zmień, bo tam jest jakieś monstrum. Shimming, bo niezbyt ciekawie chodzi. Li-pol jakiś i grasz! Jak do lansu to jeszcze AimPointa dajesz.

 

Oczywiście, jeszcze do tego okablowanie z MOSFETem sensowne ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ja natomiast mam 2 problemy: pierwszy to magazynek można powiedzieć, że prawie w ogóle nie podaje kulek, i tu prośba można jakieś zdjęcie jak podkleić tego maga aby zaczął działać, bo kombinowałem chyba na wszystkie możliwości i nic. Drugi problem to taki, że nieraz się zdarza, że kulka gdy opuści lufę od razu leci w prawo tak jak bym ją wystrzelił pod skosem. Jakieś sugestie? Nie mam pojęcia co to może być.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ja natomiast mam 2 problemy: pierwszy to magazynek można powiedzieć, że prawie w ogóle nie podaje kulek, i tu prośba można jakieś zdjęcie jak podkleić tego maga aby zaczął działać, bo kombinowałem chyba na wszystkie możliwości i nic. Drugi problem to taki, że nieraz się zdarza, że kulka gdy opuści lufę od razu leci w prawo tak jak bym ją wystrzelił pod skosem. Jakieś sugestie? Nie mam pojęcia co to może być.

 

Pozdrawiam

 

Co do maga to nie wiem. Nie mam takiego problemu ;)

 

Co do skręcania kulek. Zobacz czy lufa i gumka w komorze są idealnie ułożone. Być może jest przekręcone jedno z drugim i efekt jest taki jaki jest. Jeszcze jedna możliwość, to taka, że albo komora albo dystanser jest krzywy, a w komorze są jakieś nadlewy ;)

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

Ostatnio napaliłem się na tego KAC-a i mam pytanie do użytkowników owej

repliki: Czy kolba łapie jakiekolwiek luzy? Bo jakoś nie mam zaufania do składanych kolb ;) I czy batkę można wyjąć z tej puszki czy jest tam zamocowana na stałe ?

Edited by Gekon_1
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Wszystkim moim problemom pomogła wymiana komory na od m4/m16, padło na komorę od CA bo taką miałem aktualnie na "stanie". Teraz wszystko ładnie śmiga, zero zacięć, kulka jest ładnie podkręcona. Co do kolby to ja za bardzo nie miałem żadnych problemów, jedynie trzeba dokręcać śrubki od zatrzasku kolby. Baterie można bezproblemowo wyjąć z puszki, ale nie ma innego miejsca gdzie ją upchnąć. Chyba że po modyfikacji lipo.

 

Pozdrawiam

Edited by _BuLa_
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Hmmmm. Nic wiercić raczej nie trzeba. W tylnej części body, pod kolbą jest taka "fajna" dziurka :lol: :

 

c5e2bd25caa31bf0.jpg

 

db02cf4db4763f6b.jpg

 

 

 

Nie wiem jednak jak tam w środku z upchaniem kabli bo nie rozbierałem jeszcze.

 

Dzisiaj potestowałem kilka emkowych magazynków, głownie Hi-Capów:

 

Wszystkie dużo lepiej zapinały się i podawały kulasy niż ten dołączony do repliki. Nadają się: Hi-Cap Ca, Mid MAG, Mid G&P, Hi-Cap Pmag A&K, Hi-Cap P&J.

 

P.S: Fotki mojej luśki z puchą, latarką i koli:

 

 

90f4cdefc6660bf1.jpg

 

377621749adc1cb8.jpg

 

b07421bc5770733e.jpg

 

0bf0dac4157c976d.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...