Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czarny Kaliber 93  

69 members have voted

  1. 1. Czy interesuje Ci? CZARNY Kaliber 93?

    • TAK
      22
    • NIE
      47


Recommended Posts

Witam,

 

Mam nadzieje że moderatorzy wybaczą osobny temat, ale myślę że w ten sposób dyskusja będzie bardziej przejrzysta.

 

Pytanie:

 

Czy interesuje Was CZARNY Kaliber 93?

 

Czyli linia prostego oporządzenia, tak jak K93, tylko że w kolorze czarnym, o zabarwieniu CQB (szybkie ładownice, na gumach etc etc), bazująca na K93

 

Bardzo proszę o proste odpowiedzi Tak / Nie

 

Pozdrawiam serdecznie

 

K.

Link to post
Share on other sites

Jeśli mogę coś od siebie. Chyba bardziej popularna byłaby linia w kolorze oliwkowym.

Moderatora proszę o usunięcie posta gdy zostanie przeczytany przez Kangura.

 

dzięki za info, nie chodzi na tym etapie o uniwersalnośc, tylko o stwierdzenie czy jest potrzeba na taki wynalazek.

 

Dzięki za udział w ankiecie.

 

K.

Link to post
Share on other sites

hmmm a ja myślałem, że to naszej kochanej niedoinwestowanej Policji się trzeba pytać a nie bandy dzieciarni. W końcu prawdopodobnie produkt nie będzie przeznaczony dla nas (analogia do Kalibru 93 - dla wojska, czarny - dla policji). Niestety nie gra mi w tej koncepcji cała gama dystrybutorów w postaci sklepów z zabawkami dla dużych chłopców i kopiami Made in PRC. Wujku Kangurze, jak to jest, airsofciarze dają zarobić czy nie?

Link to post
Share on other sites

Sorry, ale to nie moja firma się obrażała niedawno na "środowisko" ASG. Obawiam się że Kolega pomylił wątki.

 

Skąd taki pomysł w ogóle?

 

Sprzedajemy do super-tajnych-jednostek-morderców-żółwi, sprzedajemy do jednostek żółwi i do ludzi udających morderców żółwi. Każdy jest klientem i drzwi SPECOPS są tak samo otwarte dla ludzi strzelających ostrą amunicją jak i taką z farbą tudzież kalibru 6mm.

 

Oczywiście, grupa klientów MON / MSWiA ma najwięcej do powiedzenia, to chyba nikogo nie zdziwi - to jest nasz rynek docelowy. Zresztą, jakie to ma dla Klienta znaczenie kto jest moim rynkiem docelowym? Jak chcesz coś kupić zapraszam, jak nie chcesz to trudno, ja przecież nie nalegam.

 

Macie tutaj dość wyjątkową możliwość bezpośredniej komunikacji z producentami (dotyczy to wszystkich Firm obecnych na WMASG) i niestety widzę że niewiele osób jest w stanie to docenić, a wykozystać to już naprawdę niewielu

 

Proszę bardzo - piszcie listy do Crye, NFM, Flye, Condora, Pantac etc etc - ciekawe jak będize taka konwersacja wyglądać. Zaproście ich na Forum, pogadajcie z nimi..... powodzenia.

 

Reasumując, korzystając z pewnych ustaleń pomiędzy administratorami WMASG a nasza spółką, zdarza mi się tutaj czasem zadać Wam kilka pytań, naprawdę nie jest to jedyne źródło naszych badań rynkowych;

 

Tak, jesteśmy kapitalistami

tak, prowadzimy kampanie propagandowa

tak, mamy własny marketing

tak, uważamy ze jesteśmy najlepsi

tak, jesteśmy drodzy

tak, są inni producenci

tak, nie musisz u nas niczego kupować

tak, sprzedamy każdemu

tak, szanujemy ludzi spędzających wolny czas grając w ASG

tak, szanujemy ludzi udających jednostki specjalne

taj, szanujemy ludzi grających w paintball

tak, mamy sprzęt dla cywilów

tak, mamy sprzęt dla super-tajnych-komandosów

tak, mieszkałem kiedyś w Australii

tak, dajemy 3 lata gwarancji

tak, masz prawo się denerwować

tak, możesz myśleć ze to jest komercja

tak, to jest komercja

tak, zbieram na S600

tak, potem na Astona

tak, jestem gruby i nie zrobię 50 pompek

tak, nosze okulary

tak, jest kryzys w MON

tak, na internecie wiele osób wyraża swoje opinie

tak, tez możesz wyrazić swoja

tak, staram się nie być chamski, większość złośliwości staram się robić w dość inteligentny sposób

tak, nie zawsze mi wychodzi

tak, zajmuje się tym zawodowo

tak, lepiej wykorzystam Twoje argumenty przeciwko Tobie niż ty przeciwko mnie

tak, każdą portażkę obrócę w sukces

tak, bardzo ciężko skonstruować merytoryczny argument

tak, zajmuje się tym zawodowo

tak, poważne firmy takich bredni nie piszą w necie

tak, stać mnie żeby pisać niepoważne rzeczy na publicznym forum

tak, to też jest częścią tego planu

tak, uważam że są idioci na każdym Forum, tutaj też

tak, mam czas na pisanie tego bo siedzę w pracy 12 godzin dziennie od 5 lat

tak, będę dalej pisać na tym forum aż mnie nie wyzuci admin

tak, płacimy gruba kasę za reklamę na tym forum

 

 

oki? Szczęśliwi? Ja mogę dalej ;-)

 

Dziękuję serdecznie wszystkim Forumowiczom którzy zdecydowali się wziąć udział w ankiecie. Mam nadzieję że bawiliście się równie dobrze jak ja - jak już przestanie mnie to bawić to zamknę tą firmą :-)

 

K.

Link to post
Share on other sites
Guest british
tak, jestem gruby i nie zrobię 50 pompek

Ranisz moje serce ;) .

A nie lepiej zrobić z K93 po prostu krój kieszeni itp, które można wziąć w dowolnym wzorze kamuflażu?

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że dla policji wyszła seria ładownic na pasy 50mm a Ci co potrzebują wypasione czarne kamizelki z ładownicami do m4 wezmą produkty "premium".

 

No i nie jestem jakimś wielkim specjalistą od prowadzenia firmy ale wydaje mi się, że wyprodukowanie np. 1000 zielonych kieszonek jednego rodzaju jest mniej kosztowne niż 10x100 w wszystkich kolorach tęczy. Jednak jakby się pojawił kaliber w oliwce to chętnie bym co nie co wziął. :)

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...